910 відгуків про 2017 року

Nissan Rogue 2017

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Гарне авто майже 2 роки володіння , більше плюсів ніж мінусів.двигун класний ,грм цепок немає проблем з розтягуванням, потрібно лити хороше масло і міняти 8тис і ресурс двигуна перевищує за 350тис.один мінус потрібно якщо є гбо регулювання клапанів 40тис,але це вирішується.повний привід їде добре.великий багажник просторий салон.розхідники не дорогі.

Ford Focus 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Форд Фокус, 17 рік, 1.6 бензин. Авто брав з фірми після лізінгу, було в доброму стані. Взагалі форд фокус - дуже гідне авто за свої кошти. Комфортне авто, добре керується, дорогу тримає добре. При швидкості 150 відчуваеш машину. Підвіска мягка, хоч деколи бувають пробої. Шумоїзоляция гарна. З відкритими вікнами на великій швидкості не поїдеш, після 90 км. год. таке враження, що машину здуває з дороги і шум в салоні сильний.
Мотор ніяких проблем не доставив, тільки планові заміни масла і фільтрів. 105 кінських сил з головою хватає для дінамічної їзди.
Салон сучасний, панель приладів інформативна, виглядає краше чим на деяких дорожчих авто. Нічого не скрипить, зазори всі рівненьки. Дуже сподобались функції підігріва сидінь та обігріву лобового скла, зимою незамінні функції.
Дорожній просвіт не поганий, але передня частина і бампер трошки нижчі, хотілось би трошкі побільше. При паркуванні можна передній бампер зачепити за бордюр.
В цілому досить якісне авто. Від"іздив 1.5 роки, залишились тільки позитивні враження. Продав, бо вже захтілось поїздити на чомусь новішому.
Всім удачі на дорогах.

Ford Focus 2017

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість

дорожній просвіт, об`єм багажника

Перший власник 55 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Купував авто з салону в 2017 році. 1.0 екобуст 125 к.с. 6 ступінчаста коробка передач, комплектація busines. Їздив на авто не багато, близько 10 тис. рік. Дуже маневрене авто, дорогу тримає дуже гарно, мотор всього 1л проте по потужності обганяє шкоду Октавію 1.6 атмосферну. Дуже малий розхід бензину в місті. Із мінусів для мене є розмір багажнику проте телевізор з діагоналлю 43 дюйми перевозив лежачи. Низькуватий кліренс для наших доріг вилікував проставками. Автомобіль дуже надійний, проблем жодних не було. Мій зріст 192 см, то сам за собою вміщаюсь на задньому сидінні. Система охолодження на цих машинах трохи допрацьована на відміну від дорестайла, тож я так зрозумів що перегріву тепер не страшні

Ford Escape 2017

Ford Escape 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість, ціна

коробка передач

128 тис.км 10.5 л / 100 км Сім'я

Форд эскейп 2017, 1.5 передний привод, 182силы, смешанный цикл 10.5 при активной езде, до этого было 3 БМВ, последняя 3.0D е39, думал на Форде не смогу ездить, пока плыл с США, почитывал как поменять мотор, но этого не пришлось делать. Я считаю мотор 1.5 за глаза, мне хватает с лихвой, никаких проблем в городе и на трассе, очень резвый. За 3 года поменял колодки и это все. Я сейчас не хочу больше БМВ, и не потому что форд лучше или хуже, мне форд понравился по стоимости владения авто, адекватное качество стоимость и обслуживание, БМВ гораздо дороже. Также отмечу хорошо оцинкованный кузов, краска сама не очень крепко держится, но оцинковка супер. И да форд мягенький, мне больше нравится комфорт, БМВ у меня жоще были. Так что на таком пробеге авто доставляет одно удовольствие. К минусам отнесу уже писал краска слабо держится, сколы появляются, и коробка 6f35 специфическая хотя и надёжная она немножко может пинаться на первых передачах, питается я имею ввиду что слышно когда переключилась передача, это не мешает но заметно если искать минусы, это проблема этой коробки а не дефект, об этом можно найти гору информации на форд клубе.

