Відгук Ford Focus 2017

Хетчбек Кузов
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Форд Фокус, 17 рік, 1.6 бензин. Авто брав з фірми після лізінгу, було в доброму стані. Взагалі форд фокус - дуже гідне авто за свої кошти. Комфортне авто, добре керується, дорогу тримає добре. При швидкості 150 відчуваеш машину. Підвіска мягка, хоч деколи бувають пробої. Шумоїзоляция гарна. З відкритими вікнами на великій швидкості не поїдеш, після 90 км. год. таке враження, що машину здуває з дороги і шум в салоні сильний.
Мотор ніяких проблем не доставив, тільки планові заміни масла і фільтрів. 105 кінських сил з головою хватає для дінамічної їзди.
Салон сучасний, панель приладів інформативна, виглядає краше чим на деяких дорожчих авто. Нічого не скрипить, зазори всі рівненьки. Дуже сподобались функції підігріва сидінь та обігріву лобового скла, зимою незамінні функції.
Дорожній просвіт не поганий, але передня частина і бампер трошки нижчі, хотілось би трошкі побільше. При паркуванні можна передній бампер зачепити за бордюр.
В цілому досить якісне авто. Від"іздив 1.5 роки, залишились тільки позитивні враження. Продав, бо вже захтілось поїздити на чомусь новішому.
Всім удачі на дорогах.

Руслан Несторович