Citroen 1 отзыв о Citroen Jumper пасс. 2016 года

Citroen Jumper пасс. 2016

Citroen Jumper пасс. 2016

дизайн кузова

качество материалов, качество сборки, расход топлива, цена

Первый владелец 80 тыс.км 17 л / 100 км

Машина меня полностью разочаровала, покупал её в надежде зарабатывать большие деньги, но не тут-то было. Не успел я на ней 20000км откатать как она ломаться начала, запчасти дорогие, по гарантии все не делают, так ещё и расход бешеный 17 литров. Ей богу лучше б не покупал.

Смотреть все 9 отзывов об Citroen Jumper пасс.
Citroen Jumper пасс. 2015

Citroen Jumper пасс. 2015

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, простор салона, расход топлива

200 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Машина класна, довільний.Розхід 8-10 л.Не знаю хто що там пишуть, що ламається, що багато соляри бере це все брєд.Покуплять з пробігами по мільйону, а тоді починають розказувати що не заробляють.В мене знайомі купили з нуля накатали більше мільйона і купили другу таку саму і заробляють вказується правда тільки з мотором 2,2 бо в трьох літрових коробки не витримують.

Іван

Смотреть все 1949 отзывов об Citroen
  • Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

расход топлива

Первый владелец 2 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Алексей

Отзывы о моделях Ситроен