Chery 8 відгуків про Chery Tiggo від перших власників

якість збірки, простір салону, керованість, ціна, динаміка

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Chery Tiggo
Chery Tiggo 2007

Chery Tiggo 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 280 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Очень удобная и комфортная машина. Обслуживание дешёво, кушает мало. Единственный минус - гниёт как жигули. Машины старше 10 лет не гнилые и ни крашеные не найдете, это фантастика. Надо обрабатывать консервантом раз в 5 лет каждую скрытую полость кузова, тогда будет нормально.

Chery Tiggo 2014

Chery Tiggo 2014

Перший власник 73 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Абсолютно адекватний автомобіль. На жаль у цьому ціновому діапазоні взагалі немає конкурентів. Хтось писав про погані дешеві матеріали - сядьте в Дастер, відчуйте різницю. Пару нюансів, пов\'язаних з експлуатацією: машина недорога, але це не означає, що можна в середину лити лайно. Вернеться вам тим самим. Слабке лакофарбове покриття, суб\'єктивно на рівні того ж Дастера. Шумка - питання смаку, достатньо просто змінити гуму на колесах. Ще певна проблема - рівень сервісу в офіціалів. За 5+ років експлуатації заміна гальмівних колодок ззаду, тяги стабілізаторів усі, лампочка габаритів спереду, лампи головного світла, акумулятор, свічки і ремені .комплект. Ремінь ГРМ міняється через 40 тисяч, у знайомого який не міняв, на близько 90 тисяч розірвався, але ремонт досить дешево - близько 450 дол. Запчастин купа, недорогі, багато замінні з іншими моделями.

Перший власник 127 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Машина просто супер! Коли я купив собі тігго, то забув взагалі що таке СТО. Раз в рік міняв розхідники і катався в радість. Це та машина, що не довбе мозги. Ми з сім\'єю проїжджаємо нею скрізь, і по лісах і по полях , і на відпочинок в європу мотаємся, вона ніколи не підводила. За цей час вона стала для нас членом сім\'ї, і не уявляємо навіть другої машини щоб її замінила. В неї завжди все влазе, любий вантаж, бо там бистрозйомні сидіння і багажник на криші. А запчастини на неї - дешевше жигуля. Приміром 2 амортизатори задні =550 грн. Стоїчка стабілізатора 70 грн. Тормозні колодки 4 шт - 270 грн. В мене був тігго до 2010 року першого покоління на автоматі. Потім я пробував їздити на тігго після 2010 р.в. і зрозумів що то вже гівняні машини стали робить. Заводська ходова в мене виходила 110 тисяч км. Мотор і коробка мітсубіші працювали відмінно, я туди не лазив. Якщо вчасно подбати про кузов, щоб пластикові деталі не протирали лкп, проклеїти плівку, обробити то автомобіль просто супер, всім раджу.

Chery Tiggo 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Перший власник 35 тис.км 13 л / 100 км Сім'я

Вопреки стереотипу китайских авто, чери тигго 2008 мне попался вполне удачным. Главное, сразу после покупки, обработать кузов антикором, подкрылки. И никаких проблем не было. Только плановые ТО.
Запчасти недорогие. Эксплуатация с ГБО отлично! Если следить - нормальный автомобиль за свои деньги!

Перший власник 53 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Мотор Митсубиси 2,4 мощность, легко и быстро набирает скорость , надежность - Одним словом японское качество. Внутри Много места , раскладные сиденья , высокая посадка кузова гарантия того что ты не "заедеш носом" при парковке у любого бордюра, что для новичков , женщин и водителей с опытом будет оценено по достоинству, т.к. Больше возможностей легко взобраться припарковаться даже на тротуаре без спец.заезда. Мягкая коробка передач. Послушная в управлении. Бебилок автоматически срабатывает при скорости 40 км/ч. Солидная машина. Легкая и понятная в управлении даже без инструкции разберешься.

Chery Tiggo 2012

Chery Tiggo 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

керованість, шумоізоляція

Перший власник 53 тис.км 7.6 л / 100 км Сім'я

Хороший автомобіль за свої гроші. Приємно здивував якістю і надійністю - молодці китайці. За шість років експлуатації - жодної поломки. Двигун 1,8 л. виявився досить економічним - середній розхід менше 8 л. для ваги в 1,5 т. Також приємно, що в цій моделі присутні багато елементів, які роблять користування автомобілем досить комфортним - кондиціонер, електричні склопідйомники, підігрів сидінь, дзеркал і т.д. Хороша аудіосистема - теж приємний плюс. Сподобалося, що продумано багато різних дрібниць, які покращують користування автомобілем, наприклад при витягненому ключі - гаснуть фари (не всі дорожчі марки авто мають таку особливість).

Chery Tiggo 2015

Chery Tiggo 2015

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Перший власник 82 тис.км 11 л / 100 км Сім'я

Брал новым с салона. Опыт владения - 3 года. Базовые вещи для тех, кто думает купить: + важно понимать что цена соответствует получаемому предмету. Тойоты за цену этого авто не будет + очень понравилась плавность подвески и двигатель. Динамики для этого класса достаточно. На трассах свыше 110-120 может быть чуть сложно обгонять, но это не вызовет в целом проблем - понравился двигатель и коробка. Коробка робот, нужно о немного привыкнуть к переключениям. Надежность коробки, двигателя и подвески очень порадовала. Только регламентные работы и один раз чистил форсунки (ибо стоит газ) - не понравился кузов. Все деньги вложили наверное в подвеску. Часто незначительные детали отпадают (например отклеится молдинг или резинка на лобовом стекле). Все чинится за копейки, но сильно раздражает стабильность отпадания внешних деталей В целом покупкой очень доволен. Зимой заводится без проблем. Масло не ест. Если адекватно следить за авто и использовать хорошие расходники - прослужит очень долго.

Chery Tiggo 2011

Chery Tiggo 2011

якість матеріалів, шумоізоляція

Перший власник 128 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Вполне нормальный автомобиль за свои деньги. Не худшее соотношение цена/качество/надёжность. Если за машиной следить и менять расходники вовремя, будет служить не один год без особых проблем.

Відгуки про моделі Чері

Відгуки про Чері Тігго по рокам

Хочете придбати Чері Тігго та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Chery Tiggo від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 8 відгуків відгуків про Чері Тігго будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.