SEAT 1 відгук про SEAT Ibiza 1997 року

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

Дивитися всі вживані SEAT Ibiza 1997
SEAT Ibiza 1997

SEAT Ibiza 1997

экономичный, резвый, молодежный, дешовый в обслуживании

жестковат

Если учесть цени на аналогичный фольцваген Гольф, Поло (а сиат- это , грубо говоря, тоже фольц), то за очень небольшие деньги мы покупаем отличный автомобиль. По расходу: траса- 5.2, город-6. Мощности двигателя (1.4 полный инжектор) хватает сполна. На дороге дведет себя уверено: на низком профиле это идеальное управление. Шумоизоляцию нужно доработать и в дальнейшем забыть о ней. Салон, для таких габаритов, просторный спереди и сзади, но багажник небольшой, зато можно существенно увеличить складыванием задних сидений. покупай и радуйся

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 118 відгуків про SEAT Ibiza
  • SEAT Ibiza 2015

SEAT Ibiza 2015

SEAT Ibiza 2015

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Перший Відгук, прошу сильно не закидувати.. За рік з меньшим володіння даним транспортним засобом дуже задоволений. Комплектація відмінна, звук відмінний. Сподобалася бокова підтримка передніх пасажирів, на ходу спина сильно не втомлюється. Дорогу тримає відмінно, для 1.4 дизель на 90 л.с. я би сказав дуже жвава, особливо коли один в машині. З 5ма людьми та повним багажним відділенням до даху та включеним кондиціонером майже спокійно розганяється до 160 км/г і більше не тяне, на такій швидкості моментальний розхід 6,5 л/100км, що не багато, на мою думку. Коли сам їхав то швидкість вище 160. Що стосується недоліків: -з моїм ростом 183см тяжко сидіти ззаду, а саме голова треться о стелю:D - не зрозуміло чому немає ручок на стелі; - людям із зайвою вагою та похилого віку тяжко вилазити з машини; - мало місця як для хлопця, особливо взимку. Давав їздити дівчині 150-170 зросту, то їм дуже комфортно та дуже подобається. З приводу поломок, за час володіння замінв ступицю колеса із-за підшипника, та маховик з двомассового на одномассовий, та разом і комплект зчеплення. А так, малса та фільтра міняв цсі разом при кожному ТО, обходилось до 100$, багато брав на себе паливний фільтр майже 30$, але цей мій вибір, хоч і можна його міняти кожні 20к пробігу. Дуже сподобалась машина, але для сім'ї з двома маленькими дітьми які сидять в автокреслах мало місця.

Иван Андреевич

Дивитися всі 598 відгуків про SEAT
  • SEAT Toledo 2008

SEAT Toledo 2008

SEAT Toledo 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

Купив Seat Toledo - становишься поклонником Seat. Машина меня очень удивила высоким качеством материалов, хорошей комплектацией и надежностью всех узлов! А теперь подробно опишу: Двигатель: 1,6 атмосферник. Очень надёжен и прост в обслуживании. Без пробоем ставится ГБО. При регулярной замене масла и аккуратном использовании - будет служить долго и качественно. Даже при пробеге 300+ расход масла был в норме, не долевал. Под капотом - несколько раз менял катушку и несколько проводов, при том что я накатал около 200 тис. Ходовая надежная и мягкая. Многорычажная подвеска, даже при большом пробеге, проблем не делала. Салон и интерьер - на высочайшем уровне! высокое качество материалов, удобство и практичноесть. Огромный багажник и сиденья трансформер - дают огромные возможности при перевозе вещей. Продав своего надежного друга - купил также Seat!

Игорь

Відгуки про моделі Сеат