7 640+ відгуків про 2011 року

1.4
ЗАЗ 11055 2011

ЗАЗ 11055 2011

230 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Отвратительная машина. Если конечно это вообще можно назвать машиной. Купил для бизнеса, двигатель 1.2 инжектор. Продавец навешал лапши, типа очень хороший автомобиль и все такое. На СТО для проверки не обращался, купил, как говорится, на доверии. Уже после покупки насторожил расход по городу - от 11 до 13 литров - перед покупкой его проверить невозможно - для такого двигателя это более чем много. Но при этом сказать, что этот автомобиль "тупой", значит ничего не сказать, динамики просто нет. Управляемость тоже 0, на поворотах заносит так, что становится просто страшно, коробка тоже класс - передачи путал постоянно, хотя до этого ездил на машине старше на 25 лет, и все было нормально. Через 2 недели вообще перестал заводиться. На шнурке заехал на СТО, и тут начали вскрываться проблемы. Сначала починили стартер. Потом заменили почти всю проводку, свечи, масло. Померяли компрессию - 0. Сказали надо капиталить двигатель, я отказался. Заглянули снизу - порогов нет, несущие элементы, крепления все гнилые. ДНО. Решил продать. Вместо бизнеса потерял 300$ на разнице в цене + столько же на ремонте. Лучше бы просто купил прицеп. Не рекомендую никому.

Chevrolet Captiva 2011

Chevrolet Captiva 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Каптіва на любителя.Простий і надійний 2.2 дизель,АКПП без жодних нарікань,трансмісія зроблено на відмінно.Мені сподобалась оглядовість,керованість,динаміка взагалі на відмінно.По трасі на цій машині почуваєш себе комфортно,динаміка,керованість,при гальмуванні машина поводиться адекватно,без протягування з роботою ABS.З мінусів,шумоізоляція,розхід палива,по факту розхід був більшим ніж показував комп'ютер,з низу машини присутня корозія,запчастини не завжди можна знайти,або дуже дорого,навігація гамно,музика також бажає кращої якості.До шкіряних сідушок привикав довго,при поворотах ковзаєш на них як корова на льоді.В цілому машина не погана,але для мене мінусів було більше.Через сім місяців експлуатації я продав свою капу.

• Погано
    1.8
Renault Logan 2011

Renault Logan 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Купив це авто 10 місяців тому в першого власника з пробігом 120000 тисяч , проїхав за 10 місяців 12000 тисяч в основному по місту. За цей час ламалося все що може ламатися від дверного замка до форсунок , тормозної системи , підвіски , електрики . З приводу дешевизни запчастин це також міф , якісні запчастини коштують не менше ніж у інших дорожчих авто. Ще один мінус це збірна солянка встановлених деталей поки не знімеш деталь не замовиш , навіть по VIN коду , причому це стосується розхідних матеріалів "колодки і задні і передні , тормозні диски , помпа , ролик ГРМ, ремінь генератора " . В плані їзди то логан не комфортний 100 кілометрів проїжаєш таке відчуття що вже пів дня за кермом , шумний особливо на швидкості більше 100км , динаміки ніякої " обгін на трасі це прям випробування , якщо тобі не пощастило обігнати ходом і прийшлось притормозити , то обігнати фуру не перехрестившись дуже тяжко " . З + це кліренс , великий багажник , і місця в салоні багато правда посадка не комфортна .

Hyundai Accent 2011

Hyundai Accent 2011

динаміка, об`єм багажника, керованість, ціна

По суті машинка класна,трохи заслабкі тормоза,класна на розгоні. Шумоізоляція не дуже,але машина відносно мягенька. Багато хто сідав після меганів і гольфів ,то хвалив за підвіску. В ремонті не дорога,головне ставити оригінал.
То робив по заміні масла і фільтрів. При появі дивних звуків вже шось міняв.
Єдине що турбує,це дивні звуки з багажника ,навіть коли він пустий.

