Fiat 118 отзывов о Fiat от первых владельцев

1.8

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 88 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

1.4

Fiat Tipo 2018

дизайн кузова, коробка передач, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 90 тыс.км

Це машина, яка подобалась коли купляли сім'єю в салоні, на сьогодні враження коли продав такі що не жалкую зовсім, цей автомобіль не цікавий навіть баригам, він не цікавий по трейд-іну, я навіть не можу сказати що перший час було все добре, бо двигун постійно їв масло по 150-300 грам, дивлячись як топити на газ, але це не все, до цієї машини практично не має вибору щоб купити банальні бризговики, на кожному кроці якісь незручності, ну і ще неприємне це вартість обслуговування, я вважаю для фіата це дорого, чим далі тим поїздка на Тіпо була як каторга, був постійно страх що може щось поламатися, або вона просто не заведеться, адже доречі- двигун мій 1.4 він дуже чуйний до якості бензину, і якщо заправити поганим бензом, наприклад з якоїсь "бочки" чи на мотто і т.д, до є високий ризик що вона не заведеться, або двигун втрчатиме потужність, якої і так мало, не розумію навіщо такий слабий двигун для цього кузова, Ви взимку сядьте в 5х і покладіть пару сумок в багажник не важних, і попробуйте в горку піднятися, тільки не забудьте пристегнути ремені безпеки, або покладіть 3 мішка цементна, штукатурки, клею в багажник 75кг і подивіться як зад сяде, всього то от 75кг в багажнику. Я не хотів би щоб хтось наступив на мої граблі, не купуйте дане авто, якщо не хочете постійних проблем, на бюджет такий можна щось значно краще купити, особливо якщо це б/у.

2.2

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания

Первый владелец Коммерческие перевозки

Хочу залишити свій відгук про дане авто, так сталося що я власник другого Фіат Тіпо, перший був 1.4 на механіці, попав в ДТП, тому було вирішено купити 2 авто також Фіат Тіпо АЛЕ!!! Купляти 1.6 на автоматі, чому??? Тому що мені виніс мозг на 2 роки 1.4 двигун так що я перед ДТП хотів продавати, основна причина це після 40тис км почав рости жор масла не в себе, гарантія коли норму превисило закінчилась, долив масла на пробігі 50-62тис км був 400-600 грам на тисячу, вибачте але це брєд, при спокійній їзді все одно жре, а якщо виїхати на трасу, і притопити 150-160 то ще чек мигає, чому не знаю, але за час володіння 1.4 я себе почував власником БМВ, тому що ЧЕКи і масложор постійно давали про себе знати, по своему місту зустрічав декілька власників 1.4, ті також скаржаться на масложор, але по 200-300 грам на тисячу, я от не розумію навіщо ці мотори випускають???? Або чому не модернізують??? Хоча! Честно, знаєте не проплачений відгук роблю, 1.4 для такої машини а вона не маленька, вона досить просторна і габаритна, її 4.6м, це не мало взагалі 1.4 слабкий двигун, якщо Вам 60 років і потрібна їзда по місту, інколи на дачу то ок, а так це кошмар, по трасі почуваєш себе на ДЕО матізі з 0.8, от чесно, обгони якщо бачите зустрічку не дуже далеко то краще не робіть, вцілому авто хорошо, я вдячний що спасло життя, були всі пристебнуті пасками безпеки, все відпрацювало ну дуже добре як для ФІАТа який постійно чмирять, в цілому якщо не говорити про двигун 1.4 то я совітую, як людина яка після 1.4 на мех, пересіла на такий же Фіат, також червоний седан тільки от 1.6 бензин на автоматі, так це всеодно не для гонок авто, але по динаміці зовсім по іншому їде, перший час було не привично що наче теж саме авто що і до ДТП, а їде ну зовсім по другому, в кращу сторону. Ну і доречі на 1.6 я зараз проїхав вже 53тис км то разу не бачив щоб хоч на 1мм рівень мастила впав на щупі, а це дуже приємно, особливо коли ще свіжа машина. По традиції проблема з тяжками стабілізатора, але мені по гарантії і на цьому авто замінили, щоб Ви розуміло я не знаю скільки раз на сервісі був з Тіпо 1.4, декілька десятків мабуть, то з 1.6 я був крім планових ТО тільки 1 раз, це коли тяжка застучала, це просто без коментарів друзі...я знаєте себе гидко почував навіть з 1.4, думав що це я якийсь не такий. Доречі якщо любите якісь плюшки, то зверніть увагу на комплектацію стріт, наприклад 16" тітанові диски вже є, бо до цього фіата вибору купити особо не має, а які і є то чомусь коштують наче це Порш або рендж ровер, я серйозно, на той час то різних кращих авто 16" коштували дешевше ніж до Тіпо, також враховуйте що магнітола тіки штатна, яка коштує кучу грошей, або з АЛІ, хоча все одно дорого, я заплатив 9тис, це не мало. По факту - авто Фіат Тіпо достойне уваги якщо це 1.6, ну казав ще таксист що 1.6 дизеля гарні, 1.3 є дизель, але казав не набагато краще за 1.4 бенз по динаміці, ну хоч без масложора... По комфорту без питань якщо говорити про бюджетні авто, бо син зробив шумку всієї машини на 1.6, навіть торпеду знімав і там проклеїв все, він цим у мене професійно займається і після шумки купив собі старого мерса 05 года без шумки, то все одно мерс тихіше їде, ніж Тіпо заклеїний наглухо де тіки можна було, по ходовій, електриці також авто без питань поки ,що буде далі не знаю, але продавати не хочу, не бачу поки в бюджеті до 20тис своєму щоб купити краще, декілька раз дивися на новий Тіпо крос, подобається все крім двигуна, літровий, але з турбіною на тесті не сподобалось як їде, боюсь не розчаруватися як у 1.4, хоча по іншим критеріям новий Тіпо на максималці дуже крутий, напічканий так що навіть на дорощу, в базі, але шкоду октавію туж дивитися не хочу, тому друзі!!! Хто шукає авто, і дивиться на Фіат Тіпо не пожалкуйте якусь тисячу грн на гарну перевірку, наголошу, якщо це 1.4 хай провірять гарно двигун ендископом, можливо ще якісь методи є яких я не знаю, але щоб Ви не посіділи з нею

