BMW 9 відгуків про BMW 320 2001 року

витрати палива, керованість, дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані BMW 320 2001

динаміка, витрати палива, керованість

Надійне та економне авто. Досить комфортне. Хороша маневровість. Ціна якість!

об`єм багажника

304 тис.км 11 л / 100 км

Бмв 320i . Владел на протяжении года , как таковых проблем не возникало , своевременное ТО каждые 7-8 тыс. , кушала масло где то 1.2л. От замены до замены. Стереотип что бмв ломается не верьте этому . Любители ездить и не ремонтировать будут это говорить вечно. За машиной нужно ухаживать и вовремя все менять , и не будет никаких проблем . Так же желательно при покупке проверить давление масла в коробке если это автомат . Зачастую бывает не меняют масло всю жизнь и ездят так . В таких случая советую заливать не полностью новое а частично примерно 4 л. Масла .

BMW 320 2001

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

Крепкая надёжная резвая и не прихотливая 3-ка. Очень доволен, дешёвая по запчастям

BMW 320 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Доброго дня, всім!
Вчора продав свою Е46 320d 2001 touring. Цілу ніч не спав, не міг звикнути з думкою. Кілька разі по звичці дивився через вікно на порожнє місце парковки. Причина продажу - збільшилася сімя. Народиляся третя дитина. Для трьох дитячих крісел та місця для дружини, нажаль затісно. Хоча ми змогли в такому складі на цьому авто зїздити на море за 1000 км, всеж вирішили її продати та придбати мінівен на 6-7 місць. Враження від їзди на тройці тільки позитивні. Багато років поглядав на цьо модель з інтересом. Тепер можу поділитись досвідом володіння. Основне що стосується обслуговування: настійливо рекомендую обслуговувати BMW на сервісах які спеціалізуються на цій марці. Багато важливих нюансів які можуть знати тільки спеціалісти по BMW. Навіть елементарна заміна масла і фільтрів. Масла та навіть тосол заливав фірмові. Не треба жалітись на BMW що вона дорога в обслуговуванні. Якщо обслуговувати її відповідно до вимог марки навіть в самих елементарних речах то служити вона буде вам довго і без зауважень. Особисто я вважаю що воно того вартує. А якщо їздити з нею до спеціалістів які займаються опелями та ін. то проблем буде ще більше. Всім хто планує придбати авто марки BMW, можу сказати що звикните ви до неї дуже швидко і так сильно що без неї вам буде якось тяжко... Отож робіть висновки на скільки ви готові поріднитись з BMW та утримувати її належним чином.

BMW 320 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Хороший автомобиль на свои года, только дорогой в обслуживании, а так все хорошо.

BMW 320 2001

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Машина дуже хороша,в експлуатацію і не дорога в обслуговуванні. Дуже задоволений маркою BMW e46 320d. Наступне авто теж буде придбана BMW.

якість збірки

Надёжное авто, хороший комфорт для таких лет.
Недостаток сложная топливная.

BMW 320 2001

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість

Перший власник 195 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Машиной доволен, кто пишет расход топлива 4,5-5 это возможно если на 5 передаче ехать 90 км/ч. По поводу запчастей скажу одно скупой платит дважды, если поставить ходовую Бельштайн или Лемфердер, и при этом нормально ездить, то все без проблем. ТО не дорогое, меняю каждые 6 тыс всегда масло одно и тоже. Вообщем машина хорошая, если все делать вовремя.

3.3

Управляемость

Часто ломается

Возможно мне не повезло и я купил плохой экземпляр, однако многие мои друзья тоже жаловались на авто данной модели. Ужасная подвеска в которую постоянно нужно вкладывать деньги. Запчасти дорогие. Расход бензина неоправданно велик. Владел три года, за это время два раза перебирал подвеску. Под конец моей эксплуатации стало дёргать коробку переключения передач ( у меня была АКПП). Ломался стартер. Обслуживал своевременно в хорошем и проверенном автосервисе. Если посчитать за все эти три года мои убытки, то в результате недолгого подсчёта можно понять, что я мог бы купить себе авто в разы лучше, чем этот. Вывод: не советую.

Відгуки про моделі БМВ

Відгуки про БМВ 320 по рокам