Volvo 50 відгуків про Volvo V50

якість збірки, динаміка, керованість, витрати палива, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Volvo V50

Volvo V50 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

Автомобіль в ідеальному стані,на 17 колесах. Машина жостка досить, була низькувата тому поставив спереді і ззаду проставки по 3 см,маш на стала ще м’якша . Шумка хороша . 6 передач, недавно появилась проблема з турбіною,реставровував на сервісі ,не получилось толком,далі мені іншу турбіну ту забрали, машина стала живіше їхати ,форсунки також реставрував ,тому що купувати нові не дешево,900$ нові коштують з роботою. Також проблема з музикою є,телефон можна підключити тільки через кабель,черкз блютуз не іде.

Volvo V50 2012

Хочу залишити відгук по авто Volvo V50 1.6 дизель D2 84 kw 6кпп взяв авто з пробігом 207 тис з Нідерландів . Так от за час володіння в мене тільки одній плюси мінусів не знайшов . Так що хто сумнівається про дане авто то беріть сміло . З запчастинами проблем немає все в наявості . Дуже приємна дуже бодра в їзді . Салон з якісних матеріалів . Ходовка витривала .і не дорога в обслуговуванні . Дуже економна 5.5 на на 100км .

Volvo V50 2012

Володію Volvo V50 1.6 дизель D2 84kw 6кпп двигун нового покоління 8-клапаннік скажу так задоволений на всі 100% машиною . Економна це важливо , вмістка великий багажнік ,не дорога в обслуговуванні всі запчастини є в наявості , якісь матеріалів в салоні на високому рівні , кузов не ржавіє, Якісна Акустична система HIGH Performance SOUNDS,Двигун 1,6 D2 дуже бодрий їле класно .Що я можу сказати одні плюси на авто за такі кошти . Всім рекомендую Volvo V50 Від 2011 по 2012 рік .

Volvo V50 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт, простір салону, ціна, шумоізоляція

190 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Авто супер, якість матеріалів на висоті, оригінальні запчастини дорогі, але є аналоги більш дешевші, хоча по якості нічим не поступаються оригиналу. Для 1.6 турбодизеля доволі таки динамічне авто. На задніх сидіннях для дорослих трохи мало місця, це один з небагатьох недоліків цієї машини. Але ці недоліки компенсуються надійним однорозпредвальним 114-ти сильним двигуном, стійким до корозії кузовом, якістю зборки, керованістю, безпекою водія і пасажирів. Ще один з недоліків, на мій погляд, це шумоізоляція. А в іншому чудова автівка за трохи зависоку ціну. Але це всеж таки VOLVO, а не Ford, хоча і на одній платформі з focus 2.

Volvo V50 2012

Всім рекомендую Volvo V50 2.0 110 kw або 120 kw теж 1.6 непоганий D2 84 kw за такі кошти конкуренції немає взагалі задоволений у всіх параметрах ,не дорога в обслуговуванні , економна , кузов збитий не гримить без сверчків одним словом одні плюси . На обгонах 2.0 це просто казка пассат 7 дволітровий курить в соронці . Рекомендую всім .

187 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Хочу поділитися володінням Volvo V50 в даний момент в мене на Автоматі 2.0 110 kw ДИЗЕЛЬ 5 Циліндрів скажу вам так я в секті Volvo Немає з чим порівнювати за такі гроші, щодо комфорту динаміки економності якості безпеки і т.д це на вищому рівні . Читаю різні відгуки на Volvo Що Дорогі запчастини що пильник три шипа 1500 грн це смішно це треба бути лохом щоб купиии пильник за такі гроші це не правда все дуже дешево є багато Польських запчастин аналогів які недорогі я купляв пильники три шипа за 250 грн Так само інші запчастини наприклад шарова 350 грн саленблоки 400 грн фільтри 250 паливний 600 грн все дуже дешево . ТАКОЖ ВОЛОДІВ Volvo V50 1.6 D2 84 KW Він ще дешевший в обслуговуванню Машина дуже шустра та економна двигуна 1.6 84kw D2 вистачає з головою так що хто сумнівається у Volvo Всім Рекомендую такий автомобіль і хто би вам що не говорив не слухайте згадаєте мій коментар після покупки…Але якщо купляти Volvo то 2.0 але їх практично в продажі немає або 1,6 D2 84 kw модернізований двигун 8-клапаннік дуже шустрий і надійний рекомендую всім ...Бо є ще 1.6 80kw двигун 16- клапанний це до 2010 року старі мотори нікому не Рекомендую .

