SEAT 2 отзыва о SEAT Cordoba 1997 года

качество сборки, объем багажника, простор салона, управляемость, стоимость обслуживания

Низкий уровень комфорта
Комфорт автомобиля оставляет желать лучшего

Смотреть все б/у SEAT Cordoba 1997

SEAT Cordoba 1997

Надійний автомобіль, який практично не ламається, дешевий в обслуговуванні, економний.

Часто замерзають замки дверей, можливо через те, що виробляють його в жаркій Іспанії.

Користувався цим автомобілем більше 10-ти років і дуже задоволений. Найбільше сподобалась дешевизна запчастин, хоча ламається він не часто. За весь час поміняв підшипники ступеці задніх коліс (можливо через те що вантажив багато у багажник, який в даному автомобілі ну дуже великий, а відповідно і вмістимий) та бензонасос, який як виявилося можна було і не міняти, а лише почистити ситечко. Двигун в моїй версії був 1.4 см3, для мене вистачало оскільки я є прихильником приказки " не поспішай, а то встигнеш☺". Двигун не вибагливий, оскільки прекрасно почував себе навіть на бензині АІ-92 та показував середній розхід 6.5-7 літра на 100 км. Підсилювача керма не було, але він в цьому авто і не потрібен, оскільки автомобіль легкий і кермо рухається без великих зусиль. Салон просторий (не менший за салон Октавія Тур), виготовлений з якісних матеріалів, сидіння в мене були обтягнуті цупким велюром дуже приємним на дотик та зносостійким, який не затирається. Оптика з шклом, а не пластмасою як в сучасних авто, яку потрібно регулярно полірувати. Кузов оцинкований, який не іржавіє. Декілька царапин які були зроблені за час експлуатації затьгнулися плівкою та далі не іржавіли. З мінусів мого авто: не вистачало влітку кондиціонера, якого не було в моїй комплектації, а авто темно синього кольору, хоча взимку пічка справлялася на відмінно. Зато взимку підводили замки дверей, які часто-густо замерзали, особливо коли після відлига вдаряв мороз. При чому двері могли відчинитися, а тоді просто не зачинятися, поки автомобіль добре не прогріється. В таких випадках я притискав двері та натискав кнопку і вони тримались і не відчинялись, а коли салон нагрівався і замок розмерзався - піднімав кнопку, відчиняв двері та зачиняв їх. З радістю б придбав такий автомобіль з кліматичною системою та виготовленим в даний час.

SEAT Cordoba 1997

качество сборки, объем багажника, простор салона, управляемость

Проблем не обнаружено.

Машина подкупает своей надежностью. За все время эксплуатации только ТО и один раз менял датчики АБС на передней оси. Очень вместительный багажник. Комфорт для автомобиля таких размеров и такого года выпуска (1997) считаю очень хорошим. Поведение на дороге прогнозируемое (покрышки Kumho SPT KU 31), повороты держит хорошо, но подвеска жесткая (хотя для себя считаю это плюсом). Выбором машины оказался доволен.

Смотреть все 81 отзыв об SEAT Cordoba
  • SEAT Cordoba 2008

SEAT Cordoba 2008

SEAT Cordoba 2008

шумоизоляция

Авто себе виправдовує на 100%, проста і витривала ходова все від VAG. Надійний, динамічний та безвідрадний двигун! Обов\'язково зробити додаткову шумоізоляцію. Рекомендую як CODOBA, так і IBIZA 2.0.

Petro

Смотреть все 598 отзывов об SEAT
  • SEAT Leon 2005

SEAT Leon 2005

SEAT Leon 2005

шумоизоляция

Механіка 6-ступка в парі з 2.0 тді, найкраща комбінація, хочеш їздиш економно , хочеш ні, придавлює дуже добре , на трасі обгін 2-5 машин впевнено , дуже динамічна, турбіна дує гарно. Комплектація на той рік, двох зонний клімат, автоскладання дзеркал, датчик шин іт.д. Дуже стильна машинка, коли приїхав кудись так і хочеться обернутись та помилуватись своїм конем. Ніяких проблем, розхідники і все, звичайно можна попасти на вбиту і все буде сипатись , але якщо машинка адекватна, то ще після 200 тис пробігу може подарувати масу задоволення, купував як другу для душі, получилось так, що хотілось на ній кататись щодня! Як на мене леон в рази кращий ніж гольф5, хоч по факту це однакові машинки. На диво багажник величезний, велика дитяча каляска поміщається без проблем. Класна машинка як для траси так і для міста. Хто вагається, я б рекомендував. І сидіння, заводські з дуже вираженою підтримкою, майже ковші, тримають добре

Андрій

Отзывы о моделях Сеат