ЗАЗ 1 відгук про ЗАЗ Vida 5D

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива

якість матеріалів

Дивитися всі вживані ЗАЗ Vida 5D
ЗАЗ Vida 5D 1.5 MT (109 л.с.) 2012

ЗАЗ Vida 5D 1.5 MT (109 л.с.) 2012

Удобный салон,, хорошо держит трассу. Не прожорливая

Жестковатая подвеску, местами лакокрасочное покрытие легко поддается царапинам

Покупал себе Виду осенью 2012 года. Когда покупал, стоял перед выбором между Видой и Нексией, но все-таки решил довериться отечественному автопрому. Первым делом я ощутил, что Вида очень хорошо себя ведет на дороге, хорошо держит трассу. Несколько лет назад я переехал из Киева в Чабаны, и мне нужен был недорогой и экономный автомобиль, чтобы возить себя и жену на работу и вообще ездить по разным делам. Потому за рулем я провожу очень много времени, и мне важен комфорт. В Виде есть этот комфорт: печка, кондиционер, удобный салон и сиденья. Расход у нее вполне умеренный, по городу у меня выходит примерно 8-9 на трассе 7,5. Летом чуть больше из-за кондиционера. Клиренс 165 мм, что позволяет ездить на природу, и спокойно преодолевать легкое бездорожье. Сверчков после 20 тыс. км не слышно, ничего не скрипит, в салоне довольно тихо, шумоизоляция меня устраивает.
Из минусов я бы назвал, жестковатую подвеску, местами лакокрасочное покрытие легко поддается царапинам, но проблем за 21 тыс км с коррозией в уязвимых местах пока нет.
Я думаю, что автомобиль вполне соответствует своей цене и с задачами, которые я ему ставлю, он вполне справляется. Не жалею, что его купил и очень доволен его надежностью.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1506 відгуків про ЗАЗ
ЗАЗ 1103 Славута 2014

ЗАЗ 1103 Славута 2014

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Перше моє авто після автошколи. Цікавий досвід. Дісталася скажемо у спадок. Батько зробив повну обробку авто «мотюлем», авто не гнило. Машина супер дешева в обслуговуванні. Щоб часто щось ламалося, не скажу, але постійні хвороби були. Тросик щеплення, рвався раз в рік точно. Датчик оборотів, кожні кілька місяців міняв. Решта вроді норм була. Ціна запчастин супер дешева, але якість жахлива. Із плюсів, воно їхало і було по кишені. І можна накачати руки, там підсилювача керма немає. Комфортно їхати було 90-100. Далі вже ревіло надто гучно. І машина була, як жива, все рухалося і це страшно. Гальма там відсутні, але на той час призвичаївся і гальмував норм, знав коли починати гальмувати. Навіть зимою проблем особливих не було, але нюансів купа. При найменшому дощику лобове скло пітніло, і ти нічого не зробиш з тим. Той дуйчик то жах. Зимою в мороз звідти летів сніг. Як згадую, аж тіпає. Якість матеріалів супер погана. Комфорт відсутній і навіть від'ємний. Світло від фар, як від свічки, однієї. Склоочисник виконує свою функцію тільки з легеньким дощем, у іншому випадку там ніц не видно. Багажник там є і в принципі для моїх потреб його вистачало. Доречно буде сказати, що в машину влазило 3-є чоловік вагою по 100 кожен і ми могли їхати. Чи я б колись купив це авто собі, навряд. Чи я б купив це авто, як перше, для навчання - теж ні. Чи я б хотів на ньому ще поїздити - точно ні.

Микита

Відгуки про моделі ЗАЗ

Відгуки про ЗАЗ Vida 5D по рокам

Хочете придбати ЗАЗ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про ЗАЗ Vida 5D від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про ЗАЗ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.