Mercedes-Benz Sprinter 2017

Mercedes-Benz Sprinter 2017

250 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Отличный бус для бизнеса,по виду как для меня самый красивый бус,мягкий,комфортный,шумоизоляция супер,надёжный за год ничего не делал кроме масла фильтров и удалил адблю,516 спринтер 5 тонн если надо тащит без проблем а три тонны едем порожняком,за год тьфу тьфу даже колесо не бортировал,конечно машину желательно брать с пробегом хотяби до 300 тысяч реального пробега тогда полмиллиона при толковом уходе и водиле проедет без проблем .Советую брать.

Chevrolet Bolt EV 2017

Chevrolet Bolt EV 2017

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

76 тис.км Сім'я

Як електромобіль по запасу ходу - ідеальне авто, але задоволення від їзди нема, ходова призначена для паркету. На незначних нерівностях козлить, як на УАЗі, кермо важке не інформативне. При пробігу до 50тис. довелось міняти сайленблоки, амортизатори, кермову рейку. Відчуваю, що ще чекають затрати на ходову, щось гримить в електропідсилювачі. Шумка краща ніж у Ліфі, але все одно недостатня. Після Октавії А7 , ходова Bolt сприймається, як Ланос....

Ravon R2 2017

Ravon R2 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 35 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Гіршої машини в мене просто не було. Купував новим з салону, окрема розмова про якість обслуговування в АІС у Чернігові який його колись продавав, але відгук не про це. Почнемо з того, що колись хтось присів на капот, він прогнувся і краска облізла. Після першої ж зими по дверям пішли рижі цяточки. Кондиціонер там працює чисто умовно, начебто є, але толку з нього дуже мало. Коробка в першу ж зиму почала пинатись. Хоча коли потепліло стало норм. Антифриз з заводу був залитий якийсь поганий, закипів і пішов хлоп'ями, прийшлось промивать і мінять. Якість світла також десь на 3 з 5, фари якісь криві були. Про якийсь комфорт і шумоізоляцію й мови не йде. Начебто 1.2 але у парі з архаічним автоматом у місті розхід не менше 8л на 100км.
Таке відчуття, що я і люди які залишають позитивні відгуки про цей автомобіль купували різні автомобілі.

Renault Sandero StepWay 2017

Renault Sandero StepWay 2017

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

Перший власник 125 тис.км 5.4 л / 100 км Сім'я

Економний, з високою посадкою і гарно пристосованою підвіскую для поганих доріг автомобіль.
Авто куплене з салону в максимальній комплектації з усіма можливими допами, експлуатувалося двома водіями, мною і дружиною. За весь час володіння жодного разу не підвело. За 125 тис. км пробігу проводилось ТО та мінялися деякі частини підвіски: втулки стабілізаторів, шарові, саленблоки.
Не один раз їздили у відпустки, в тому числі за кордон.
Має декілька мінусів, на мою думку:
- тонке ЛФП, але кузов має гарну грунтівку та цинкування;
- в дальніх дорогах не вистачає комфорту, а саме регулювання керма за вильотом і підпору поперека у кріслі;
- для сімї багажник авто буде замалий;
- при заторах у спекотну погоду починає смикати щеплення при рушанні, перегрівається;
- на трасі сильно відчувається парусність авто.

Mercedes-Benz GLE-Class 2017

Mercedes-Benz GLE-Class 2017

Перший власник 110 тис.км 9.5 л / 100 км Подорожі

350d Користуюсь вже 5-ть років. Бажання зінювати немає, хоча до цього змінював авто кожних 4 роки, на клас вище. 60% використовується в місті.
+ пневмопідвіска суперкомфортна. Ресурс задніх балонів близько 50тис. Проста заміна. Не дорого.
+ коробка працює ідеально.
+ дуже файно підхвачує на швидкості понад 120км, чого на 2-х літровому немає.
+ на 20-х дисках жодного дискомфорту, а стійкість чудова, і тормоза відпрацьовують ідеально.
+ лакофарбове покриття чудове. При досить агресивній їзді практично відсутні значні відмітини, хоча скло посікло дуже сильно.
- час би вже пересісти на щось свіжіше, а не хочеться.

