Audi 701 відгук про Audi A6

простір салону, якість збірки, керованість, динаміка, дизайн кузова

Дивитися всі вживані Audi A6

Audi A6 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Купував авто за кордоном у Швеції з пробігом 150 тис. км сам проїхав на авто за 3 роки 90 тис. км. В цілому автомобілем дуже задоволений. Автомобіль гарно тримає дорогу і дуже легкий в керуванні. часто їздив за кордон на далекі подорожі і їхати було одне суцільне задоволення. розхід в середньому на трасі 5.5 л/100 км, по місту близько 8 л/100 км, серед недоліків дорога вартість обслуговування та ремонту в порівнянні з іншими авто такого ж класу. Єдиною серйозною проблемою, за час користування, було обслуговування сажевого фільтру. постійно треба було робити регенерацію, бо з нашим пальним дуже скоро забивався. Проте, якщо їздити більше по трассі, то проблем немає ніяких. 2.0 дизельного двигуна на 190 к.с. більше ніж достатньо. Чудовий автомобіль для повсякденного використання

Audi A6 2003

Audi A6 2003

дизайн кузова, якість збірки, простір салону, керованість

вартість обслуговування

Достойне авто, комфорт, управляємось, музика, місця повно, можна їхати на дальняк...

Перший власник 115 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Качественный автомобіль для города и путешествий. Хороший объем багажника. Расход трасса-5.2, город-7,5л.

197 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Довольно комфортный автомобиль. Безопасность на высоте, управляемость и отзывчивость так же. Для всей семьи и для водителя.
Обслуживание не очень дешёвое, но всё просто и долговечно

Перший власник 264 тис.км Сім'я

Це перший дизельний автомобіль у моєму довсіді. Попередня була в цьому ж кузові, тільки бензинова. До вибору автомобіля підійшов відповідально і зі знанням справи. На той період я уже знав усі проблемні місця і знав на що треба дивитись, щоб не взяти барахло. Собі шукав саме мотор BAU, так як він самий вдалий і у ньому заводом виправлені всі косяки попередніх 2.5 моторів, також він самий потужний в лінійці і з ним в парі іде гідротранформатор, а не варіатор. В Україні на момент пошуку не знайшов машини хоча б у нормальному стані, усі були в хламі, навіть самі дорогі. Тому, після 5-ти місяців оглядання, прийняв рішення приганяти з Швейцарії, так як там хороший клімат і рівень доходів високий, що дозволяє утримувати речі в належному стані. Машину обрав з повною історією і постійним обслуговуванням на офіційному СТО Audi. Розмитнили під документи, так як на той час інших варіантів не було.
В результаті, автомобіль мені обійшовся на 1000 $ дорожче від верхньої ціни на ринку, но за це я отримав адекватний автомобіль з прекрасним станом по кузову і салону і в усіх оригінальних запчастинах. Жодна рука наших майстрів-кулібінів туди не лазила. По салону навіть соф-тач покриття усе ціле. Стан можна прирівняти до колекційного. Я вирішив продовжити підртимувати її в такому стані. Правда, особливих зусиль мені це не коштує, так як нічого великого не ламається. За 2.5 роки володіння, замінив 2 ричаги в підвісці, сальнік хвостовика АКПП, масло+фільтр АКПП, акумулятор, свічі накалювання, щітки двірників, колодки, антифриз. Масла і фільтра в мотор, топлівну і салон. Словом, тільки технічне ослуговування.
Автомобілем я залишився дуже задоволеним. З моєю попередньою це небо і земля. На бензин тепер пересідати не хочеться.
Мене всі відмовляли брати 2.5 TDI, як дуже проблемний мотор + в інтернеті теж погано про них пишуть, но судячи з мого досвіду - це дуже надійний мотор з класними характеристиками, якщо його вчасно і правильно обсдуговувати.
Тепер хочу спробувати поволодіти авто з мотором 3.0 TDI, відгуки про них хороші.
Перший мій дизельний досвід можна вважати успішним, но не забуваючи, що для цього я приклав максимум зусиль.

Audi A6 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

335 тис.км

При уходе хороший вариант, исполняет все желания, проходимость, скоростной, комфорт, вместимость, !

Audi A6 2000

Audi A6 2000

шумоізоляція

Дуже гарна динаміка розгону, міняв тільки стійка і шини, місця в салоні багато, надійна і не дорога в обслуговуванні

Audi A6 2005

Audi A6 2005

витрати палива

Автомобиль приносит массу положительных эмоций от вождения, особенно на длительных поездках. Огорчили как обычно нюансы по ваговской электронике, но не критично. Стоимость ТО и ремонтов по сравнению с аналогичными авто приятно удивляет. Много чего можно делать самому.

Audi A6 2010

Audi A6 2010

Перший власник 160 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Мощный надежный автомобиль. Пакет индивидуал , усиленная подвеска,380 сил

Audi A6 2002

дизайн кузова, динаміка, простір салону

вартість обслуговування

Машина супер, комфортна, велика і добре слухається руля. Не зважаючи на те, що в мене універсал, вона досить динамічно набирає швидкість.

