Mitsubishi 100 відгуків про автомобілі

дизайн кузова, керованість, якість збірки, динаміка, ціна

шумоізоляція, об`єм багажника, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Mitsubishi Lancer X

шумоізоляція

Це моє перше авто і воно мені дуже сподобалось. Трохи менше ніж за рік експлуатації жодного нарікання, хоча наїздив, як для новачка, досить багато - більше 10 тис км.

Заміни мастила та фільтрів коштує до 2000 грн [станом на березень 2023], коли трохи роздуплився працювати педалями то росхід по місту складав 8,5-9 літрів при спокійній їзді та 7-7,5 по трасі.

Враховуючи, що це моє перше авто, то явних мінусів я не бачу. Але все таки це 2008 рік, то ж понятно що щось застаріло, але, наприклад, у мого друга на Кіа Ріо 2013 року немає круїз контролю, а на Лансері 2008 року - є.

Загалом, є свої плюси та мінуси, але в такому бюджеті це гарна машина, особливо для новачків. Єдиний мінус суто для мене - мало місця, але моя вага 120 кг+, тому це суто особистий мінус.

Раджу спробувати Лансер!

Mitsubishi Lancer X 2015

Mitsubishi Lancer X 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування, гальма

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

100 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Випуск моделі Lancer X почався ще у далекому 2008 році, проте дизайн автомобіля вийшов дуже вдалим, навіть у 2021 році авто не виглядає застарілим. Саме дизайн спонукав мене купити цей автомобіль. За 1.5 роки використання дане авто показало себе надійним другом, на якого можна завжди покластися. За 18 тис. км було поміняно тільки ремінь генератора, окрім розхідників, звісно. Проте дана модель має і свої недоліки. Найбільш відчутним недоліком є повна відсутність шумоізоляції, що неймовірно втомлює при тривалих поїздках. Другим, не менш важливим недоліком, особисто для мене є динаміка, а точніше - повна її відсутність. Причиною поганої динаміки авто є її коробка передач: варіатор Jatco JF011E. По паспорту: 10.5 с з 0 до 100 км/год, при ідеальних умовах, що є дуже повільно. Навіть, маючи під капотом дволітровий 4B11 з потужністю 150 к.с. ви ніколи не будете відчувати цієї потужності. Також при поворотах на швидкості більш як 80 км/год, має місце крен, нерівності дорожного покриття відчуваються доволі виразно, якщо хочете комфортної підвіски - її прийдеться допрацьовувати.
Щодо салону то одразу впадає в очі дубовий пластик на торпеді та дверних картах, замітний великий контраст між інтер\'єром та екстер\'єром.
Моє авто обладнане ГБО, розхід палива на 100 км дорівнює 11 л газу.
Загалом я задоволений лансером, цей автомобіль саме з тих, які ти бачиш на вулиці й хочеш на ньому поїздити, але перелічені вище недоліки змушують задуматись про зміну авто.

Mitsubishi Lancer X 2012

Mitsubishi Lancer X 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива

Користуюсь рік, проїхав 40 тис. Динамічний і швидкий автомобіль, 2 л бензин і автомат коробка зриває як пуля, на мою думку самий практичний мотор, росхід пального не малий, але газова установка це компенсує літрів 12 газу може більше. Порадили брати авто на автоматі, так як вони дуже надійні і при своєчасному обслуговуванні ходять довго. Ходова міцна жодного ремонту, нічого не стукає. Зимою дуже зручно заводиться ідеально, і прогрівається швидко, посадка вже в теплу машину. Їздив переважно на дизелях, то це зовсім різне... Один мінус це дуже малий багажний відділ, але це тоже індивідуально кожному своє. В цілому я рекомендую даний автомобіль

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Отличный, яркий и динамичный автомобиль, шустрый на хорошем бензине, на газу немного туповат. Вообщем ни разу не подвёл, расходники по регламенту, относительно не дорогие. Рекомендую.

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, об`єм багажника, шумоізоляція

Машинка по надійності та по зовнішньому вигляду просто супер
Незважаючи на вік авто вона і досі має вигляд, та свіжа.
Якщо Х, то тільки 2.0 і тільки на механіці
Тоді вона їде! Вартість обслуговування не є дорогою, все досить доступно! Машинка надійна. За 2 роки користування я наїздив більше 70-тис.км, замінював лише масло з фільтрами та 1 шарову! Єдиний мінус авто це простір багажника та шумоізоляція! Але незважаючи на ці мінуси я вважаю що авто дуже достойний конкурент на ринку.