Kia Sorento 2017

Kia Sorento 2017

динаміка, ціна

Перший власник 143 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Автомобіль в комплектації " business" для щоденного використання є все, підігріви, обдуви передніх сидінь. В пробках можна натискати кнопку AUTOHOLD і не тримати ногу на педалі гальма, і це дуже приємно. Автомат 8 ступеневий перемикає передачі плавно, але по витратам палива на трасі 7-8 літрів/100 км, а в місті менше 9-10 літрів/100 км не вдавалось зробити. Шумоізоляція на гарному рівні, але чутно шум від арок. Велике багажне відділення, можна перевозити холодильники, великогабаритні речі. Повний привід фактично є, але в більшості випадків машина постійно на передньому приводі. Оптика передня діодна, і світло вночі вражає. По динаміці можна було зробити його швидше, але це сімейний кросовер, не для динамічної їзди. По вартості обслуговування ~ 4 тис. грн. кожні 10-12 тис. км в залежності від експлуатації. Для довгих подорожей на машині їхати дуже комфортно. З недоліків можна відзначити ціну, нова коштувала 40000$. та динаміку, але це вирішується програмним забезпеченням коробки та двигуна, перепрошивки, якщо хочеться більше драйву, але не рекомендую, ресурс двигуна і коробки буде менший. Машина надійна, і дуже якісна. По керованості незначні крени, в поворот гарно заходить, як для кросовера масою 2.3 тони. Як для сім'ї дуже гарний апарат. Не гірше конкурентів, а навіть один з лідерів таких авто, як Skoda Kodiaq та Toyota Highlander.

Skoda Octavia 2017

Skoda Octavia 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

185 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Шкода Октавія А7 в кузові ліфтбек з об’ємом двигуна 1,6 газ/бензин з автоматичною коробкою передач- гідромеханічна, не ДСГ! Рідкісна комплектація для шкоди в таких роках, бо на сучасні безинові авто мають переважно 1,4 турбований двигуни.
1,6 МРІ- це роками перевірений та надійний атмосферний двигун, а в поєднанні із гідромеханічною автоматичною коробко передач- це топчик! Володію вже другим авто шкода, з таким самим двигуном і взагальному від‘їздив 5 років та з пробігом~150 т км.
Тому маю достатній досвід володінням таким авто і хочу поділитися своєю експертизою:
1. Авто для тих хто нікуди не поспішає
2. Економна лише якщо є газове обладнання
3. Не ломається, лише росхідники
4. Дуже дешева в обслуговуванні, в порівнянні з ауді А6, мінімум в 2,5 рази
5. Елегантний та діловий вигляд
6. Великий кліренс- мінімум 16 см
7. Середня шумоізоляція
8. Слабенький лак, може частаово облазити, по причині подвійної оцинковки кузова
9. Підвіска в міру жорстка
10. Мега об‘єм багажника
В загальному рекомендую!

Citroen C3 2017

Citroen C3 2017

Перший власник 90 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті

Кращого міського авто в співвідношені ціна якість - немає!
Mini Cooper значно дорожче в ціні і в обслуговуванні,паливо їсть значно більше і не функціональній салон. Порівнювати з Ярісом,Micra і з усім корейським автопромом теж не треба. Тут класні матеріали і все на своїх місцях. Самий місткий салон в своєму класі!Не бійтесь купувати французів. За 5 років володіння і 93тис пробігу - нічого не скрипить і не гримить. До цього був Хюндай - різниця велика на користь Сітроена. Витрата палива по трасі 4,5 -5,0 літрів. Продали тільки по сімейним обставинам. Всім раджу, не пожалкуєте!

Subaru Forester 2017

Subaru Forester 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, витрати палива

Пишу перший відгук в своєму житті,але все ж таки Був власником Subaru forester 2017 куплявся в Америкі Чудова машина,дуже вмістка,маю сім’ю з 4 чоловік і собака,так що всі поміщались без проблем.Проїздили на ній півтори роки.машина завжди приносила купу задоволення,вмістка,має великий кліренс,дуже добре їде,варіатор просто топ,в машині крім ТО нічого не робив,нічого не скрипіло,не грухотало,мае + - нормальну шумоізоляцію,короче плюсів в машині ну прям дуже багато. Продали її і за війни в нашій країні,а точніше за витрату палива,бо вона в місті бере 12-14 л,коли бензин в нас коштував 28 грн то будо все супер,а коли став 52 стало напряжно,але це для нас,а так би машинку не продавали ні в якому разі,наразі зіткнувся з такою проблемою,після субару,що нічого тепер не підходе з вибором іншим авто,так що хто в промозі її прокормити беріть навіть не вагаючись. Забув сказати як на мене самий головний + це її керованість,це просто щось неймовірне,при скорості 160-170 чуствуе себе дуже впевнено,катався на багатех її конкурентів.Форд куга,бмв х1,Gms terrine….. взагалі вони не попадають