Audi A6 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, керованість, шумоізоляція

коробка передач, гальма

Вітаннячка!
Так сталось, що за більш ніж 20 років водійського стажу користувався дуже різними авто, від Пежо 405 до Мерседес W212, і от Ауді А6 С7, 3.0 TDI. Авто, яке не планувалось, мало очікувалось, але з‘явилось.
Користуюся майже 7 місяців, купував з пробігом 100 тис км.
Вибір був емоційний, повний S-Line одразу впав в око, просто сподобався дизайн. Далі всі +/- по черзі. Не погана динаміка у порівнянні з витратою палива, якісний салон, простір та ергономіка на високому рівні. Окремо виділяю керованість та рульове кермо, відчуття спортивного авто, а також шумоізоляція, подвійні вікна супер! Все інше на рівні, з мінусів: - світло, не Matrix, на інших моїх авто у цьому класі воно було значно краще; - музика Bose, дуже посередньо, спочатку думав, що налаштування не ті, але при всіх конфігураціях мало що змінюється; - коробка S-tronic, підторможує при старті та при здачі назад, можливо це просто потрібно змінити налаштування. Повний привід поки оцінити не було можливості, так як зима була зовсім не сніжною, але відгуки інших власників та ролики кажуть тільки про плюси.
Сказати, що автомобіль краще чи гірше Мерседес Е чи БМВ 5 не можу, всі вони різні за характером, кому що до душі.

Audi A6 2008

Audi A6 2008

ціна

Це ідеальне авто за ті гроші, за які ви його купуєте, саме головне щоб воно не було вбите, АУДІ- це комфорт, надійне авто пізнаване на дорозі. Потребує до себе уваги так як це авто бізнес класу. Авто дуже хороше в своєму класі, кращої машини немає,
Двигун 2,0tfsi механика, маслоголодання немає, вчасно потрібно замінювати мастило і фільтри і все буде добре,
По ходовій, ідеально м\'ягенько пливе як коробель, хоть і в мене підвіска s-line. Розхід пального помірний 8л по місту, 5,5 по трасі
По кузову навіть якщо є сколи до цинку, ржавіти не буде!
Шумка ідельна, по салону теж!
дуже хороше авто!
В обслуговуванні не буде дорожче як наприклад Шкода СуперБ, чи Камри і Пассат !

Audi A6 2007

Audi A6 2007

витрати палива

Шикарний, комфортний, динамічний автомобіль. Зручний для далеких поїздок. Класичне ТО з пробігом 250 тис. км полягало у заміні масла, регламентним роботам. Вартість середнього ТО на офіційному сервісі Ауді становила 5-8 тис. грн. Останнім часом виникали некритичні питання з електронікою. Бракує цій машині повного приводу зимою. Рік тому виникли питання з форсунками, прийшлось реставрувати, ціна питання 550$. За 3 роки авто втратило в ціні 3500$.

Audi A6 2013

Audi A6 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Сучасний,потужний двигун, економний.
Відео огляд переходьте за посиланням. https://youtu.be/MS5SrK5WVtc
Audi A6
Кузов -С7
Рік-2013
Пробіг-52000км.
Об\'єм двигуна-3.0Т
Коробка автомат 8 передач.
310к.с.
Фари-Full led.
Датчик світла.
Датчик дощу.
Підігрів дзеркал.
Затемнення дзеркал бокових і заднього виду.
Мертва зона дзеркал.
Без ключовий доступ.
Найбільший екран
Парктронік * камера заднього виду.
Салон-шкіра чорна
Обшивка стелі чорна
Пам\'ять водійського сидіння.
Електро привід водійського і пасажирського сидінь.
Підігрів передніх сидінь.
Вентиляція передніх сидінь.
Клімат контроль 4 зонний.
Шторки задніх вікон дверей.
Шторка автоматична заднього вікна.
Декор - натуральне матове дерево.
Нова зимова гума Goodyear
Газова установка 5 покоління.
Диски R18

184 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Это отличный автомобиль для любого возраста, подходит как для агрессивного вождения, так и для комфортной езды, низкий расход топлива при достаточно высокой скорости, я очень доволен, такой автомобиль можно порекомендовать друзьям !!!

Audi A6 2015

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

49 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

Пересів на Ауді з Субару Легасі 2,5 2007 р. Відчуття при порівнянні, зашкалюють. Все подобається, а жінка взагалі прибалділа ! Комфорт, керованість, динаміка, якість, але за все треба платити.

вартість обслуговування, гальма

Перший власник 290 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Машиной очень доволен. За 10 лет эксплуатации проблем не было. Если все вовремя менять, тогда все отлично. Из плюсов: вместительный, мягкий, надёжный, комфортный. Минус это расход топлива, но увы у нас v6, это нормально. Расход в среднем 12, трасса 10л бензина. Эмоции на высоте от вождения такого авто. Может кто-то скажет, что это 25 летняя старуха, при всем она лужена zzz, метал толстый не консерва. Она даст фору многим современным авто на дороге, а если кватро то это танк. На свой возраст машина комфорта, запчасти есть, советую.

вартість обслуговування, гальма

Перший власник 290 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Очень хороший семейный автомобиль, динамичный, мягкий, уверенно делает обгон, хороший клиренс так, как живу в сельской местности мне подходит. На ТО ездил когда надо было, ходовку поменять, масла, фильтра все. Проблем не было. Крепкий, надёжный автомобиль, доставляет только радость. На дальние расстояния не устаёшь, хороший свет, шумоизоляция хорошая.

Audi A6 1996

Audi A6 1996

Найкраще авто в історії AUDI.
Надійна, комфортна і дуже швидка!!!
Після багатьох років експлуатації залишились тільки позитивні спогади.

вартість обслуговування

Замечательно держит дорогу.Очень мягкий и комфортный автомобиль на наших дорогах.Кузов за 18 лет без единой ржавчины.рекомендую.

Відгуки про моделі Ауді

Відгуки про Ауді А6 по рокам

Хочете придбати Ауді А6 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Audi A6 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 701 відгук відгуків про Ауді А6 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.