• Погано
    2.4

Volvo V50 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Більше Вольво не куплю ніколи в житті краще Рено ціни на запчастини космос пильник внутрішнього шруса в магазині незнайти наружній 1400 грн шт , купував у Львові тільки пригнані я не рахую зробить ходову 9000 , маховик 7500 це б/у замінив мотор лопнула гільза в 3 містах , зараз глюче вентилятор на охолодження 7800 грн блок управління і куча куча мілких проблеми на морозі замерзають форсунки омивача скла

Volvo V50 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

228 тис.км Сім'я

Классная за свои деньги .
Честная.
Надежная.
Недорогая в обслуживании.
Стильная.

Volvo V50 2004

Volvo V50 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

334 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Чудовий сімейний автомобіль, об\'їхав у нас пів України.
Ні разу не підвів у дорозі, обслуговування відносно не дороге. Комфортне стильне авто ідеальне за свою ціну.

Volvo V50 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Поїздки в місті

Вольво мав змогу володіти вперше і відверто не хочеться продавати таке авто, адже зарекомендувало себе лише з позитивної сторони. Думаю загальні плюси і мінуси можна прочитати на просторах інтернету, там досталь відгуків, я ж хочу звернути увагу на тому, що мене приємно або не приємно вразило.
Почнемо з плюсів:
- приємно вражений якістю шумоізоляції, вона на дуже хорошому рівні, при їзді на швидкості 140 км/год із включеною музикою можна спокійно говорити з пасажиром який сидить на задньому сидінні.
- зручність сидінь, при моєму рості 193 см. максимально комфортно почуваю на тривалих поїздках 4-7 год. проте позаду мене поміститься хіба що дитина.
- якість штатної музики, я люблю якісне звучання і у вольво це був ще один приємний момент.
- доступність запчастин, не відчував жодного дискомфорту у пошуку, все з легкістю можна купити.
Тепер мінуси:
- кліренс, якщо у вас мало стажу водіння та ви не відчуваєте авто, я б не рекомендував саме цю модель вольво, адже авто дійсно низьке і часто можна зацепити днищем авто.
- це універсал, але місця для пасажирів на задньому сидінні відверто мало, часто чув скарги що всі очікували що в цьому авто значно більше місця.

Авто залишає лише приємні враження і впевнений, що всі хто володіє v50 зі мною погодяться.

168 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Приятно удивлен динамикой, расходом, надежностью, удобством и дизайном. Цена-качество бомба!!!

Volvo V50 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, простір салону

225 тис.км 5.7 л / 100 км Сім'я

Volvo v 50 надійний, економний,сімейний автомобіль.з переваг це хороший вигляд універсала , надійність і повна безпека.витрати на обслуговування помірні ціни, якщо не брати до уваги оригінальні запчастини.не прихітлива хоть і хоче авто своєчасно обслуговуватись.витрата пального по трасі 4.5 , по місті з кондиціонером 5.7 , зимою до 6.5 якщо добре прогрівати.
З мінусів є два...
Перший це кліренс ,низька посадка
Другий мало місця в салоні , якщо водій 185 і вище то заднім пасажирам доведеться потісгитись.

дорожній просвіт

Универсал без габаритов. Достаточно для семьи из 3-4 человек. Мотор с подвеской от форда/мазды, всё в норме. Машина на каждый день. Дизайнеры Вольво посторались. Превратили форд фокус в настоящего скандинава с динамическим сердцем. Безопасность от Вольво, практичность отФорда. Что ещё надо! Двигатель готов для газового оборудования. Что ещё позволяет уменьшить ежемесячные траты на топливо.

Volvo V50 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

169 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

В прятном шоке от вольво... реально, авто не дооцененное!!! 2.0 - 100киловат это для нее многовато!!! Легкая машина со 100 киловатами рвет всех!!! А расход радует!!! За такие деньги 7000-8000 баксов... эта машина огонь!!!

6 л / 100 км Сім'я

Отличный экономичный автомобиль. Очень доволен. Дешёвый в обслуживании надежный. Ходовая форд фокус. Неприхотлив к топливу. Думаю это идеальный вариант в диапазоне 7-8 тысяч $.

