Volvo 1 отзыв о Volvo 340 1988 года

Volvo 340 1988

Volvo 340 1988

дорожный просвет, объем багажника, расход топлива, управляемость, цена

дизайн кузова, динамика

Всім привіт!
Давно маю ідею написати відгук про один зі своїх автомобілів і ось нарешті розпочав.
За свій недовгий вік, я мав досвід керування був власником деяких автомобілів: різних епох, країн походження, розміру, тощо. Перерахую: ВАЗ 2106 1979 1.6, Mazda 626 1986 1.8, Toyota Camry 2004, 2.4 мех, Peugeot 406 2002 2.0 HDi, Volvo 340 1988 1.6 D. Про останню і піде розмова.
340 був придбаний за символічну суму в 950$. В доволі непоганому стані, як на свій вік 30 років. Звичайно були і дірки в арках, які згодом заварились, підтікання масла, «дубові гальма».
Щось надзвичайного від авто такого року випуску і за таку ціну я не очікував.
Отже за 1,5 роки експлуатації та близько 35 тис. пробігу можу сказати наступне.
Переваги: - дешевий; - здатність ремонтувати своїми руками; - економний 4-5 л/100; - потужна пічка; - м’який хід; - надійна; - простора мій ріст 1,92 – був ще запас над головою;
Недоліки: - вік; - дуже тихохідний автомобіль страшно фуру на обгін брати; - ексклюзивність деяких запчастин та їх ціна ручки дверей вічно зламані, алюмінієвий кардан, троси ручного гальма; - зовнішній вигляд.
За час експлуатації підвела лише один раз, із-за моєї вини. Що було зроблено: заміна комплекту ГРМ, заміна передніх ступічних підшипників, ремонт ТНВД, заміна вилки зчеплення та вижимного підшипника та вакуумного підсилювача гальмів.
Ціни окрім вищезазначених запчастин в межах норми.

Смотреть все 25 отзывов об Volvo 340
  • Volvo 340 1986

Volvo 340 1986

Volvo 340 1986

дорожный просвет, качество материалов, объем багажника, простор салона

С вольво стыкаюсь не первый раз, до этого была 440. Надёжный автомобиль, высокий клиренс и фаркоп дают возможность перевозить не большой груз без всяких препятствий. Внутри комфортно, даже человеку с 120 кг. за рулём. Мотор экономный, если зажигание выставлено, карбюратор отрегулирован, свечи чистые. Основной минус, трансмиссия устроена не обычно, коробка передач установлена сзади и крутящий момент, передаёт - кардан который должен быть идеально сбалансированный и выставлен. Иначе постоянная мука - биение по корпусу, разрыв муфты и т. д.

Микола

Смотреть все 1652 отзыва об Volvo
  • Volvo XC90 2005

Volvo XC90 2005

Volvo XC90 2005

стоимость обслуживания

273 тыс.км Путешествия

Авто яке купується не на останні гроші, так як при пробігу є певні вкладення до яких треба бути готовому матеріально. Я перший власник, який обслужив - ходову, повний привід. Специфіка авто така - робити треба комплексно і все. Якщо пропустите хоча б один елемент - будете переробляти все. Будьте готові до самого дорого ТО , так як з чесним пробігом машин мало. Витрати палива : місто 10,2 траса 7,1 дуже залежить від стилю керування. По двигуну проблем із запчастинами немає, так як це двигун рено. Все в наявності на наступний день. Коробка айсин - правильно обслуговуйте і вона буде ходити довго. Халдекс - треба обслуговувати регулярно. Є свої болячки, але маючи прямі руки їх можна вирішити в мінімальні кошти.

Анатолій

Отзывы о моделях Вольво