Subaru 1 відгук про Subaru Impreza 2015 року

дизайн кузова, динаміка, простір салону, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Subaru Impreza 2015
Subaru Impreza 2015

Subaru Impreza 2015

Двигатель, салон, качество, индивидуальность.

Нет.

Привет. Здесь ты прочитаешь о этом универсальном автомобиле.Дизайн. Внешний вид машины весьма привлекательный, с замысловатыми линиями и неповторимыми. Вообще машины этой марки очень красивые и обладают теми свойствами и качествами, которыми не обладают больше никакие другие авто такого типа. Просто до умопомрачения мне понравился зад машины. Наверное вся красота кроется в его задних фонарях. Они такие красивые, индивидуальные и спортивного характера. Отличная аэродинамика кузова, с её помощью машина легко едет на скорости и вообще сопротивление уменьшается. Передок машины так же спортивный и очень красивый.Интерьер. Когда садишься за руль этой пули, то погружаешься в ту самую волшебно-комфортную атмосферу. Все детали выполнены очень качественно. Ничего не скрипит, не болтается, всё подстроено под комфорт. Сиденья расслабляют, посадка удобная, материал-кожа. Не знаю как вы, но я просто был в шоке первый раз увидеть на таком авто раздаточную коробку передач, имеется и полный привод. Кто смотрел ралли, тот поймёт почему. Эта машина участник ралли. Есть спортивные версии специально для грунта. Ну про салон нареканий нет и не может быть, всё супер.Двигатель. Редкого типа двигатель, 4 цилиндровый.1.8 объём. Этого достаточно только так.120 лошадиных сил для таких машин даже много.Стихия этой машины-грунтовые дороги. Подвеска специально настроена для такого покрытия. Не очень мягкая, но и не твёрдая. В целом машина получилась просто супер, подобных почти нет. Советую к покупке. Машина-самолёт. Ставлю 5.Спасибо за просмотр.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 286 відгуків про Subaru Impreza
  • Subaru Impreza 2014

Subaru Impreza 2014

Subaru Impreza 2014

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів

Просто суперова керованість, стійкість у поворотах. Чекаю зими, щоб відчути цей потенціал ще і на слизьких поверхнях. Стараюсь кожні вихідні махнути кудись за місто - саме на трасах відкривається весь потенціал. Прекрасно валить по гравійних дорогах - це її стихія, тільки б бампер не загубити. З недоліків - низький та довгий передній бампер, вже мав честь в\'їхати у бордюр при парковці. Досить великі витрати пального по місту у корках літо 11-12 зима 13-14 л. На трасі 6,5 літрів, хоча трохи ганяю.

Сергій Журбенко

Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Vasiliy

Відгуки про моделі Субару