Subaru 1 відгук про Subaru Legacy Outback 1998 року

Дивитися всі вживані Subaru Legacy Outback 1998
Subaru Legacy Outback 1998

Subaru Legacy Outback 1998

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

330 тис.км 11 л / 100 км

Авто в обслуживании не дороже остальных. По надежности нет равных. Клиренс после установки проставок, вполне достаточный для любых дорог.
От машины не смотря на свои года, просто кайфую и от езды, управляемости, проходимости. Субару- это для души!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 5 відгуків про Subaru Legacy Outback
Subaru Legacy Outback 2006

Subaru Legacy Outback 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Хороший автомобиль на каждый день, на все случаи жизни.Расход газа в 15-16 литров считаю вполне достойным при объёме 3 л. И постоянном полном приводе.Достаточная динамика,проходимость авто выше моей моральной проходимости.По части ремонта:ломается редко но каждый визит на сто способен неприятно удивить.В прочем основные затраты это салленблоки и масло с фильтрами, последнее обходится примерно 2500 грн.Автомобилем остался доволен, всем рекомендую .

Владимир

Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Vasiliy

Відгуки про моделі Субару