SEAT 3 відгука про SEAT Ibiza 1994 року

3.7
    3.3

динаміка, якість збірки, керованість, дизайн кузова, дорожній просвіт

об`єм багажника, простір салону

Дивитися всі вживані SEAT Ibiza 1994

SEAT Ibiza 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, об`єм багажника, простір салону

Авто бралося для зручної їзди по місту, для роботи. Скажу що свою місію вона виконувала, єдиним мінусом була відсутність кондиціонера та гідропідсилювача. Враховуючи вік такі нюанси як корозія вважаю закономірним явищем. Загалом економна та проста в обслуговуванні, раджу авто такого класу для початківців - легка й маневрова, недорога в ремонті - скажімо комплект щеплення вартує 2.5тис грн, більшість деталей підходить від гольфа. На трасі бракує динаміки при обгонах, проте до 120-км/год їде нормально, при тому добивався витрат палива в 5л/100км. Чутлива до ваги — з повним салоном людей стає вкрай в\'яла, але й призначення машини не вантажне... Загалом рекомендую, якщо потрібно економно переміщатися з пункту А в пункт Б, а розмір багажника не має значення.

динаміка

Да это же маленький самолет, после него многие глатаю пыль! Хочу ещё такой, по новее!

• Погано
    2.6

динаміка, якість збірки, керованість

Slojnosti naiti zap4asti, granata, sharovaia i pilniki!

Avtomobili o4ene rezvii!!, na niom stoit dvigateli s sistemoi Porche. pri vese okolo 1 toni on imeet 90 loshadok! No minus ego v tom 4to na bolishoi skorosti on ne predskazuem, t.e pri neojidannom maniovre mojet vikinuti iz trassi! Minus es4io v tom 4to netu gidrousilitelea, minusov es4io mnogo, no ea vseo ravno ego libliu, ea 4uvstvuiusi koroliom do 80 km so starta.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 118 відгуків про SEAT Ibiza
  • SEAT Ibiza 2016

SEAT Ibiza 2016

SEAT Ibiza 2016

дорожній просвіт

124 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Авто має дуже гарні динамічні якості. Проїхав 30 т.км . При покупці було 94 т.км витрати на ремонт це заміна паса ГРМ. Гальм колодки та диски передні замінив , колодки задні як нові .Скло переднє камінець, замінив захист днища. Недолік низький кліренс для грунтових доріг.

Микола

Дивитися всі 598 відгуків про SEAT
  • SEAT Leon 2016

SEAT Leon 2016

SEAT Leon 2016

200 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Ідеальний авто на кожен день без перебільшень. Універсальний , динамічний, супер надійний, дуже різка керованість/гостре кермо, авто тримає дорогу як приклеєне тобто прекрасно. Дуже крутий і цікавий дизайн. На платформі MQB побратим VW Golf 7 або Octavia A7. Дуже не дооцінений в Україні. На мій смак авто набагато цікавіше ніж Octavia або Golf. Дає купу емоцій. Обслуговування по цінах і по роботі ідентичне як в Vw/Skoda, той самий регламент і запчастини. Якщо для міста раджу брати Tsi, для траси TDI. Дуже надійні мотори як бензинові так і дизельні. Особисто в мене 1.6 TDI брав для подорожів, двигуна хватає з головою при обгонах і т.д. 190км/год набирає легко. Авто вартує уваги. Один з нюансів, що в двигунах TDI VAG EA288 1.6/2.0, якщо їздити по місту і не проганяти авто по трасі , або не крутити двигун до високих оборотів то регенерація буде вмикалась , що 300км. Її потрібно виконувати. Авто брати тільки з перевіреним пробігом тобто оригінальним. Раджу уникати носіїв стереотипів або Інтернет експертів які ніколи немали VAG, а чули лиш звук. Чудове авто. Для мене мінусів немає. Кому подобається потрібно брати тай не думати і насолоджуватись цим авто.

Andrew Willfind

Відгуки про моделі Сеат