Subaru Impreza загальна оцінка користувачів

Надійність:
Ціна:

Переваги

Недоліки

Пригнав собі мечту детсва, машинка взявта від вдасниці з Італії з реальним пробегом 150 тис/км зараз вже 207 тис/ки. Проблем ніяких небуло кожні 15тис замена масла і фільтрів. Сама краща машина наякій я їздив, економна в росході топліва і надьожна в усьому. Подвеска крепка, після наших дорог зуби можна повипльовувать. Поміняв тільки салінблоки, втулки, тягі стабілізатора, торможні колодкі. Мотор робить лишніх шумів вібрацій нема, заводиться коли хоч в любий мороз. Коробка шести ступка. Управляємость неріальна, стоїть на дорозі як вкопана. Динаміка на розгон потужна тягі з головой хватає, 1, 2 передача на старт трохі тупаті, а 3,4 крутиться неріально на 4 передачі 130км/год на тахометрі 3 тисячі мона далі крутить але понімаєш шо є ще 5 і 6. Самий кайф їзда зимою,ніде не буксане не занесе, повний привод як ніяк. Потужний внешній вид, капот з воздухо заборніком придає нереально споривний вид, маленька але з зажигалкой под капотом. Хароший удобний салон, нічого лишього. Удобно сидіть, невтомлюєшся, класна бортова панель. Ідеальний автомобіль

Додати коментар Коментарі
Додати коментар