Mitsubishi Lancer X 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

180 тис.км 11 л / 100 км Подорожі

Внешне, машина меня покорила еще в стадии проекта. Не думал что буду владеть, но время идет и время вносит свои коррективы. Ходовые качества отличные и по службе вопросов нет.

витрати палива, шумоізоляція

380 тис.км Поїздки в місті

Ходова. авто дуже добре поводиться на засніжених вулицях, кліренс і потужність двигуна тому запорука. Це особливо актуально, коли недбалість комунальників стає тотальною. Машина гарно тримає дорогу не залежно від завантаженння
Двигун. Навіть з таким пробігом, двигун поводить себе добре. Щоб і Ваше авто було витривалим і не вимагало доливу масла, - мусите суворо дотримуватись рекомендацій втробника щодо мастила і періодичності заміни. Не вірте тим, хто рекомендує міняти через 15 тисяч. раджу - не більше 10, а після 350 тисяч пробігу, міняйте масло і фільтр кожні 7 тисяч. Перевіряйте рівень масла та інших рідин, після тривалих поїздок
Витрата пального буде Вас задовольняти, якщо ви їздите виважено і не намагаєтесь усіх обігнати. А при користуванні круіз-контролем та обертах до 2500 можна витрачати навіть трохи менше паспортних показників. Але свічки міняйте вчасно. Вважаю, що 2-літровий мотор краще для заміських поіздок, у місті витрати пального великі, як для мене. Хочеш економити, їздь на Смарті, а хочеш мати задоволення, - витрачай гроші.
Кузов. Найбільша морока, - у моєму випадку, - сколи від камінців. Як з ними боротись, Ви знаєте
Якщо Ви не вскочили в халепу і обробили антикором, то можете обійтись без фарбування і зварювальних робіт і 15 років. Якщо ж були вимушені ремонти, то обробляйте антикором відразу ж. Попри банальність маніпуляцій, краще це довірити фахівцям.
Iнтер\'єр- впевнена 4. Все зроблено більш-менш ергономічно і раціонально. Пластик функціональний, не гримить. шкіра на кермі і важелі КПП була замінена. Тканевий салон зношується помірно, але років чохли на передні сидіння не завадять.
Шумоізоляція 3,5 з 5.
Приємно вразила електрика/електроніка. Все працює бездоганно. Дратувало тільки зарозуміле налаштування годинника.
Шануйтеся !

Mitsubishi Lancer X 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Поїздки в місті

Стильний та харизматичний автомобіль. Ідеальний для міста. На далекі відстані не дуже. Жорсткуватий, але з часом привикаєш, що не можливо сказати про шумоізоляцію. Дуже приємно здивований надійністю авто. Авто було придбано з пробігом 180-т проїхавши 30-т нічого не міняв окрім розхідників. Ну і на газі це ідеал 600грн-500км

Mitsubishi Lancer X 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, об`єм багажника

Поїздки в місті

Идеальный для города, расход 10л. По городу. С ГАЗОМ в 2раза дешевле. Ремонт только расходников, масла, фильтра, колодки, резинки по ходовой. Машина выглядит на свои 10лет современно и харизматично. ВСЁ НЕОБХОДИМОЕ есть.

Mitsubishi Lancer X 2010

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 157 тис.км 6.5 л / 100 км

Простий, економний, надійний, віддавав в сервіс Міцубісі моторс в Чехії, заміна масла через 5-7-тис,5w-40.10років авто, годинник.не сподобалось посадка водія мало регулювань, трохи огляд перекривають стійки кузова, а так добре авто.

Mitsubishi Lancer X 2007

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, гальма, шумоізоляція

Перший власник 247 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

Очень красиво выглядит как для своих лет . Надежный мотор и акп. Удобное управление и посадка . Не дорогое обслуживание .

Mitsubishi Lancer X 2013

Mitsubishi Lancer X 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, керованість, шумоізоляція

За 5 років щоденної експлуатації є про що розповісти.
З плюсів:
- хороший кліренс у 165 мм.
- зовнішній вигляд
- вартість обслуговування
З мінусів:
- скрип і ціла купа цвіркунів у салоні при їзді по бруківці, вдалось вилікувати частковим розбором торпедо та тунелю.
- відсутня будь-яка шумоізоляція.
- двигуна 1.6л. на 117 коників, виявилось не достатньо, у всякому разі для мене. Хоча при поїздках на довгі дистинації розхід в Еко режимі 4,8-5 л. В місті розхід коливався 8,5-12 л.
- маленький багажник
- при включеному кондиціонері та 4-5 людях в авто, їхало ну дуже в\'яло.

