Subaru 1 відгук про Subaru Impreza 1970 року

дорожній просвіт, вартість обслуговування, керованість

динаміка, витрати палива

Дивитися всі вживані Subaru Impreza 1970
Subaru Impreza 1970

Subaru Impreza 1970

Проходимость, неприхотливая машина

малая мощность, расход топлива

Общее впечатление от машины не однозначны. Мощность двигателя явно не хватает для обгонов на трассе, приходиться все маневры свыше 100 км/ч. исполнять накатом. Правый руль так же имеет свои минусы при езде за городом. Но в городе и по бездорожью полный привод себя оправдывает. За все время эксплуатация на природе (поездка на шашлыки, озера) ни разу не подвела. В сыпучем песке идет напролом не смотря ни на что. Зимой так же не было проблем с выездом по заметенным дорожным покрытиям. Расход топлива по городу 14 литров по трассе в районе 8-9 литров. Думаю для такой машины это приемлемо. В сервисе не прихотлива, раз в сезон меняю расходники, каких то серьезных поломок не наблюдалось. Следующая моя машина будет именно она Subaru

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 286 відгуків про Subaru Impreza
  • Subaru Impreza 2014

Subaru Impreza 2014

Subaru Impreza 2014

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів

Просто суперова керованість, стійкість у поворотах. Чекаю зими, щоб відчути цей потенціал ще і на слизьких поверхнях. Стараюсь кожні вихідні махнути кудись за місто - саме на трасах відкривається весь потенціал. Прекрасно валить по гравійних дорогах - це її стихія, тільки б бампер не загубити. З недоліків - низький та довгий передній бампер, вже мав честь в\'їхати у бордюр при парковці. Досить великі витрати пального по місту у корках літо 11-12 зима 13-14 л. На трасі 6,5 літрів, хоча трохи ганяю.

Сергій Журбенко

Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Vasiliy

Відгуки про моделі Субару