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, шумоизоляция

динамика, качество материалов, стоимость обслуживания

Первый владелец 55 тыс.км 6.5 л / 100 км

Гарний автомобіль за свою ціну серед нових авто станом на 2020 рік скажу так, спустя 3 роки, та 55тис км.
Використовую активно, більшість по роботі поїздки, авто вихідного дня у сім'ї інше, стареньке, але преміум класу, тому виявив на фіаті для себе такі переваги та недоліки.
Недоліки - мені не хватає з часом динаміки, якщо по місту її достатньо, то для траси її або ж дуже мало, або ж треба любити по гарній трасі їхати спокійно, нікуди не спішити ніколи, не люблю придавлювати на газ, але коли на трасу виїжаю на Тіпо 1.4 після старенької, 08 року Ауди ку 7, але 4.2 дизель, то Тіпо як велосипед проти вітру, я так декілька раз забув що дуже туга на розгін і чуть не влупився у зустрічку поки обгін зробив, але то таке....
Також замітив для себе такий мінус це вартість обслуговування, офіціали фіату...думають що олігархи купують його, бо у них ціни на обслуговування фіату майже такі як на звичайному СТО я обслуговую ку7, да-да, наприклад фільтр салону звичайний до фіату коштує 1050грн + заміна 150, а до Ку7 цей фільтр вугільний з роботою коштує 900грн, Фіат 2 роки у офіціалів не обслуговую, але все ж ціни і без орігіналу не низькі, на деякі з/ч дороще ніж на октавію А5, титанові диски, магнітола взагалі проблема купити, або ж ціна дурна просто буде та відсутність вибору, на магнітолу 2дін рамку безсмислено купувати бо зараз магнітоли ідуть такого розміру що не вставите в ту рамку
- клінерс, ну я працюю торговим представником і розумієте по яким дорогам потрібно їздити...тому для мене це мінус, краще за мазду 3, там взагалі жопа, але не кросовер
Ну - це для мене напряг з масложором, всі от кажуть щоб не звертав уваги, коли треба масло тіки доливав, таксист один тоже каже пробіг 260тис, масло долив і поїхав, каже всі 260 масло жре, але капіталки не було і машина їде як нова, але це зайвий напряг, хоч і грам 50-100 їсть у мене.
Про переваги -
Розхід - крутяк, без зайвих слів, максимум загальний бачив 8.5 зимою з печкою по місту.
Керованість - також дуже подобається, режим СІТІ приємна опція у місті, руль дуже легко крутиться, по трасі стає упругий, тут респект
Дизайн авто, тонованого по кругу + титани + лінзи це просто лялька, подобається всій сім'ї і друзям
Багажник тоже крутяк - метр на метр пінопласта листи лягають як раз полотно, він реально великий+ спинки откидуються і наприклад труба 2м довжиною під кутом лягає
Салон також просторий як для свого класу.
Авто супер, теоретично можу рекомендуватт, але не раджу обслуговувати у дилера, бо якість сумнівна, а ціни дурні, ну і просто наболіле- близько переда до бордюрів не підїжайте, бо бампер низький і на бордюр якщо наїдете то як дурачок будете або припіднімати авто на якийсь мм щоб назад відкотилися від бордюра, або буде ризик що просто бампер залишиться на бордюрі, в цілому машина не погана, у мене навіть сусід після мене купив таку ж, тільки 1.6 на автоматі, але їздить на ній дуже мало бо далекобійник і ще не зрозумів наскільки для нього це класна машина, єдине що нова каже, хоча от я проїхав 55тис на сьогодні за 3 роки по різнім покриттям,то поганого нічого не скажу, головне розхідники щоб замінювалися у свій час, а не коли проблема вилізе, у мене проблеми були за 55тис це з пропусками запалювання, керівництво давало талони на бензин на поганій АЗС, заправляв поганий бенз і чек мигав, але це проблема у якості палива, та за 55тис через погані дороги я 3 раз буду тяжки міняти, тормозні колодки замінив сам на 30тис і ще є запас за 25тис, но то також моя вина, бо по трасі люблю під жопу їй давати, на скорості 130 їде як укопана, в салоні не сильно шумно, але 150 і більше якщо швидкість то комфорт падає, максимум декілька разів розганяв до 187, більше не їде, але краще цього не робити, бо є відчуття що її зараз розірве, тому мій висновок такий - купуйте якщо нова і бюджет цей і не вище, якщо б/у то дивіться на стан та пробіг, +/-50тис км пробігу я вважаю це ще не багато і купувати без проблем можна якщо він реальний, якщо більше 100тис пробіг то тут таке, вважаю питання ціни авто

