//заглушка фото
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →
Як дізнатись всю історію авто?

Рус Укр
4.6 5 2

Infiniti 2 отзыва о Infiniti QX30

Отлично
2 отзывов
4.6
Общий рейтинг авто
 • Управление
  4.5
 • Надежность
  4.5
 • Комфорт
  4.5
 • Цена
  4.5
 • Дизайн
  5.0

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, цена

управляемость, шумоизоляция

Смотреть все б/у Infiniti QX30
Фильтр
Отлично 4.2
 • Отлично
  4.2
 • Управление
  4
 • Надежность
  4
 • Комфорт
  4
 • Цена
  4
 • Дизайн
  5
Infiniti QX30 2017

Infiniti QX30 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена

расход топлива, управляемость, шумоизоляция

53 тыс.км 12 л / 100 км Семья

Ну ось і збігли три роки разом зі "злючкою-колючкою". Машиною здебільшого користувалась дружина, а ось "грався" вже особисто сам. Тут історія "американського бітка", що ретельно підбирався та грався-робився максимально скурпульозно. А потім ще доточувався до близькоідеальної машини. І в цілому по досягненню майже 53 тис. км або 3+ років користування - зроблений по максимому від бажаного.
За цей час накатано живими 24 тис км. Щось по ЄС, щось по Україні. В тому числі чудова подорож серпантинами Чорногорії та Бока-Которок та на контрасті евакуація полями з облогового Чернігова, коли кіренс 21 см та повний привід творив дива. Та витяг дитину з дружиною майже перед носом у танків по прострілюваним дорогам та вивез у сусідню Польщу. В цілому машина доволі сильно закарбувалась у сердце. Зі всіма своїми плюсами і мінусами.
Тож - сподіваюсь досвід комусь стане в нагоді. Навіть і не знаю, з чого почати. За час експлуатації було х3 реальні проблеми, які як потім виявилося є в принципі типовими "болячками" мерса. Бо на 90% це Мерседес-Бенц ГЛА250 Х156 4матік. Зі всіма похідними.
1. Втягуюче реле стартеру, вилізло у дружини в Польщі. Просто закисло через знос пильників. Та почало підклинювати рандомно, машина просто не реагувала на кнопку старт стоп. Ціна питання 650 грн релешка +600 грн робота у Львові. +/- 40 хвилин роботи.
2. Роз'єм кан шини. Він просто витикнувся з під приборки одного разу. Так - цьому передувало переміщення машини тривалий час по вельми не якісній дорозі. То списую, на збіг того, що машина була в дтп та потім зіграли наші дороги. Машина висвітила "ялинку" на приборці та сповістило, що всі можливі системи авто вимкнуто . Проте продовжувало рухатися та бути керованим. Знайти було зі старту не просто, проте "плаг аут / плаг ін" все виправило. Ціна електрика діагноста, що перелапатив всі датчики в машині - не порадувала 3ма тис грн.
3. Стандартне для зими та мерсів А класу /СЛА, ГЛА, тощо /Клапан ВКГ, тут вже більш головняково. Бо в М270 варіації двигуна МБ 1 покоління це все було передбачено виробником - як заміна в купі, з вивішуванням двигуна за всі гроші світу. Проте - покопавшись глибше в темі та звірши партовки датчиків - був куплений новий оригінальний датчик з МБ Е класу та трошки похомутавши з трубками впуску/випуску - замінений. Ціна датчика з клапаном порядка 2300 грн, установка 1200 грн без зняття нічого окрім захисту картера*.
В принципі - на цьому і все за три+ роки. Не вважаю, це чимось екстраординарним. В іншому це просто заміна мастила та фільтрів на інтервалі 8-10 тис.км, або до року користування. При чому все доволі приємно коштує - оригінальні фільтра Манн та Денсо, що є оригіналами МБ. Масляний 400+/- грн, повітряний 500+/- грн, фільтр салону вугільним напилом - 720 грн. Мастило 5.6 літрів - мені подобається Несті Про 0w40 фінське і я його користую, через адекватну якість та апрувку МБ 229.3 та низьку популярність серед підробок, через не розкручений бренд виходило щось накшталт 1700 грн на цей об.єм. Не вважаю, що тут є щось дорогого, як для хоч і японсько-німецького, але ж все таки преміуму.
2.0Т в купі з 7g DCT преселективним робототом та вага в 1.6т - дають машинці потенціал "вистрілювати". Максимально дотягав її по сербським автобанам до 234 км/год проте там відсічка спрацьовує на 230 км/год, то спуски в поміч. Машина веде себе доволі впевнено. Вона приземкувата в стоці на доволі широкій гумі - проте клір в 21 см таки дає своє. То не сказав би, що ти прям на 100% їдеш на релаксі. Все ж її крейсерська і "зрозуміла" швидкість 140-180 км/год. З адекватним розхідом 9-11 л/100км. По місту, як стріляти зі світофорів можна легко бачити 16-17 л / 100 км. Тут не варто очікувати див адже кардан на задні крутиться до халдекса п.ятого покоління постійно. При спокійній суванині по місту це десь 11-12л в середньому на сотню. А по трасі при 80-90 км можна досягти найекономічніших 6,3 літрів. Хоча особисто в горах при тривалих скатах бк відсвічував і 5.2л це напевно найменше, що я бачив на приборці

 • Отзыв был полезен?
Отлично 5.0
 • Отлично
  5.0
 • Управление
  5
 • Надежность
  5
 • Комфорт
  5
 • Цена
  5
 • Дизайн
  5
Infiniti QX30 2017

Infiniti QX30 2017

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, расход топлива, цена

динамика, качество сборки, тормоза, управляемость

40 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе

сочетание японского инфинити с немецким мерседесом, это действительно немецкое качество + японские технологии

 • Отзыв был полезен?

Вас также может заинтересовать:
Смотреть все 555 отзывов об Infiniti
Отлично 4.8
 • Infiniti QX60 2014

  Отлично
  4.8
 • Управление
  5
 • Надежность
  5
 • Комфорт
  5
 • Цена
  5
 • Дизайн
  4
Infiniti QX60 2014

Infiniti QX60 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 121 тыс.км 10 л / 100 км Путешествия

Ідеальне авто для подорожей і просто для пересування ,надійний двигун, економічне авто. При подорожах по Україні і за кордоном в режимі швидкості 90км розхід палива 8.2 Якщо а Європі то 7.5. Сам перші рази був здивований. Дуже комфортний автомобіль, багажний відсік дуже великий , в ньому навіть при складанні задніх сидінь можна повноцінно лягти спати. Шумоізоляція відмінна. З мультимедіа просто треба розібратися і тоді все зручно і зрозуміло. Кажу це як власник. До цього мав інші моделі авто. Це 29 мій автомобіль, в мене є з чим порівняти. На свої кошти і рік випуску то ідеальний автомобіль.

Ігор

 • Отзыв был полезен?
body back head
×
Вам нравится эта страница?
Отмена

Отзывы о моделях Инфинити

Отзывы о Инфинити КуИкс30 по годам

Отзывы по типу транспорта

Хотите купить Инфинити КуИкс30 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Infiniti QX30 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 2 отзыва о Инфинити КуИкс30 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.