SEAT 1 відгук про SEAT Terra

SEAT Terra 1996

SEAT Terra 1996

якість матеріалів, керованість

Проводились текущие ремонты, как и все автомобили.

По роду своей деятельности я очень часто сталкиваюсь с необходимостью перевозить габаритные вещи или другие грузы. Моим надёжным помощником стал Seat Terra. Движок, конечно, не ахти – всего 0,9 литра объём, но тянет неплохо. Коробка передач – механика, 5 ступеней. Также эта модель компактна, обладает хорошей маневренностью – для города то, что нужно. Топлива берёт немного. Благодаря хорошим рессорам, грузоподъёмность в Сеат Терра отличнейшая. В этом автомобиле может смутить одно – устаревший дизайн и плохая шумоизоляция. Но, закрыв глаза на эти мелочи, я получил классное авто для работы.

Дивитися всі 589 відгуків про SEAT
  • SEAT Ibiza 2016

SEAT Ibiza 2016

SEAT Ibiza 2016

Авто має дуже гарні динамічні якості. Проїхав 30 т.км . При покупці було 94 т.км витрати на ремонт це заміна паса ГРМ. Гальм колодки та диски передні замінив , колодки задні як нові .Скло переднє камінець, замінив захист днища. Недолік низький кліренс для грунтових доріг.

Микола

Відгуки про моделі Сеат

Відгуки про Сеат Терра по рокам

Хочете придбати Сеат Терра та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про SEAT Terra від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Сеат Терра будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.