Fiat Punto 2002

Fiat Punto 2002

дорожный просвет

Первый владелец 176 тыс.км 5.3 л / 100 км Семья

Покупал у друга, хотя когда этот авто попал в маленькое ДТП первая хозяйка, с автосалона, наездила всего 16 тысяч, но суеверная, решила продать, у меня тогда денег не было, посоветовал это авто другу.. Он купил, легко отремонтировал после этого ДТП и наездил аж до 46 тысяч, и так как он купил себе другое авто, я этот Фиат купил себе... Накатал и я на нём до 176 тысяч. За это время есть, что с чем сравнивать, Фиат Пунто, очень экономный и шустрый автомобиль, в городе, по пробкам, самое то. За время эксплуатации, а он мне попал в 2008 году, то так особых поломок то и не было... Ездил только на синтетике, тем более, что в двигатель его нужно всего то ничего, 2,85 Фильтра топливного как такового в авто нет, проблем с форсунками и никогда не было, двигатель работает хорошо.. Учитывая мой стиль езды, то конечно поменял в 2012 году корзину и диск сцепления... В 2012 поменял сайленблоки передних рычагов, свечи зажигания, сальники коленвала распредвала... Ну и так как авто отлично тормозит, вот только в 2023 году поменял новые тормозные передние диски... Сайленблоки задней балки, пыльник рулевой рейки, лобовое стекло, старое стало мутным... Радует двусторонний оцинкованный кузов... Конечно слабый ближний свет, пришлось поставить светодиодные противотуманки, а по другому никак... В целом авто я доволен... Ещё раз, радует расход, по трассе 5,3 по городу 6, при супер пупер пробках и в зимнюю снежную кашеобразную по городу, больше 7 литров расхода не было никогда... Есть недостаток, на трассе, если едешь в дальнюю поездку, то на скорости 110-120 обгонять фуры, или другие авто, очень и очень медленно, не хватает мощности, чтобы быстро обогнать на таких скоростях... Предельная максималка в районе 140, и то если едешь один, не груженный...