Lexus NX 2017

Lexus NX 2017

об`єм багажника

32 тис.км 10.5 л / 100 км Поїздки в місті

Небольшой компактный кроссовер с футуристическим дизайном,салона и кузова.Комфортный,быстрый городской кроссовер. Расход при умеренной езде 10-11л,в режиме спорт до 14л.
Владею 1,5 года проблем нет , как по ходовой, так и по двигатею.Для города и лёгкого бездорожья идеально!

Acura TLX 2017

Acura TLX 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

75 тис.км 10.3 л / 100 км Поїздки в місті

Це вже друга моя Acura, та впевнен, що не остання. Перша була RDX 2008 року - дуже гарна, надійна машина, єдине чого бракувало в ній то датчику світла, запуску с кнопки та приводу багажника.

Тепер про TLX проїхав приблизно 60 тис. км. В америці такі машини називають sleeper - тобто на вигляд вона сучасна досить скромна, але не показує, що може насправді 5.8 до 100. Дуже динамічна, керуєма, досить тиха, підвіска як на мене у дуже гарному балансі, на швидкості зібрана, на маленькій швидкості мяка. Є 4 режими Eco, Normal, Sport, Sport+та вони відрізняються відчутно. Sport+ тримає оберти двигуна біля 3 тисячДуже шустра, якщо потрібно обігнати, ти завжди це зробиш. Гарні емоції дарить щодняВона підлаштується під настрій, хочеш їхати спокійно буде комфортна, хочеш швидко буде посмішка на обличчі.Подобається, що таких машин мало, я наприклад люблю незвичні машини, бо є багато надійних машин масс-маркет, але життя варте того, щоб обирати особливе, що подобається тобі, а не лише прагматично аби не сильно втратити при продажі чи швидше продати.

Машина досить економна, на трасі при 100-110 бачити 6.5 літрів на 100 км реальність. Двигун V6, коли їдеш по трасі, якщо наприклад на круїзі, то відключає 2 циліндри, заощаджуючи пальне. Дуже гарне діодне світло, гарна акустика ELS studio, підігрів та вентиляція сидінь, досить великий багажник здається 420 літрів, комфортні сидіння, можливо не прямо найкращі, але 1000+ км за раз, то спина не боліла. Ззаду краще якщо 2 людини, тоді комфортно.

Окремо хочу виділити рульове кермо - як на мене суб'єктивно це саме продумане та ергономічне кермо. Поясню, керування музикою, телефоном, бортовим комп’ютером просто настільки просто та інтуїтивно - це краще рішення як на мене досвід 11 автомобілів своїх та десятків інших. Адаптивний круїз та утримання в полосі працюють майже бездоганно, крута функція руху у пробках особливо актуально для великих міст, система попередження зіткнень вже не раз рятувала мене.

Є автозапуск двигуна зі штатного брелку – у спеку увімкне охолодження салону та вентиляцію сидінь, у холод – підігрів сидінь та обігрів всього. Це супер зручна річ.
Окремо хочу сказати про повний привід, він дуже розвинутий, у минулу дуже сніжну зиму їздив та виїжджав з таких місць, де інші кросовери повнопривідні не змогли може питання гуми ти водія. Щодо сухої погоди, то те, як машина тебе занурює у поворот при відкритому газі, це кайф!

Щодо обслуговування, воно як на мене досить доступне, багато чого є в наявності, є офіційні станції які роблять прошивки, діагностику, калібрування. ТО у середньому 2500-3000 грн, якщо з дефернціалом заднім, то приблизно 4000 грн.