Volvo V50 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

До мотору,ходової частини,комфортності крісел,функціонал,кліренсу,вмісткості претензій не маю.
Були проблеми з коробкою передач. PowerShift 6 ст,робив капіталку - 1700дол.,але це через пробіг просто підійшов її кінець,після капіталки переключає справно,швидко.
В цілому:
Якщо авто доглянуте,в ідеалі - сміливо рекомендую! Вистачить комфорту та потужності для кожно. Єдине ,що хотів зауважити - це виключно сімейний автомобіль. Для дріфтів,слини з боку жіночої статі не очікуйте,якщо це не Ваша дружина,яка сіла після ВАЗ,звісно !

Volvo V50 2010

Сімейний автомобіль! Дуже крутий дизайн, білий шкіряний салон зручний і виглядає просто шикарно ; бізнес-клас.
Мотору вистачає для необхідних потреб, на трасі поводить себе шикарно, без проблем маневрує, щодо керування то тут окрема історія, дуже крута чутливість, тримає дорогу, підвіска високої якості, розхід чудовий, багажник місткий. Машина чудово підійде для сім\'ї і подорожей!

Volvo V50 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт

204 тис.км 5.8 л / 100 км Подорожі

Очередной отзыв про Volvo V50 1,6D 2010 год. Первый уже набрал более 6000 просмотров, езжу уже 10 месяцев без проблем доволен поменял медные прокладки под форсунками с одной форсункой поигрался три, поменял без проблем сам, мембрану сапуна поменял, поменял часть воздушного патрубка к турбине был подорван. Все это делал для того, чтобы двигатель был чистым, расход продолжает радовать. Город до 5,8л. трасса меньше 4л. это до 120 км/ч у нас мало дорог где можно ехать быстрее....все остальное в норме работает хорошо, еще радует цвет машины мыть надо раз в 5 меньше чем черную. Из-за карантина езжу на много меньше чем на бехе ..кому повезло мне или Volvo не знаю ...может потом что-то добавлю...

310 тис.км 7 л / 100 км

За ці гроші - найкращий вибір. З двигуном 2.0 - машинка шустра, але все ще економна. На дорогу Львів - Одеса, а це 805 км, при повному завантаженні і салону і багажника, пішов бак пального, і ще залишалось на ~70км.
Дешева в обслуговуванні, неймовірно легка до керування машинка. Трохи низькуватий кліренс, але то вже кому що треба. Для міста і по трасі, і виїхати десь на природу нам хватає, не хочеться втрачати керованість через проставки.
Хто сумнівається чи брати вольво - не сумнівайтесь, після цієї якості, вам вже не захочеться чогось гіршого, бо навіть штатна аудіо система шикарна!
Їздимо з чоловіком багатенько, приблизно 30 тис. в рік.
І я зараз закину фото як виглядає салон в машини де, по факту, 310 тис. пробігу.

Volvo V50 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

202 тис.км 5.2 л / 100 км Подорожі

Вот так быстро и прошло почти 6 месяцев....как размещал первый отзыв о вольво....скажем прямо не разочарован....начну с преимуществ которые почувствовал .....первое Евро 4, на Бехе было Евро 5, без проблем едим на нашей саляре, не надо лить присадки и чистить EGR как на Бехе, клиренс все же немного выше чем на Бехе поэтому в лес по грибы и рыбалку, заезжаю дальше, но осторожно...это все же не Паджейрик, по обслуживанию Volvo немного дешевле, если брать не оригинал, к примеру топливный фильтр одинаковый, но его в европе вообще не меняют, качество топлива. Поменял масло и фильтра на Volvo это что-то с чем то, заморок на много больше, чем на BMW. Салонный фильтр поменять в Volvo, это шедевр от Шведов, а для замены масляного фильтра, надо снять корпус воздушного фильтра. Но все это не критично....расход топлива продолжает радовать. Но на обгонах надо быть внимательнее, конячек не хватает что - бы, как на Бехе оп и три машины обогнал. По комфорту на Volvo все окей, немного лучше, чем на Бехе, но это личные ощущения...выворот передних колес меньше чем у Бехи, поэтому разворот в два приема там где на Бехе в один...пока все....

Відгуки про моделі Вольво

Відгуки про Вольво В50 по рокам

Хочете придбати Вольво В50 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volvo V50 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 50 відгуків відгуків про Вольво В50 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.