Fiat Qubo пасс. 2013

Fiat Qubo пасс. 2013

дизайн кузова, объем багажника

Первый владелец 87 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Непогане авто на кожен день. Володію 10 років, жодного разу не підвів. Ціни на запчастини дуже приємні, асортимент запчастин великий. Якщо вчасно обслуговувати авто то проблем не буде. Розхід палива по трасі близько 6,7-7,0 літрів при швидкості 100-110км, місто 10. Дуже гарно їде по лісі та ґрунтовці. З недоліків невеличкий багажник , але чотири 15 колеса стають без проблем. Авто не вибагливе, співвідношення ціна-якість супер.

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, шумоизоляция

Первый владелец 170 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе

Два года эксплуатировал. Отличный ,большой, комфортный и экономичный автомобиль.
Что на стойки стабилизатора грешат так это обычный копеечный расходник который подлежит замене каждые 50 тыс. и меняется по щелчку пальцев.
Шумоизоляция отличная той же Октавии А7 в этом плане до Типо как до луны пешком. И кстати по подвеске тоже. Отделочные материалы весьма достойные. МККП с ходом рычага на движение запястья. Двигатель "упругий" и обеспечивает достойную динамику.
Багажник большой . Регулировки сиденья водителя в большом диапазоне ,руль по углу и вылету регулируется.
Если надо много хорошей машины за небольшие деньги то это именно то что надо.
Кстати то что в Стамбуле их в такси как грязи и водители ими довольны это показатель.
Экономичны весьма. Кушает в реале как тот же "Приус".

динамика, стоимость обслуживания

Первый владелец 48 тыс.км 6 л / 100 км Путешествия

Менял только расходники и стойки стабилизатора по гарантии,дороги у нас бывают конечно какашка!Два раза ездил с семьёй в Турцию, пробег 48 тыс.км.Масло 100 грамм на 1000 км.Если пишут много недостатков,то это брехня!Мягкий нормальный авто!За эти деньги огонь!

Fiat Doblo груз. 2019

Fiat Doblo груз. 2019

простор салона, шумоизоляция

Первый владелец 165 тыс.км 6.5 л / 100 км Коммерческие перевозки

На фирме их 4 штуки, так что букв будет много.
На 80% хорошая машина. 1.3 дизель мультитджет, 5 передач механика. Подвеска хорошая, 400 кг не чувствует, ямы глотает и достаточно комфортно. За 150 000 из 4 служебных машин на одной меняли задние ушастые сайлент блоки. Мотор тяговитый, 110 км/ч едет достаточно легко с оборотами около 3000. кузов практичный и достаточно жесткий, краску уплотнителями дверей не протирает. Регламент ТО 15000.
НО. Оставшиеся 20% заставляют меня не любить эту машину и себе никакой фиат я не куплю.Первое- пауза дворников. Для машины в которой порой проводишь за рулём 8 часов, есть прерывистый, медленный и быстрый режим. Сравнивая с моим личным автомобилем корейским, где 5 режимов с паузой.В первом добло люди ставили блок подрулевых переключателей от альфы и получали тоже несколько режимов с разной паузой. Фиат проигнорил... Дальше переключатель света. Он на рычаге поворотов, для включения дальнего света нужно как бы моргнуть дальним и он включится, не как у всех толкнуть рычаг вниз. Не удобно и не логично, а главное только у меня есть привычка делать это одним пальцем не снимая рук с руля, при этом прощёлкивается включатель света и вы едете в темноте. Так как я езжу на разных машинах привыкнуть именно к фиату не могу, раз 5 выключал всё освещение вместо того, чтобы включить дальний или моргнуть им.
САМЫЙ главный недостаток- сидения. Это издевательство. В грузовике с полуторным сидением чарез час- два на пассажирском спина у меня начинает болеть, в пассажирской версии что водительское, что пассажирское без поясничной поддержки. 2 часа и мне нужно 5...10 минут расхаживаться выйдя из машины. Такого у меня после 2108 не было. Про корейцев молчу.

Fiat Ducato пасс. 2009

Fiat Ducato пасс. 2009

динамика, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 200 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Дуже хороший автомобіль для сімейних подорожей.
Дешевий в обслуговуванні
Витривалий мотор і підвіска

1.6
Fiat Albea 2011

Fiat Albea 2011

дорожный просвет, объем багажника

Первый владелец 40 тыс.км 8.5 л / 100 км Поездки в городе

Авто для пересування з пункту А в пункт Б. Керування яким не доставляє абсолютно ніяких емоцій а також задоволення. Просто сів і поїхав. Все. Плюс - кліренс і багажник. Обзор ДУЖЕ поганий, особливо назад, чому сприяють дзеркала заднього виду, які трохи сферичні щоб збільшити кути огляду, але які змінюють пропорції і відчуття відстані до об\'єктів. За 7 років я так і не звик до габаритів авто, що було проблемою при паркуванні.

