7 640+ відгуків про 2011 року

Opel Zafira 2011

Opel Zafira 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач

250 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Якщо взяти живий екзимпляр то досить пристойне авто. За час володіння замінив резину поставив 215 60 r16 на нижчій гумі доволі часто гне диски на ямах і обриває губу бампера, передивився передню підвіску ричаги шарові, стійки стабілізатора, долина рівень оливи в коробці 6ст, на літру більше ніж рівень щоб не не загуділа, це їх болячка. Двигун 1,7 радує економією і динамікою. Використовую даний авто більше для довгих поїздок по трасі,гарна шумоізоляція, зручна посадка

Renault Megane 2011

Renault Megane 2011

дорожній просвіт, шумоізоляція

Эксплуатирую Меган уже 2 года, пробег в год 30000 км., пробег смешанный, город в приоритете. Средний расход в городе 7-7,5л.\100 км, трасса 5,5-6л/ 100 км. Это езда в городе с климатом и пробками, динамично от светофора до светофора, с короткими дистанциями, в городе. со слабым потоком движения расход падает на 1л., если движение в выходной день, когда город пустой, расход составляет 5,5 л\100 км.. При движении по трассе на круизе со скоростью 110 км\ч расход 4,3-4,6 л\100 км.. При движении на трассе 180 км\ч на круизе расход около 6,5л/100 км.. При любых движениях у Мегана нет конкурентов в расходе топлива, лучший вариант.
Обслуживание РМ3 не сложное, ключ к успеху масло по допускам, желательно у офф., своевременная замена фильтров. Например комплект ГРМ в 2 раза дешевле чем у Skodа и WW и цены на сервис также отличаются в лучшую сторону.
Ходовая часть не требует особых вложений. Все стандартно, цены приемлемые, можно обслуживать даже у офф-лов. Те кто говорят, что слабая подвеска, они купили убитый вариант машины, при нормальной езде Меган объезжает ВАГи по количеству ремонтов за год.
Управление на высоте, при
скорости 180 км/ч нет ощущения взлета! на ВВ гольф 2013 г. ощущение "фантика" появляется уже на скорости 140 км/ч.
Комплектация для эксплуатации это БОСЕ или ГТ лайн, там и навигация есть и бесключевой доступ и салоны сильно отличаются от простых версий.

Hyundai Grand Starex 2011

Hyundai Grand Starex 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

Перед рождением третьего ребёнка,купили вторую машину в семью.
Имеем Хонду Пилот и вот Гранд Старекс.
У нас версия Старекса с двумя люками, раскладным полностью диваном перфорированной кожей кремового цвета,выглядит машина внутри как дворец.
Столик для пассажиров сзади очень удобен.
Когда надо подождать жену я включаю телек а сам иду назад, наполовину раскладываю диван,малые лазят по мне,съезжают с дивана как с горки ,визг от радости стоит в машине как в детской комнате.
По началу не понимал кайфа в тканевых шторках, пригрело солнце и все стало ясно,спасают от жары.
Стекла не тонирую принципиально, на светофоре владельцы микроавтобусов так и норовят проникнуть взглядом с салон,машина редкая и вызывает интерес.
По расходу:
Город 15,хотя предыдущий владелец говорил 12.У меня вышло 14,6 литра на 100 км в городе.
По трассе порядка 11 литров при езде 160-190 км в час.
Набирает туговато,если сравнивать с Пилотом и тем более маздой СХ 9 которая была до Хонды, но когда набрала ход,машина превращается в корабль.Мега плавная, мягкая но чувствуется валкость,маневренность естественно не как у внедорожника,но на то и бус.Прет крепко,по трассе догнал бэху купе ,шёл 180 за ней,через 3 минуты он уступил и отклеился. То же было с новым Мурзиком glе,пассат держался дольше всех но тоже уступил.Короче,прет машина будь здоров,скорости боимся оба с женой,но тут она не ощущается.Машина обесшумлена в два слоя,в салоне очень тихо.
По ходовке.Подняли,а на 190 тыс стояли еще родные сайлентблоки, поменяли.По днищу нет ни одного рыжика или даже намёка на него.По низу дверей,арками все идеально,намека даже нет на ржавчину.У меня была пятилетняя Каравела и я знаю о чем говорю, продал то чудо немецкого автопрома и забыл про эту марку,надеюсь навсегда.
Машина крепкая,надёжная, расходники дешевые.
После полного привода,сложно приспособиться к заднему приводу,поэтому продам эту и куплю Старекс на полном ибо из подобных а это Виано и Мультиван по цене и начинке Старексу нет равных.

