ЗАЗ 1 відгук про ЗАЗ 1102 Таврія 2009 року

2.0

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, шумоізоляція

Дивитися всі вживані ЗАЗ 1102 Таврія 2009
ЗАЗ 1102 Таврія 2009

ЗАЗ 1102 Таврія 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, шумоізоляція

120 тис.км

Автомобиль, соотношение цена и качество прекрасен, удобен по бездарожью, хороший дорожный просвет, прос и дешев в обслуживании

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 156 відгуків про ЗАЗ 1102 Таврія
ЗАЗ 1102 Таврія 2002

ЗАЗ 1102 Таврія 2002

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Проездил на сем чудо - агрегате около 2 лет, за все время пользования ломалось даже то, что казалось бы, не должно ломаться. Машина очень вялая на разгон, хоть и очень проходимая. В качестве первого автомобиля подойдет, но дальше лучше менять на что-то понадежней. При езде на 60+км нужно кричать собеседнику чтобы он тебя услышал

Денис

Дивитися всі 1506 відгуків про ЗАЗ
ЗАЗ 1103 Славута 2014

ЗАЗ 1103 Славута 2014

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Перше моє авто після автошколи. Цікавий досвід. Дісталася скажемо у спадок. Батько зробив повну обробку авто «мотюлем», авто не гнило. Машина супер дешева в обслуговуванні. Щоб часто щось ламалося, не скажу, але постійні хвороби були. Тросик щеплення, рвався раз в рік точно. Датчик оборотів, кожні кілька місяців міняв. Решта вроді норм була. Ціна запчастин супер дешева, але якість жахлива. Із плюсів, воно їхало і було по кишені. І можна накачати руки, там підсилювача керма немає. Комфортно їхати було 90-100. Далі вже ревіло надто гучно. І машина була, як жива, все рухалося і це страшно. Гальма там відсутні, але на той час призвичаївся і гальмував норм, знав коли починати гальмувати. Навіть зимою проблем особливих не було, але нюансів купа. При найменшому дощику лобове скло пітніло, і ти нічого не зробиш з тим. Той дуйчик то жах. Зимою в мороз звідти летів сніг. Як згадую, аж тіпає. Якість матеріалів супер погана. Комфорт відсутній і навіть від'ємний. Світло від фар, як від свічки, однієї. Склоочисник виконує свою функцію тільки з легеньким дощем, у іншому випадку там ніц не видно. Багажник там є і в принципі для моїх потреб його вистачало. Доречно буде сказати, що в машину влазило 3-є чоловік вагою по 100 кожен і ми могли їхати. Чи я б колись купив це авто собі, навряд. Чи я б купив це авто, як перше, для навчання - теж ні. Чи я б хотів на ньому ще поїздити - точно ні.

Микита

Відгуки про моделі ЗАЗ