7 640+ відгуків про 2011 року

Suzuki SX4 2011

Suzuki SX4 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Поїздки в місті

Уже писал отзыв об этой машине после 9 месяцев ежедневного использования.
Теперь хотел бы написать отзыв использования этой машины мною в течении двух лет.
Машина - пушка.
На фото, я катаюсь в снегу по колено и полный привод тащит. После моно привода аж из штанов выпрыгиваешь от радости .
Что поменял за два года?!
Ничего, расходники. Колодки, диски тормозные передние и одну катушку зажигания. Это все за 50 000 пробега за два года, я обожаю это маленькое чудо!
В общем если вам нужен надежный автомобиль, то стоит присмотреться к этой машинке, она того заслуживает.

BMW 750 2011

BMW 750 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість, шумоізоляція

179 тис.км Подорожі

Это второе БМВ. Купил, вложил 65 тыс. грн. сделал все что надо и хотел в один раз и наслаждаюсь ездой. Главное - безопасность, комфорт для водителя и семьи. На трассе мин. чего достиг в расходе при 120км/час, 2 чел. в салоне - 9,8л. Меня все устраивает. И самое важное - в жизни для каждого, есть свой автомобиль. Удачи В7

Renault Duster 2011

Renault Duster 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

200 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобиль очень хорош и надёжный, идеальный для сельской местности, но в городе хочется чуть-чуть больше комфорта.

Volkswagen Passat CC 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Хочу лишити відгук про свій Pasat CC 2011року 2.0 TSI. Пригнаний з США на пробігу 118тис, в мене він появився на пробігу 170тис тому, що я другий власник. Авто варте уваги, але тільки якщо коробка DQ250 і це америкос тому що не тільки я скажу що в них там є різниця по мотору. В цілому я задоволений, машинка їде до 100км за 7сек, на 1 стані 6сек! Запчастини як кому по карману, при мені на пробігу 175тис заміна помпи 4200грн, форсунки 4 шт 8000грн, ходовка як у всіх авто не дорого, колодки передні брембо 1200 задні 900. Автівка не роздіне до трусів, розхід реальний по городу якщо навалювати з кондиціонером, то 15л, спокійна їзда 11-12, траса 120км год 7л якщо спішите 10! Ставлю 5 за авто, можливо тому що перед цим їздив на мерсі в200. І наостанок лийте тільки 95+ і вище якщо хочете, щоб їздила.

5 л / 100 км

Красивый ,хорошая динамика ,качество материала салона ,отличный двигатель ,а также крепкая коробка передач, хорошие тормоза, в целом хороший стильный автомобиль. Из минусов плохая обесшумка.

• Погано
    1.2
Nissan Qashqai 2011

Nissan Qashqai 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Места в багажнике мало. Во втором ряду тоже не важно. Ломучая. Каждый раз по мелочам. Но постоянно. Дешёвый возок, Аля кроссовер. Сумка почти отсутствует.

Citroen Berlingo пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

230 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Citroen Berlingo xtr купив б/у. авто . Гарна,комфортна,простора,жвава при обгоні.В кого є сажовий фільтр не вирізайте.Каталізатор і фільтр з\'єднанні хомутом,тому легко знімаються.Свердлите по 4дюрки по квадратах діаметром 12., їздить без проблем перевірено!
Багажник великий,при далекій поїздці комфортно.

якість матеріалів, шумоізоляція

230 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Доброго дня всім.купив б/у. авто Сітроен Berlingo, машина комфортна,простора,рухома при обгоні.
З сажовим фільтром не вирізайте і не прошивайте.Каталізатор і фільтр з\'єднанні хомутом легенько знімається свердлите чотири дірки по центру квадратів, все працює без зауважень,перевірено!
Багажник великий.Економна .Рекомендую.

Ford Focus 2011

Ford Focus 2011

Перший власник

Машина супер!
Ни разу не подвела, управляется супер. В обслуживании не дорогая, на свои деньги минусов нет.

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива

ціна

190 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Потрібне було авто для щоденного використання і для риболовлі, тому необхідність була в повному приводі. Бюджет 11 - 13 тис. Вибір випав на Форд куга 1. Дизайн на мою думку навіть краще куги 2. Пробіг був 190 тис. Прохідність відмінна, повний привід дуже допомагає, динамічна, розхід не великий в середньому 6,5, салон не скрипучий, розхідники не дорогі, акустика Sony дуже доречна.
Але є й один мінус на який потрібно звертати увагу, а саме: у звязку з "дуже якісним" нашим дизелем, в районі 200 тис. км потрібно робити кап. Ремонт форсунок і це майже 100 %, щоб і надалі їхати без проблем. Дуже надійна 6ст.механіка її й рекомендував би.