Porsche Panamera 2011

Porsche Panamera 2011

об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 101 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Машину покупали в салоне. По всем позициям ставлю сплошной плюс! Машиной очень доволен! Проще начать с минусов. Лично для меня причиной продажи авто было появление второго ребенка с разницей от первого 2 года, а конкретней - маленький багажник. 2 коляски не вмещаются или 1 коляска и немного вещей или 2 коляски. Ясное дело, что цена на запчасти кусается, но оно того стоит. На 100 000 делал только ТО и на 90 000 заменил что-то по передку в подвеске.
Дизайн, возможно, не подходит для всех, но мне очень заходит. Внутри все сделано настолько гармонично и четко, что чувствуется немецкий подход в каждой детали, при каждом нажатии любой кнопки. Так как у меня дизельный мотор, то подвеска немного отличается из-за массы мотора и она реально мягче бензиновой. Ясно, что не 222, но реально мягкая. Ударов, шума, скрипа в ходовой не замечал. Коробка переключается без рывков, очень экономичная, ОЧЕНЬ! Я не верил когда покупал, сейчас заявляю, что реально 7 литров по городу. Двигателя хватает с головой, что по городу, что по трассе. Чуть слышно в салоне, что дизельный двигатель, но не сильно. Сидения очень удобные, но жене не сильно нравятся. Но я скроее думаю, что она просто не разбирается :D
Сзади тоже посадка удобная, особенно с подлокотником и расстояния для ног при росте 182 см достаточно.
Машину рекомендую всем!!

Skoda Fabia 2011

Skoda Fabia 2011

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Предісторія:
Купив авто у людей які займаються професійним пригоном для продажу. Дане авто вони пригнали для свого родича але воно не підійшло в силу певних обставин. Тому тепер я розумію що означає купити з малим реально нескрусеним пробігом. За три роки "120" тис пробігу поміняв тільки щітки генератора і задній дворнік невраховуючи росхідники. При тому що це був трьох циліндровий мотор 1.2 HTP
якого всі бояться як вогню і розказують страшні історії про обрив ланцюга якого я не міняв так і продав її на 270 тис . Масло міняв кожні 15 тис км правда лив оригінальний Mobil 1 5w40 і жодного разу не доливав. Ще паяв проводку водійської дверки яка переломлюється практично у всіх Фабіях після 200 тис глючать склопідйомники тому що концерн Ваг зажав грошей і зробив дубові провода в Румунії. Ще є така болячка з вентиляції салону котра під заднім бампером злітає ущільнювач і збирається вода у відсіці запасного колеса. Правда 1.2 бракує динаміки на трасі після 80 км на випередження та на підйомах. В міському потоку все норм до 60 км тяне бодро. Ще одне якщо купете без заднього та переднього партроніка рекомендую достави із вланого досвіду скажу що авто по відчутях здається дуже компактним і хочеш запаркуватись практично всюди і час віддчасу протираєшся при тому що вмене досвід їзди на цей момент більше 1 млн км..

Nissan Altima 2011

Nissan Altima 2011

дорожній просвіт

288 тис.км 9.9 л / 100 км Сім'я

Дуже комфортне та надійне авто. Двигун 2.5 літри, але він сучасний і тому витрати палива по місту до 11 літрів бензину, по трасі 7 літрів. Варіатор це взагалі казка душе плавно, але хотілось би трошки динамічніше. Запчастини є всі в наявності, вартість дорожча ніж на Ланос, але дешевша ніж на Хонда. Кліренс лише для міста. Салон зібран з добротних матеріалів, нічого не скрипить і це радує, та і на ощупь добрий. Дуже великий багажник та салон. Взагалі дуже надійне та балансоване авто. Рекомендую

Volkswagen Golf VI 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування

Владею авто пол года
Зимой тепло с первых километров, стоит ТЭН
Климат работает отлично.
Огромный багажник
Маловат клиренс, проставки решают проблему.
Расход по городу 6литров +/-, трасса 5 при 140
По управлению лучше всяких Focus и Меганов
Не дешевое обслуживание, но если качественные детали , то хотя долго и надёжно.
Дизайн только морда нравится, остальное же идентично с Гольф5 экстерьер.
Хорошо собран салон, приятные материалы, нигде ничего не скрипит.
Поменял бы на новее гольфа.