Щодо надійності: за увесь мій пробіг не було жодних ситуації, поломок. Єдине що з самого початку підстукувала рейка рульова, зробив та забув. Поміняв колодки, свічки, акумулятор, шарові та сайлент блоки був період коли часто їздив по поганій дорозі. Масло кожні 6-8 тис приблизно машина рахує мото-часи, а не пробіг та нагадує коли міняти

Єдине чого взагалі не розумію, це чому в Україні, Acura коштує так сама чи дешевше Honda?! Це як би Lexus був дешевше Toyota, а Infiniti дешевше Nissan. Acura це преміум Honda. То для мене дивна річ, типу "не ліквідне". Але то добре, більше гарних машин за поки ще доступною ціною буде всім, хто мислить ширше, чи скоріш не ширше, а обирає серцем.

Всім бажаю задоволення від володінням авто, та пробувати нове, поповнюючи свій досвід!

УАЗ Патриот 2017

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

витрати палива

Обвесов я никаких не покупал, а поставил только защиты на рулевые тяги и бензобак. Резину тоже оставил заводскую, только на зиму прикупил шипованный комплект на сменку. С ней снежная жижа или лед абсолютно не проблемы. Автомобиль реально высокопроходимый, вместительный, безопасный и ремонтопригодый. И что характерно - обошелся он не сильно дорого. Оборудован достаточно полноценно, несмотря на то, что комплектация самая дешевая. Дорожная обстановка впереди и по сторонам, а в большие зеркала сзади просматривается полноценно. При движении задом включаю задний видеообзор, который сам выбрал и установил вместе с парктрониками, с которыми удобно паркуюсь. Кузов до сих пор не ржавеет, потому что сразу был с двух сторон обработан пушсалом. Снизу летом ежегодно на даче эту обработку обновляю.

Ravon R4 2017

Ravon R4 2017

динаміка, простір салону, витрати палива

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування

95 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

За цю ціну нормальне авто, доволі економічне і динамічне. Не дуже подобається робота МКПП. Реальний мінус авто - не всі запчастини мають аналог, а оригінал коштує дорого, як для такого класу авто. Все інше на любителя і відносно. Витрати на ТО помірні.

Cadillac XTS 2017

Cadillac XTS 2017

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Перший власник 150 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

Если хотите авто высокого класса это авто для Вас, пневмо подвеска, куча наворотов , сама паркуется сама держит полосу и куча другого, авто у нас заниженные в цене! Тайоты и всякие подобное это шлак полный по всем это сравнивать с этим. пересмотрел куча вариантов за 20 тыс -/+ вы нигде подобного не найдете! Просто не возможно найти! Единственный минус ну и как любого авто подобного класса это цена обслуживания в моем случ пол ходовни поменял на 150 тыс с Америки пришла около 3000$ . Все авто которые на автора 16-18$ это трупы по ходовке точно, тоесть сразу 3к в запасе нужно
Двигатель тут супер надеждый и коробка тоже и ремонтопригодные на многие авто ставится он.
Адапритованный двиг для спиртового бензина
Расхол полный привод именно спиртового 14 город трасса 6-7
+ Очень высокий клиренс!! Огромный авто!

Ford Transit Custom пасс. 2017

Ford Transit Custom пасс. 2017

450 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Хороший автомобіль для подорожей! Комфортні сидіння що регулюються. Комфортне водійське сідло! Приємна витрата пвльного при швидкості 100 км доходить 6.8л. при швидкій їзді 120+ споживає 8.5 не залежно від швидкості! місто 9л.
Кондиціонер цього літа при 42С+ справлявся дуже достойно!Обігрів салону прекрасний подвійна пічка! Це оригінальний пасажир. Розхідники не дорогі.
Задоволений машиною!

УАЗ Патриот 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, витрати палива

Перший власник 51 тис.км 14 л / 100 км Поїздки в місті

Обязательно поставьте на Патриот защиту бензобака. Я однажды в лесу не заметил в траве конец закопанного стального троса, чем-то за него зацепился и получил от него удар по нижней части бензобака, после чего там образовались мелкие сквозные дырочки. Обнаружил их по запаху бензина под машиной. Бензин сочится, холодная сварка не прихватывается, уровень топлива в баке на глазах снижается, до ближайшей заправки далеко. Спасли саморезы, которые быстро в эти дырочки повкручивал с вырезанными на коленке резиновыми шайбами и это нам помогло дотянуть до большой земли. Параллельно с заменой пробитого бензобака новый закрыл бронезащитой.