Fiat Linea 2015

Fiat Linea 2015

динамика, шумоизоляция

Первый владелец 145 тыс.км 7 л / 100 км Поездки в городе

Очень недооцененный автомобиль, и товар возил, и пол Украины обьездил, не разу не подвела, нюансы как и у всех авто, но за эти бабки топчик

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, качество материалов, стоимость обслуживания

Первый владелец 31 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Хорошее авто в своём классе. Расход, комфорт лучший за свои деньги. Был в пользовании почти 2 года. Абсолютно никаких проблем. Наверное только дорого стоит То у официалов.

Первый владелец 31 тыс.км 5 л / 100 км Поездки в городе

Фиат TIPO купил в 2019 г. Автомобиль привлек своей элегантностью, дизайн бомба! Дорогу держит хорошо, шумоизоляция отличная, высокий клиренс, просторный салон, большой багажник .
Особенно приятный расход топлива , по городу с кондиционером составил 6 л., на трассе 4,8 л. Есть классная функция помощь при трогании на подъемах, особенно в городе в пробках вещь незаменимая!
Недорогое ТО, за все время вышла из строя одна косточка, обратился на сервис - бесплатно поменяли обе.
Минусов в авто не заметил.

динамика

Первый владелец 70 тыс.км 7 л / 100 км Семья

Прочитав відгук той що нижче мого де написано що Тіпо це металобрухт і поставили оцінки:
1 - керування
1 - надійність
1 - комфорт
1 - ціна
1 - дизайн.
Скажу так що той відгук повна маячня і більш ніж впевнений писав його зависливий менеджер іншого бренду.
Тепер напишу попорядку як воно є
насправді:
КЕРОВАНІСТЬ - їхав 150км/год то дорогу тримає добре, по дорозі не рискає.
НАДІЙНІСТЬ - за пробіг в 70тис. мінялись тільки масла, фільтра і розходніки.
КОМФОРТ - в своему класі і ціновій категорії Тіпо самий комфортний.
ЦІНА - скажіть що можна купити за 14тис$
ДИЗАЙН - ну а по дизайну Тіпо тяне навіть на клас вище.
по поводу металобрухту то подивіться на Лінеа, або Добло я ще гнилих не бачив. Двигун надійний перевірений часом атмосферник з чугунним блоком.Єдине що добавив би до тіпо так це пару десятків коней двигуну, щоб був резвіший на розгін, а так машинка супер

Fiat Doblo пасс. 2012

Fiat Doblo пасс. 2012

Первый владелец 161 тыс.км Путешествия

Хароший надёжный не привередливый автомобиль.с машинои никогда небыло проблем.расходники легко доступны и не дорогие