Volkswagen Golf VI 2011

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

311 тис.км 5 л / 100 км

Очень доволен авто. Дизель, универсал.
Расход по городу активной езды в районе 6 литров или чуть больше, при пустом трафике 4.8-5.5 литров.
Трасса расход при скорости 90-100 км - 4.2 литра.
Трасса при скорости 130 км и выше - 5-5.2 литра.
Замена Полный комплект грм = в районе 10.000 грн., если у официалов то множьте в раза полтора минимум.
ТО по замене масла + всех фильтров: топливный, масляный, воздушный и салонный - в районе 3.000 грн. с работой.
Езжу как по городу каждый день, так и в путешествия. Места хватит всем и задний ряд также отлично, багажник в универсале это топ.
У меня проставки на 2 см по кругу, такой себе почти кроссовер, ничего и никогда не цеплял, авто с Германии без пакета плохих дорог низковат для наших бордюр.
Никогда не ломалось ничего за 40.000 км пробега, а общий пробег уже 311.259 км.
Движок без проблем, родные форсунки стоят и топливная.

дорожній просвіт, вартість обслуговування

240 тис.км 5.2 л / 100 км Сім'я

Машинка дуже комфортна. В салоні все продумано і з точки зору ергономіки і дизайну. Є автономне опалення, взимку для підігріву перед стартом дуже виручає і мотор гріється так само швидко як і бензиновий. Розхiд дизеля безумовно радує. В місті, без заторів і високих швидкостей можна вкластися в 4,0 л! За містом в 4,5 при 90-100 км\год. Але це за ідеальних умов. Середня витрата палива за 7500 км показує 5,2, при сер.швидкості 34 км\год.
Салон великий, місця багато. Звичайно не тішить вартість запчастин. Вона не мала. Кліренс низький, це теж не добре. Загалом машиною задоволений.

Volkswagen Touran 2011

Volkswagen Touran 2011

витрати палива

VW Touran 1.4 бензин ,компресор +турбіна
авто з Німеччині-пробіг 104000 км,
Двигун-1.4 бензин,чугунний блок,4 клапана на циліндр,прямий вприск пального,компрессор +турбіна -здатен розвивати потужність 170 сил потужності,але в такому режимі ніхто іздить,може інколи і короткочасно.
Масло не бере зовсім,на 10000 км.від заміни до заміни залишається повний щуп.
АКПП-DSG-7-автоматична коробка з двома щепленнями.
Резина 205-55-16 можливо пвдкинути 215-60-16,дуже прибавлчє в кліренсі,і вигляд покращився,висота колісних арок позволяє .
Зимою 205-60-16
Салон по VW -му добротний,все під рукою і навіть виконуєш маніпуляціі з авто інкстинтивно.
Передні сидіння високі,не сидиш на полу,зручні,регулювань вистачає.
Задні сідушечки-3 шт,не зовсім зручні,мають низькі спинки,не мають бокової підтримки,але регулюються взад-вперед по нахилу,довжині і можуть складатися або вийматися зовсім,для збільшення багажника.
Ходова- тиха,надійна,за рік користування нічого не турбувало і не ремонтував.
Недостатні галогенові фари,світла не вистачає на штатних лампочках.
Розхід палива-як просто котитися по рівній дорозі показує 6.7 літрів,при ізді в пропках компютер показував і 14 літрів на 100,середній думаю 10-на 100 км.
В ходу авто чудове,стійке на дорозі,курсова стійкість хороша,авто не втомлює-можна проізжати сотні кілометрів без втоми.
Хто розглядає таке авто для купівлі,можу рекомендувати як модель,звісно що 2.0 дизель,АКПП DSG-6 кращий вибір.

Peugeot iOn 2011

Peugeot iOn 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника

37 тис.км Поїздки в місті

Отличная шустрая машинка для города. Пробег в теплое время года 100+ км, зимой с печкой 60км. Маневренность на высоте, разворачивается на месте. Подвеска чуть жестковата, и не большой клиренс. Батарея с охлаждением, не дохнет как у Лифа. За свою цену, огонь!

Toyota Land Cruiser Prado 2011

Toyota Land Cruiser Prado 2011

коробка передач, об`єм багажника, простір салону

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, керованість, ціна

Разочаровался в Тойоте . Во первых они превратили свои сервисные центры в какие- то центры по спекуляции. Не понимаю политику компании Тойота!!! Диллер продает машины с накруткой +40 % к рекомендованной розничной цене на автомобиль. Во всех автосалонах цены разные, но ни в одном автосалоне нет автомобилей по цене которую официально объявила компании Toyota !
Во вторых : не понравился уровень сервиса! Имею автомобиль Ланкрузер 150, купленный в автосалоне, у официальногок дилера. Машину перекосило на левую сторону КДСС и пневмоподвеска, записался на диагностику, взяли деньги за диагностику и сказали у вас система работает с ошибками,. За Ваши деньги можем ВСЁ ПОМЕНЯТЬ ! разбираться и ремонтировать мы ничего не будем, только можем все поменять! Какие ошибки ? Почему? Как исправить эти ошибки они не знают и не хотят знать ! Я понимаю , что для автосалона нужно продать новые дорогостоящие запчасти. Но как клиенту мне бы хотелось чтобы настроили, то что на машине уже установлено и работает с какими то непонятными для всех ошибками !

