Відгук Ford Focus 2008

Дизель Двигун
Передній Привід
3-5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

якість збірки, вартість обслуговування, ціна

Купляв авто для власного користування. Вартість заміни розхідників - вище середнього. Заміна будь якої деталі в авто це такий гєм*рой. Не знаю про що думали ті люди які проектували та збирали дані автомобілі. Щоб замінити якусь дрібницю потрібно розібрати пів авто. Електрика нікудишня. Форсунки постійно вимахуються. Закидання масла в турбіну і якість з'єднання патрубків це взагалі окрема тема.
В салоні все чітко. Авто просторе і комфортне. Розгін хороший, керованість та гальмівна система - чудово. Оскільки володів другим поколінням, рестайлінг 2008-2011 то не раджу обирати даний варіант, оскільки він був ніби тестовим, і у виробника виникла ціла гора недоліків, які потребували доопрацювання. Якщо налаштовані брати саме цю модель, звертайте увагу на форсунки, фари, трубки турбіни, клапанну кришку, пружини передніх амортизаторів, массу аккумулятора, систему охолодження та кондиціонер. В загальному підсумую такими словами: можна, але не варто.

Владислав Докін
16 квітня