Fiat Tipo 2020

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

качество материалов, качество сборки

Первый владелец 23 тыс.км 6.7 л / 100 км Семья

И так, владею машиной с марта 2020 года.
В целом машина нравится, много слышал не хорошего о ней, но глупо очень говорит какое гамно ФИАТ в целому, когда у тебя Шкода Карок в топе, новый пассат или вообще Х5
Данное авто - Фиат Типо! В целом на свой бюджет 14.000-16.500 у.о я могу назвать как самое лучшее что может быть, единственным недостатком могу назвать двигатель 1.4 потому как в кого-то кушает масло с салона много, в кого-то меньше, но я лично в этом плохого ничего пока не вижу потому как общался с "таксистами Типо", которые проехали 200-245тыс без проблем, ведь даже в мануале указано что допустимая норма расхода масла до 400мл на 1000км, меня это не спугало при покупке, я сравнивал при покупке Типо этот и Рено Логан, до этого был 14летний старенький Шкода суперб с 1.8 бенз то я Логан даже на тест-драйв не захотел брать, он очень тесный что спереди, что сзади, места в ногах мало, сидений напоминают маршрутку, насколько неудобные, и когда я сел в Типо то после Логана я понял что это идеальная машина, сразу записался на тест-драйв, и день теста, после обеда я уже привез документы и начальный платёж.
Коротко и по существу:
Двигатель 1.4 атмосферник 95л.с для спокойной езды по городу, по трассе, расход средний на бензине 6.7 обычно потому как я езжу постоянно с кондёром или печкой, стекла не помню когда открывал уже, по трассе если ехать до 100км/ч то средний выходит 5.1, по городу бывало сбывал БК и когда ездил много то было 8.5, но езжу мало по городу.
По динамике двигатель опять таки - не для гонок, не для активных "ездунов", 130-150 она едет, говорят что едет и 190, но я больше 150 никогда не разгонял, ибо комфорта нет, да и расход растёт сильно.
Подвеска
Подвеска мне нравится своей "мягкостью", ездил на многих авто этого класса то обычно она "дубовая" как на Дастере, а здесь при тест-драйве мне вспомнился суперб, возможно роль играет не малая колесная база ещё, не знаю????????‍♂️ многие на ранних пробегах по гарантии меняют стойки стабилизатора, но у меня ещё всё родное, без посторонних звуков на пробеге 23тыс, и это при том что много по работе езжу по очень плохой дороге, местами грунт, песок с ямами.
В управляемости также она классная, тем более есть режим " сити", при нажатии кнопки руль становить насколько лёгкий в рулежке что я одним пальцем вращаю его, но стоит разогнать в этом режиме где-то до 60км/ч как он становится "жёсткий", скидаешь скорость до 10-20-30км и он снова лёгкий ????????‍♂️
Простора и в салоне, и в багажнике заглаза, учитывая что это "В" класс машины, человек с рост 1.75 себя свободно в ногах чувствует и спереди и сзади, багажник также глубокий, спинки откидываются, в итоге я привозил ШКАФ в разобранном виде без услуг газели, не легко было всунуть, переднее сиденье в упор в перед сдвинул, и всё ок, 500 грн экономии благодаря тому что у меня Фиат типо

НО!!!!!!
Есть нюансы которые обнаружил после покупки спустя время, но они устраняемые -
1.ЛКП - оно слабое, тернул шлангом об бампер когда мыл машину уже потёртость, ехал на природу и тернул ветками немного, молодняк рос причем - уже мелкие потёртости, жена выходила и шпилькой обуви зацепила порог - царапины до грунта, поэтому - в идеале это затянуть её в броню. Мне это сделали за 1000 у.о, да дорого, но геморроя нет больше, нервы целее
2. Качество сборки - ну это я придирчивый очень, поэтому мне не понравилось как выглядит метал на углах крыльев возле крышки багажника, но это везде так.
3. Ближний родной свет - домой с салона ехал по тёмному и думал что еду на габаритах, это такой ужас что сразу купил новые лампочки, теперь ок

В целом к покупке я могу рекомендовать эту машину смело, если Вы хотите что-то новое, и у Вас есть 400-420 тыс грн, можно купить "пустой" акцент, но против типо он совсем пустой будет, и ничем не лучше, ЛКП такое же нежно-фиговое например.
Б/у также можно брать Типо, просто проверяйте ЛКП первым делом, их очень много уже крашеных ездит, очень многие уходят рано с гарантии и обслуживают сами, кто в "гаражах", насколько хорошо то хз

Fiat Linea 2012

Fiat Linea 2012

объем багажника, расход топлива

шумоизоляция

Первый владелец 108 тыс.км 5 л / 100 км Семья

Свою Лілу купували в салоні. За весь час володіння тільки позитивні емоції, я взагалі вважаю, що це авто дуже недооцінене водіями. Економне, при тому що турбина дає можливість не пасти задніх! Великий багажник 530 літрів, комфортне в їзді при вірному виборі гуми. Зимою за 8 років ні разу не стояв, тільки гарне пальне і вона вам віддячить! Одне тільки в зимку повільно нагрівається, але потім хоч роздівайся! За час володіння не жалкую що купив це авто!

Fiat Ritmo 1983

Fiat Ritmo 1983

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, цена

Первый владелец 23 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Редкий и красивый автомобиль,привлечёт внимания любой красивой девушки,экономичное и недорогое в обслуживании авто,запчасти по цене мешка картошки...

Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

шумоизоляция

Первый владелец 174 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Отзывы о моделях Фиат

Хотите купить Фиат и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Fiat от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 118 отзывов о Фиат любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.