Toyota Corolla 2011

Toyota Corolla 2011

шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже надійне, легке в керуванні, вміру комфортне та економне авто. Було в мене 9 років, їздив спокійно, дім робота дім, міняв за регламентом олію та фільтра і все. З плюсів це підігрів сидения, два бардачка, ніши в дверцятах, витрата пального, багато місця і з переду і позаду ну і просто величезний багажник. Мінус движок 1,33 л не вистачає на обгон і дуже запотівають стекла. Все інше супер, подобалася в керуванні і дружині і батьку

Opel Corsa 2011

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Надійне авто, яке не вибагливе при експлуатації. Витрати палива дуже приємні.За 2 роки щоденної експлуації мінялись лише розхідні матеріали. Як для сімейного авто трохи малий багажник, все інше супер

дизайн кузова

Я купив опель корсу 3 місяці назад у поляка, заплатив дорого. Пригнав в україну і тут катаюсь. Я купував маленьку економну машинку, а в результаті вона п‘є 9-10л газу на 100 при тому що двигун 1.2л
Сам двигун дуже слабенький, більше 4тис оьоротів не видає, розганявся максимум 170км/год
За час експлуатації вже поміняв по ходовій «розхідні деталі» картер алюміневий, це проблема для українських доріг, кліренс низький, я в шоці але у машині 2011 року немає аукс, а магнітола стоїть найпримітивніша sd30… тому навіть незнаю чи буду дальше екслутувати.

Hyundai Sonata 2011

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

Отличный автомобиль, Корея сборка
Из плюсов: надежность, не дорог в обслуживании, за 5 лет владения 80т пробега не было особых поломок, электрика вообще на уровне, просторный салон, ну и конечно дизайн для своего времени, как по мне интересней Камри 50, следующие поколения Сонат на любителя.
Из минусов: клиренс, динамика- крик мотора,надо шумку ставить, сиденья все перешивал эко кожа- не ахти
Расход бензина 95: город 11-12,5л
Трасса 7,5-9,5 л как для авто с массой 1900 кг
Управляемость до 140 км хорошая
Ну и конечно самый главный минус это большая потеря в цене, новая 30т, за 5 лет - 15 т

дорожній просвіт

Автомобілем я дуже задоволений, керую протягом трьох років,перед тим у мене була така сама,але 2007року, і я прийняв рішення купити таку саму,але 2011 року.На ТО відвідаю дуже рідко поміняв тільки АКБ,тяги стабілізатора, тормозні колодки, і все, ремонт не дуже дорого стояв.Рекомендую брати хто візьме не пожаліє.

Peugeot 508 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна

Хвороба з двигунами склоочисника які комплект коштує 500 у о. Проблема з запчастинами ,стойку замовляв з Польщі тому, що в Україні не було за розмитнення ще потрібно було платити ,вийшла по грошах практично ще одна стойка !моторчики теж замовляв із закордону тому, що в Україні вони виходили на 200 у о дорожче!

Renault Clio 2011

Renault Clio 2011

якість матеріалів, шумоізоляція

Усім доброго дня чи ночі ! Хто хоче собі купити авто для сім\'ї або просто для економії то рекомендую,машинка у мене вже 2 роки дуже-дуже задоволений ні зимою, ні літом ніколи не підводила.Коли купив зразу поміняв ГРМ,помпу,масла фільтра,масло у коробці передач обійшлось 5000грн через 1-н рік поміняв правий підшипник ступиці й усі саілінтблоки на м\'якіші хоч їх можна було і не міняти, бо були ще у хорошому стані ,але для комфорту поміняв і це обійшлося 4500грн їжджу і горя не знаю.На даний час проїхав за 2роки 9тис і все ок Мало проїхав, бо машина в основному використовується у місті, час від часу їжджу на великі відстані по трасі по потребі.Нема коли їздити, бо на роботі. А так задоволений і рекомендую хто хоче купити таке авто.