Subaru 1 відгук про Subaru Legacy Outback 2010 року

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Subaru Legacy Outback 2010
Subaru Legacy Outback 2.5 CVT (167 л.с.) AWD 2010

Subaru Legacy Outback 2.5 CVT (167 л.с.) AWD 2010

Внешний вид, надёжный мотор(боксер), экономичность, для премиум класса очень дешёвые запчасти

У всех авто(субару, тоёта, ауди, фольксваген, форды, бмв...) бывают проблемы с акпп. При покупке б/у обращайте на это внимание!

За 3 года эксплуатации данного авто(38 000 км) кроме масла, фильтров и ремней-роликов(3 ролика/япония + ремень/германия - 1750гр), тормозных колодок в машине ничего не менялось. Отличный 4*4 авто на каждый день и для поездок на природу. Расход: трасса - 8,6л при скорости 130-140, город - 10-13 в зависимости от езды и погоды, средний расход 9-10л.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 5 відгуків про Subaru Legacy Outback
Subaru Legacy Outback 2006

Subaru Legacy Outback 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Хороший автомобиль на каждый день, на все случаи жизни.Расход газа в 15-16 литров считаю вполне достойным при объёме 3 л. И постоянном полном приводе.Достаточная динамика,проходимость авто выше моей моральной проходимости.По части ремонта:ломается редко но каждый визит на сто способен неприятно удивить.В прочем основные затраты это салленблоки и масло с фильтрами, последнее обходится примерно 2500 грн.Автомобилем остался доволен, всем рекомендую .

Владимир

Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Vasiliy

Відгуки про моделі Субару