Volvo 6 отзывов о Volvo V50 2012 года

4.9

динамика, расход топлива, стоимость обслуживания, качество материалов, качество сборки

Низкий уровень комфорта
Комфорт автомобиля оставляет желать лучшего

Смотреть все б/у Volvo V50 2012

Volvo V50 2012

Хочу залишити відгук по авто Volvo V50 1.6 дизель D2 84 kw 6кпп взяв авто з пробігом 207 тис з Нідерландів . Так от за час володіння в мене тільки одній плюси мінусів не знайшов . Так що хто сумнівається про дане авто то беріть сміло . З запчастинами проблем немає все в наявості . Дуже приємна дуже бодра в їзді . Салон з якісних матеріалів . Ходовка витривала .і не дорога в обслуговуванні . Дуже економна 5.5 на на 100км .

Volvo V50 2012

Володію Volvo V50 1.6 дизель D2 84kw 6кпп двигун нового покоління 8-клапаннік скажу так задоволений на всі 100% машиною . Економна це важливо , вмістка великий багажнік ,не дорога в обслуговуванні всі запчастини є в наявості , якісь матеріалів в салоні на високому рівні , кузов не ржавіє, Якісна Акустична система HIGH Performance SOUNDS,Двигун 1,6 D2 дуже бодрий їле класно .Що я можу сказати одні плюси на авто за такі кошти . Всім рекомендую Volvo V50 Від 2011 по 2012 рік .

Volvo V50 2012

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

дорожный просвет, простор салона, цена, шумоизоляция

190 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Авто супер, якість матеріалів на висоті, оригінальні запчастини дорогі, але є аналоги більш дешевші, хоча по якості нічим не поступаються оригиналу. Для 1.6 турбодизеля доволі таки динамічне авто. На задніх сидіннях для дорослих трохи мало місця, це один з небагатьох недоліків цієї машини. Але ці недоліки компенсуються надійним однорозпредвальним 114-ти сильним двигуном, стійким до корозії кузовом, якістю зборки, керованістю, безпекою водія і пасажирів. Ще один з недоліків, на мій погляд, це шумоізоляція. А в іншому чудова автівка за трохи зависоку ціну. Але це всеж таки VOLVO, а не Ford, хоча і на одній платформі з focus 2.

Volvo V50 2012

Всім рекомендую Volvo V50 2.0 110 kw або 120 kw теж 1.6 непоганий D2 84 kw за такі кошти конкуренції немає взагалі задоволений у всіх параметрах ,не дорога в обслуговуванні , економна , кузов збитий не гримить без сверчків одним словом одні плюси . На обгонах 2.0 це просто казка пассат 7 дволітровий курить в соронці . Рекомендую всім .

187 тыс.км 6 л / 100 км Путешествия

Хочу поділитися володінням Volvo V50 в даний момент в мене на Автоматі 2.0 110 kw ДИЗЕЛЬ 5 Циліндрів скажу вам так я в секті Volvo Немає з чим порівнювати за такі гроші, щодо комфорту динаміки економності якості безпеки і т.д це на вищому рівні . Читаю різні відгуки на Volvo Що Дорогі запчастини що пильник три шипа 1500 грн це смішно це треба бути лохом щоб купиии пильник за такі гроші це не правда все дуже дешево є багато Польських запчастин аналогів які недорогі я купляв пильники три шипа за 250 грн Так само інші запчастини наприклад шарова 350 грн саленблоки 400 грн фільтри 250 паливний 600 грн все дуже дешево . ТАКОЖ ВОЛОДІВ Volvo V50 1.6 D2 84 KW Він ще дешевший в обслуговуванню Машина дуже шустра та економна двигуна 1.6 84kw D2 вистачає з головою так що хто сумнівається у Volvo Всім Рекомендую такий автомобіль і хто би вам що не говорив не слухайте згадаєте мій коментар після покупки…Але якщо купляти Volvo то 2.0 але їх практично в продажі немає або 1,6 D2 84 kw модернізований двигун 8-клапаннік дуже шустрий і надійний рекомендую всім ...Бо є ще 1.6 80kw двигун 16- клапанний це до 2010 року старі мотори нікому не Рекомендую .

Volvo V50 2012

динамика, расход топлива, стоимость обслуживания

простор салона, шумоизоляция

Поездки в городе

Чудовий автомобіль, дуже економічний та динамічний. Бракувало звичайно коробки автомат але це єдиний мінус. В експлатації зовсім не капризний, ціна на запчастини адекватна.
Розхід змішаний у 5-5,5 л приємно тішив!
Продав щоб купити вище вольво

Отзывы о моделях Вольво

Отзывы о Вольво В50 по годам