Отзыв Chery Tiggo 2008

Внедорожник / Кроссовер Кузов
Газ пропан-бутан / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

Отзыв

Машина просто супер! Коли я купив собі тігго, то забув взагалі що таке СТО. Раз в рік міняв розхідники і катався в радість. Це та машина, що не довбе мозги. Ми з сім\'єю проїжджаємо нею скрізь, і по лісах і по полях , і на відпочинок в європу мотаємся, вона ніколи не підводила. За цей час вона стала для нас членом сім\'ї, і не уявляємо навіть другої машини щоб її замінила. В неї завжди все влазе, любий вантаж, бо там бистрозйомні сидіння і багажник на криші. А запчастини на неї - дешевше жигуля. Приміром 2 амортизатори задні =550 грн. Стоїчка стабілізатора 70 грн. Тормозні колодки 4 шт - 270 грн. В мене був тігго до 2010 року першого покоління на автоматі. Потім я пробував їздити на тігго після 2010 р.в. і зрозумів що то вже гівняні машини стали робить. Заводська ходова в мене виходила 110 тисяч км. Мотор і коробка мітсубіші працювали відмінно, я туди не лазив. Якщо вчасно подбати про кузов, щоб пластикові деталі не протирали лкп, проклеїти плівку, обробити то автомобіль просто супер, всім раджу.

Валера
27 сентября 2020