Отзыв Mazda CX-9 2020

Внедорожник / Кроссовер Кузов
3-5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

тормоза

Отзыв

Класна тачка, дуже рекомендую- особливо ТОПову комплектацію, щоб там було все що вам потрібно. Під час їзди - просто постійно отримуєш задоволення від комфорту в цій автівці. Шумоізоляція - ідеальна просто!
Дуже задоволені що саме ії взяли, бодра на дорозі, динамічна на скільки це можливо для 7-місника, і найголовніше - надійна!
Собаці-вівчарці є купа місця, якщо опустити третій ряд, завжди можна вмістити усі речі які необхідно взяти з собою. Крутий огляд дороги за рахунок висоти автівки, що додає більше безпеки під час водіння. З недоліків які мені здається можна згадати:
- гальма, не дуже різкі, можливо через те що важка тачка. На офіціалі казали що трохи слабеньки тормоза в Мазди цієї, можливо це якось вирішується за рахунок інших колодок або дисків, х3.
- мультимедійка іноді підтуплює, але не драматично як каже більшість.
- якщо валити 150+ на спорт режимі, буде жрати бензу шо дурна, але це очікувано. Якщо 90-100км їхати то буде 9-10літрів

Я вважаю що за цей бюджет в цієї машинки немає конкурентів. Співвідношення ціна-якісь на мій погляд тут ідеальні.

Yevhenii
25 ноября 2022