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

140 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Чтобы не говорили о 10-ом Лансере, о том что 9-ый был в разы надежнее, то что подвеска сыпется и т.д. я скажу следующее: это безотказный автомобиль, от которого не стоит ждать супер шумки и комфорта. В хорошем состоянии и должном уходе, он провозит Вас ровно столько лет, сколько вам потребуется, ни разу не сдавшись по пути куда-то и доставив Вас вовремя. Ну а максимум раз в полтора года, можно заглянуть к подвеске минимально обслужив ее за минимальные деньги. Катайте уверенно!

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

10 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я

Автомобілем майже повністю задоволений, хороший надійний японський автомобіль, але як і кожне авто, він має свої проблеми. Перше - це жорстка підвіскаяка на наших дорогах довго не живе, рульові наконечники і стійки стабілізаторів раз у рік треба буде міняти. Мотор 1,8 тяговитий, потужний але як для міста то дуже великий розхід бувало 13,5, а от по трасі при швидкості 110 десь 6 літрів. ЛКП дуже слабке і легко можна пошкодити, особливо дах кришка багажника. Взагальному, якщо не зважати на вищеперераховані недоліки, то машинка гарна, завжди привертає увагу і в принципі надійна по мотору та коробці.

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт, об`єм багажника

Двигатель 1.5 литра 4A91. Расход газа зимой в городском цикле до 10 литров.
Приобрел у первого владельца с пробегом 60 000 км за 8 лет, были проблемы с ходовой и треснуто лобовое, перекупщики сбежали, машина досталась мне. Заменил стекло,перебрал ходовую, поменял все, что стучало и было надорвано, установил газ и забыл о проблемах до конца использования авто. Ежегодно весной на стенде выслушивал и высматривал резинки к замене, менял и снова уезжал на год. Масло лил Aral HighTronic F и менял регулярно, этот двигатель НЕ ТЕРПИТ экспериментов с маслом и сроками замены НЕЗАВИСМО от марки масла, максимум 10 000, лучше 8 000 и будет счастье, в ином случае будут проблемы и автором их будете Вы лично. Менял вентилятор печки, т.к. старый свистел зимой, но вообще проблема решается ремонтом и заменой втулок на подшипники, цена вопроса около 800 грн,, но я купил БУ и просто поменял, т.к. зимой без печки не очень ездить. Ходовая достаточно жесткая. Звукоизоляция с завода слабая, кому шумит, тот обесшумливает. мне не мешало. Салон маркий, т.к. темный, но ткань качественная, очень износоустойчивая. обошелся без чехлов и салон выглядел отлично. Авто надежный, без всякой подготовки сел и поехал в Италию. Не подводил ни одного раза. Ухаживайте за машиной, вовремя делайте ТО и неприятностей не будет. Да, чуть не забыл, БАГАЖНИК НИКАКОЙ, если это для кого-то важно. Купил бы более новый, с двигателем 1,8 и автоматом, но их нет.

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 150 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Хороший спорт автомобиль
Дизайн и салон на высоком уровне
Есть проблемы с передними амортизаторами, оригинал вылетает до 80000 пробега
Ходовая жестковата, но это и понятно за счёт спорт подвески
Не совсем экономичен за счёт обычного автомата 4 ступенчатого и 1.5 л объёма

об`єм багажника, шумоізоляція

Машина отличная! Нюанс это шумоизоляция и немного громкая работа вариатора и двигателя,но в любом случае советую к покупке!

Mitsubishi Lancer X 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

125 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Хороше економічне авто, за 125000км змінив резинки переднього амортизатора, приємний розхід до 100км/год по трасі може сягати нище 5л, в місті максимально до 8.5л, хороша управляємість, фірмова зміна фаз газорозпреділення ДВС дає відчуття після 3000об/хв ввімкнення міні турбіни, хороша заводська акустика, з мінусів можна відмітити доволі жорсткість авта до якої правда швидко звикаєш, а також шумність яка компенсовуються хорошою акустикою

Mitsubishi Lancer X 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Отличный автомобиль на свои деньги! Ездил, радовал, надежный и крепкий!

Mitsubishi Lancer X 2009

Mitsubishi Lancer X 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Автомобиль ни когда не подводил, особых нареканий не было. Покупал на 60 тыс пробега , продал 120 тыс. серьёзных поломок не было, то по регламенту. Из болячек скорее всего это задние супарта. По одному разу заклинил каждый. Но рем комплект стоит всего 500 грн и работа 200 так что это совсем не критично. Моя оценка данному авто 5 с минусом!!! Владением данного автомобиля, остался очень доволен.

Відгуки про моделі Мітсубісі

Відгуки про Мітсубісі Лансер Ікс по рокам