Відгук Skoda Fabia 2011

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Предісторія:
Купив авто у людей які займаються професійним пригоном для продажу. Дане авто вони пригнали для свого родича але воно не підійшло в силу певних обставин. Тому тепер я розумію що означає купити з малим реально нескрусеним пробігом. За три роки "120" тис пробігу поміняв тільки щітки генератора і задній дворнік невраховуючи росхідники. При тому що це був трьох циліндровий мотор 1.2 HTP
якого всі бояться як вогню і розказують страшні історії про обрив ланцюга якого я не міняв так і продав її на 270 тис . Масло міняв кожні 15 тис км правда лив оригінальний Mobil 1 5w40 і жодного разу не доливав. Ще паяв проводку водійської дверки яка переломлюється практично у всіх Фабіях після 200 тис глючать склопідйомники тому що концерн Ваг зажав грошей і зробив дубові провода в Румунії. Ще є така болячка з вентиляції салону котра під заднім бампером злітає ущільнювач і збирається вода у відсіці запасного колеса. Правда 1.2 бракує динаміки на трасі після 80 км на випередження та на підйомах. В міському потоку все норм до 60 км тяне бодро. Ще одне якщо купете без заднього та переднього партроніка рекомендую достави із вланого досвіду скажу що авто по відчутях здається дуже компактним і хочеш запаркуватись практично всюди і час віддчасу протираєшся при тому що вмене досвід їзди на цей момент більше 1 млн км..

юра Стенюх
17 червня 2022