Mazda 5 2011

Mazda 5 2011

Чудовий економічний сімейний автомобіль з масою усіх необхідних функцій для комфортноі ізди клімат парктронік великий салон з масою його варіації вважаю одним з найкращих в своєму класі

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач

Не берите такое авто на EDC коробке - ремонт у официалов стоит +/- 1.5к долларов, и это только блок управления коробкой передач, я уже не говорю про сцепление в сборе, которое стоит тоже около +/- 1к долларов. Так как все машины ввозятся в Украину 2009-2013 года с пробегом как минимум 200 т км, а проблемы с вышеуказанными агрегатами начинаются как раз к таким пробегам, будьте готовы через полгода - год к такому ремонту, и не все официалы за него возьмутся, обычные СТО вас пошлют на 3 буквы сказав что "мы не будем возится с этой коробкой". Также, ездил на разных Меганах +/- тех же годов выпуска с той же EDC, и все они немного пинаются с 1-й на 2-ю передачу, и это не починить никак. Учтите то что эта машина стоит 7-9к долларов на текущий момент примерно 2010-2013 годов выпуска, и теперь прикиньте что ремонт коробки это +/- половина стоимости автомобиля.
С обычной 6-и ступенчатой механикой этот автомобиль не убиваем, проедет 300-350k без особого ремонта. С двигателями проблем нет от слова совсем.

• Погано
    2.4
Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Більше Вольво не куплю ніколи в житті краще Рено ціни на запчастини космос пильник внутрішнього шруса в магазині незнайти наружній 1400 грн шт , купував у Львові тільки пригнані я не рахую зробить ходову 9000 , маховик 7500 це б/у замінив мотор лопнула гільза в 3 містах , зараз глюче вентилятор на охолодження 7800 грн блок управління і куча куча мілких проблеми на морозі замерзають форсунки омивача скла

Honda CR-V 2011

Honda CR-V 2011

якість матеріалів

Перший власник 250 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

Автомобиль который влюбляет в себя ...если б не безудержное. стремление к новым целям остался б с ним.... Он повторяет все .в точности без нехочу....сливается с твоим темпераментом...и безотказно служит ХОЗЯИНУ... Из многих моих железных коней этот самый лучший... СР В создан для движения... И вот как раз сейчас ищу себе следующего третьего по счёту именно СР В!!!

Renault Laguna 2011

Renault Laguna 2011

дорожній просвіт

Сподобався автомобіль співвідношенням ціна-якість. Надійне авто, хороша підвіска, економне, за 5 років користування не мав жодних проблем, крім поточних обов\'язкових т/о. Досить достойне авто!

дорожній просвіт, шумоізоляція

174 тис.км 4.8 л / 100 км Сім'я

Даний автомобіль економний, комфортний, трішки поганий огляд дороги. В цілому задоволений цим автомобілем.

Nissan X-Trail 2011

Nissan X-Trail 2011

9 л / 100 км Сім'я

Зручност.економно конфортно безпечно
Для подорожі відпочинку роботи.дешево в обслуговуванні дуже зручний богажник все продумано ходова дуже надійна і завжди в любиг виподках виручає запчастини для нього дешеві і доступні

Audi A6 2011

Audi A6 2011

дорожній просвіт

150 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Автомобіль на всі випадки життя та для всієї сім\'ї. Витрати пального мінімальні. Міняй масла і фільтра і буде служити дуже довго.

Citroen Berlingo груз. 2011

Citroen Berlingo груз. 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

230 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Покупая данный автомобиль были сомнения по поводу надёжности,комфорта и экономичности...но годичная,ежедневная эксплуатация этой модели "бегемота" превысила все мои ожидания! До этого имея не один Мерседес Вито хочу определённо заявить,что данный аппарат ничем не хуже Вито,а по многим параметрам даже лучше!
Рекомендую Бегемота.

BMW X5 2011

BMW X5 2011

витрати палива

285 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Х5 це автомобіль який підкоряє. Займаюсь пригоном авто і досвід їзди є на різних авто, але попався достойний апарат від якого отримую задоволення і впевнено можу ствердити що Х5 Е70 це най кращий автомобіль в класі й ціновому сегменті. Цей авто зовсім не парить мозги та не ламучий, той хто погано відзивається про дизельний Е70 просто не їздив на живому іксі й немає поняття який це автомобіль. Розхід палива не малий 12-14 місто 7-10 траса, але потрібно враховувати вагу і потужність і те з якою легкістю він набирає швидкість. На резині r18 при обслуженій підвісці навіть не помічаєш коли з\'їхав з хорошої дороги навіть на гравій. Єдине що напрягає це звук дизеля, але тяга і підвіска все компенсовує. Якість матеріалів на висоті 285т.км, а салон як новий і без стуків і скрипів.