Volvo 1 відгук про Volvo S40 1996 року

Дивитися всі вживані Volvo S40 1996
Volvo S40 1996

Volvo S40 1996

якість збірки, коробка передач, простір салону, керованість

Летом машина остановливалась, просто переставала ехать ни чего не горело не исправнос ть не нашли но взяли 30т за замену дисков и колодок на вопрос что было пожали плечами я предполагаю мозги грелись или бензонасос Летом при движении отключалось все электричество проезжаешь по инерции метров 30-40 опять включается и даже не глохнет в сервисе ничего не нашли но денег сняли, нашел сам на аккумуляторе клеммы зачистил все пропало Зимой загорелась авария коробки неисправность не нашли но рекомендовали заменить коробку за 50т или ремонт за 80т но без гарантий Предполагаю масло не оригинал(плотность другая) может и мозги накрылись Общем денег вложил в ремонт за 10мес больше чем заплатил за машину. Вывод если ремонт связаный с железом это могут сделать но если надо подумать то надо еще поискать сервис Обслуживался только в специализированных центрах Volvo

В салоне комфортно, эргономично но очень низкая посадка
Ремонт не дешев
не рекомендую покупать старый автомобиль
Удовольствие от того что машина стоит на ремонте не большое
Продать б/у машину сложнее чем купить.
Зимой греется машина быстро за 5мин жара.
Машина устоичива на дороге мозги включаюься автоматически

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 188 відгуків про Volvo S40
  • Volvo S40 1998

Volvo S40 1998

Volvo S40 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

витрати палива, керованість, шумоізоляція

Машина в сім‘ї була більше 10ти років, за час володіння саме мною була у дтп. Машина дуже м‘яка і жвава але не вистачає ваги занадно легка. Дуже багато п‘є. Надійна і не дорога в обслуговуванні.

Денис Андрійович Шепшелей

Дивитися всі 1652 відгука про Volvo
  • Volvo XC90 2005

Volvo XC90 2005

Volvo XC90 2005

вартість обслуговування

273 тис.км Подорожі

Авто яке купується не на останні гроші, так як при пробігу є певні вкладення до яких треба бути готовому матеріально. Я перший власник, який обслужив - ходову, повний привід. Специфіка авто така - робити треба комплексно і все. Якщо пропустите хоча б один елемент - будете переробляти все. Будьте готові до самого дорого ТО , так як з чесним пробігом машин мало. Витрати палива : місто 10,2 траса 7,1 дуже залежить від стилю керування. По двигуну проблем із запчастинами немає, так як це двигун рено. Все в наявності на наступний день. Коробка айсин - правильно обслуговуйте і вона буде ходити довго. Халдекс - треба обслуговувати регулярно. Є свої болячки, але маючи прямі руки їх можна вирішити в мінімальні кошти.

Анатолій

Відгуки про моделі Вольво