Отзыв Subaru Forester 2013

Внедорожник / Кроссовер Кузов
Вариатор Коробка передач
2 (л) Объем двигателя

Великий простір всередині авто. Приваблива витрата палива. Стриманий дизайн. Задоволення від водіння не зникає з часом.

Велика ціна на нові авто у дилерів.

Отзыв

Форестером володію порівняно недавно. До цього експлуатував vw caddy 2008 року випуску. Довго придивлявся на конкурентів перед купівлею субару. Вибрав саме його через нову зовнішність та технічні показники: кліренс 22см, повний привід, нова система x-mode, новий варіатор lineatronic. На мій вибір також вплинуло те, що на той час форестерів у даному кузові було ще зовсім мало ( та і тепер, в порівнянні з хондами, тойотами та хьюндаями побачити новий форестер рідкість). Дуже не подобається масовість володіння однією і тією ж моделлю авто. Своїм автомобілем задоволений. Порадувало те, що витрати палива були ті , що і заявлені: при русі по трасі Київ -Чоп зі швидкістю 120км/год - 6.5л. в місті 9л. Стиль мого водіння не "шумахерський": не спішний розгін, завчасне гальмування і т.д. З технічної точки зору - все подобається, в салоні місця вдосталь (зручно та комфортно). Раджу роздивлятись як варіант для придбання тим, кому подобається надійна технічна сторона авто та стриманість у зовнішньості. P.S. всі розмови про захмарні витрати на Т.О. - просто необгрунтовані.

Микола Федорович
02 декабря 2015