Відгук BMW 320 2002

Дизель Двигун
Задній Привід
3-5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

Швидка та комфортабельна автівка!
І для мене особисто комфорт це не надзвичайно м\'яка підвіска, а впевненість в маневреності автівки! Бешка реагує на кожен міліметр повороту керма і це реально круто! Поки не спробуєте не зрозумієте про що я! Правда "тошнити" нею по місту чи по трасі ви не захочете, да й дух автівки вам цього не дасть і в цьому заключається її невеличкий мінус. ти постійно кудись спішиш і як слідство, стрілка паливного бака починає натякати що типу чувак пора на АЗС...
Але людям які люблять емоцію, які готові оплачувати кайф за кермом це не проблема!
Це ще та трушна БМВ, яка не вимагає гігантських фінансових вкладень, але дарує впевненість, адреналін, азарт.
Німецька тачка вона і в Африці німецька тачка! Звісно є конкуренти й новіші та практичніші, але хто обере БМВ про це не пожалкує. А ось водії передньоприводних новіших автівок періодично поглядають на мою борзу старушку! Вот так то... Всім добра і правильних покупок/

Віталій Гаврилюк
30 березня 2021