BMW 10 відгуків про BMW 320 2000 року

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива, керованість

дорожній просвіт, об`єм багажника

Дивитися всі вживані BMW 320 2000

витрати палива

Авто в других руках в Україні - до того їздив мій кум-товариш, власник CTO все робив по авто собі сам пробіг 243 000 км, кілька міс. тому заміна масла - фільтрів. Торік купив нову брендову літню резину Goodyear Efficient Grip. У 2019 році заміна усіх прокладок двигуна та коробки, щеплення. Цього літа замінив ричаги зі змінними шаровими, передні тормозні шланги, радіатор, помпа, рульові тяги, рульові наконечники.

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

Чудове управління, комфортний салон. На великі дистанції підходить ідеально, не відчуваєш втоми, спина не болить. З мінусів тільки дорожній просвіт.

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

275 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Такесяке, часто ломається, дорогі запчастини, якщо починає сипатися-то не може зупинитись. А так все добре, кузов крепкий, важко знайти в хорошому стані.

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

BMW 320d 2.0л 2000г E46, 136 л.с., 100 KW, M47.
Користувався даним авто 4 роки. Це моє третє авто після Citroën Berlingo і Renault Espace IV. Цілком задоволений. Обирав саме німецьку класику. Вже ніякі Kia, Hyundai, Mazda і т.д. я не сприймав. По комфорту - це надійна стримана класика. З моїм ростом 1.90м 90кг відчуваю себе достатньо зручно. Зручна впевнена їзда. Досить динамічна. 160 км/час їхав добре, але вже звісно відчувається перегазовка, не забувайте що це дизель. По витратам палива - бортовий бреше, було показував навіть 4.6 л/100, але я перевіряв вручну "пройдений кілометраж з повного баку": місто =8.5л, траса =6л при 100-120 км/год. По ТО: в моєму випадку пробіг був 320тис, але я впевнений що він був скручений мабуть в половину. По ходовці не скажу що обслуговування все дешево, але точно не так багато як розповідають, що BMW це пропасть для грошей - нічого подібного. Все робиться за цілком доступні гуманні ринкові суми, як і інші авто подібного класу. За весь час моєї експлуатації авто, а це я нагадаю 4 роки, я попав на:
Ремонт Турбіни =6000 грн 2016 рік.
Ремонт ТНВД =8500 грн. 2017 рік.
Все решта дрібниці - фільтра, масла, аморти, передні пружини. Одним словом - розхідний матеріал, з якими немає проблем на ринку.
Загалом, моя оцінка тверда "4" з "5" можливих. Це в моєму розумінні.

BMW 320 2000

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

320 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Очень надёжный автомобиль, ездил всегда в дальние рейсы, автомобиль никогда не подводил, очень комфортный автомобиль.

BMW 320 2000

Отличная машина мозг не долбит вовремя менять все расходники и не каких проблем

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

Не самый высокий клиренс, к мотору, коробке и ходовой вопросов нет, на твёрдую 5, подкрешевал крылья и арки болячки у все е46.

ціна

400 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Задовбала, як не одне то інше. А так то чотка машина) вот так вот.

BMW 320 2000

Машину сделали немцы. Все немецкие машины делаются качественно, и на совесть. BMW сделанная в далеком 2000 году в хороших руках, при своевременной замене расходников даст фору любому китайцу. Переплюнет большинство японцев. И хорошенько даст прикурить отечественному автопрому. Хорошее сочетание цены и качества, отличная комплектация, ангельские глазки. Надежность, комфорт. Все это в одной машине.

В связи с кризисом и повышением цен на все - машина может быть дорогой в обслуживании, если ставить оригинальные детали. И тем не менее она того стоит.

Очень хороший автомобиль. Сев однажды за руль такой машины - невозможно в нее не влюбится:)

Салон, внешний вид, двигатель

сзади мало места

Здравствуйте! Решил рассказать об этом автомобиле. В использовании не имел, но недельку катался, т. к знакомый уехал, и оставил мне машину. Вообщем, машина отличная, салон, шумоизоляция, комфорт на высоте, для своих то лет. Салон просторный, даже человек полного телосложения будет удобно ездить, но сзади, места очень мала, на далекие расстояния, будет не удобно ездить. Машина скорей расчитана для водителя и переднего пассажира. Поэтому, стоит рассмотреть кузов купе, а не седан. Купе и выглядит красивей и места сзади больше чем в седане. По словам знакомого, машина не прихотлива в обслуживании, но после большого пробега имеется жер масла, не большой, но имеется, примерно около 800 грамм на 1000. Машина качественая, в ремонте нуждается редко.

Відгуки про моделі БМВ

Відгуки про БМВ 320 по рокам