Богдан 2110 2011

Богдан 2110 2011

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

121 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Была в использовании 2 года, оставила хорошие воспоминания. Покупал с пробегом 96000, продал на 121000. Комплектация отличная, с кондером, эсп, дополнительно
установил дотяжку, сигналку, музыку назад в полку, бортовой компьютер вместо кнопки на центральной консоли, тонировка, хороший свет в фарах и туманках. Очень экономична, в городе, зимой не более 8.5 литра с прогревами, летом 7.5+- расход . Трасса 6-6.3+- при скорости 110-130 и полном багажнике. Обслуживание доступное. Из ремонтов расходники - это шаровые, тормозные колодки, замена сцепления, спалил прежний хозяин, замена шкива коленвала, он был с резиновой вставкой, из-за чего его отогнуло при пуске и перескочил ремень на 3 зуба, замена одной катушки, ремонт бензонасоса - 12 лет родной отходил, подушки двигателя, а так же масла и фильтра по регламенту. Клапана целые, при пересадке на 3 зуба, спасибо 124 мотору с выборками. Из минусов слабый окрас, цвет белый, полезли рыжики по низу дверей и задним аркам, хотя и была обработана мной и при покупке с салона. Пластик переднего бампера АБС, не надёжный, если любите бардбры подпирать, то бампер не надолго хватит.
Итог: все нравилось в машине, очень достойный бюджетный автомобиль, до войны дёшево и легко обслуживался, но один нехороший момент - рыжики, поэтому и продал. Особенно радовал двигатель, своей приёмистостью и расходом. В целом машина оставила приятные воспоминания, но совет, если брать то цвет металлик, не так лезут рыжики, и сразу антикор!

Hyundai i30 2011

Hyundai i30 2011

коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

148 тис.км Сім'я

Володію авто трохи більше двох років. Що можу сказати авто дуже економне по трасі взагалі бортовий показує 5 літрів якщо їхати 80 буде ще меньше, механічна шести ступенева коробка. Взимку салон нагрівається швидко хоть і дизель. Вісім подушок бузпеки. Салон просторий ззаду сидіти комфортно але за рахунок малого багажного відділення. Слабеньке лакопокрасочне покриття є сколи так я їджжу в основному по трасі. Шумоізоляція бажає кращого, на трасі керованість добре, на великі відстані є трохи втомлюваність дискомфорт поясниці. Кермо трохи облізло хоть і шкіряне болячка не тільки і30. По ТО нічого сказати не можу так як особливих зауважень не було міняв тільки колодки і вижимний головний циліндр погано переключалися передачі, фільтра, масло від заміни до заміни. З мінусів кліренс можна поставити проставки але поки потреби не бачу , як на мене погане ближне світло хоть і лінзована оптика ставте лед , і малий багажник купуйте універсал. Рекомендую до придбання не дороге в обслуговуванні, надійне і економне авто. Всім миру і швидкої перемоги. Все буде Україна.

Renault Grand Scenic 2011

Renault Grand Scenic 2011

динаміка, простір салону, витрати палива

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

240 тис.км 4.9 л / 100 км Сім'я

Отличное авто ,при покупке обращать внимание на демпфер сцепления что бы не был влажным ,это первый признак подготовки к ремонту сцепления ,из дорогих деталей ,форсунки ,двухмассовый маховик ,ТНВД ,компрессор кондиционера ,у меня двигатель 1.5 6 ступенчатая ,если ехать 90 можно вписаться в 4.8 литра на 100, по городу до 8 литра ,если вдруг пришлось менять коробку передач ,нужно точно подбирать по коду на ней,иначе не будет работать круиз контроль ,автомобилем доволен ,заряжен для путешествий на длительные расстояния ,средняя ценовая политика на запчасти ,ходовая простая ,без наворотов

BMW Z4 2011

BMW Z4 2011

дизайн кузова, динаміка, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт

128 тис.км 11 л / 100 км

Дуже кероване авто! Дуже дінамичне тому що меленька маса 6s до 100.
Погоджуюсь з коментарями, авто дуже яскраве і притягує погляди. На рівні з спорткарами!
Величезний + це стальна криша, Їзжу в зимку і стабілізація гарно держе авто.
А в літку це одна насолода Їздити без криши.
Палива по трасі 7.6, а 11-12 по місту. Змішаний 14, це коли приходиться наступать.
Достатньо великий багажник, чемодан поміщажється.
Обслуговування як 3, це дуже не дорого як для такого авто.
Красивігошо родстера, на мою думку, за такий бюджет НЕМАЄ!
Авто 10/10 ціна якість!
Один єдиний мінус це вона низенька, буває зачепаю бордюри коли паркуюсь!
І порівяно наприклад з Porsche Cayman вона дуже і дуже комфортна, і мягка підвіска!

Infiniti G25 2011

Infiniti G25 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

178 тис.км 12 л / 100 км

Комфортне швидке авто. Розгін як на 2,5 літрів на низах слабуватий, але то все тому, що в машину яка спроектована під 3,5 літровий двигун вткнули 2,5 при цьому не змінивши ні передаточні числа мостів ні коробку передач. Але вже після сотки воно починає їхати і впевнено валить 200 і більше по автобану. Круїз максимально тримає 145 км ч. Посадка гарна, в дорозі не заморюєшся. В принципі розкривається авто на дальняках. Для міста не найкращий варіант. Тут треба шось турбове на півтора літра. В обслуговуванні не дороге. Бо масла, фільтри, колодки... іноді диски. Бо гальма слабуваті. Авто важке і після вигальмовувань в нуль зі 180 тормоза перестають працювати як треба. Торба дискам. Повний привід працює гарно. Взимку вивозить норм. З грязюки теж.

Hyundai Sonata 2011

Hyundai Sonata 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Кратко но по сути. Авто брал в Киеве у человека кто ее привез из Кореи. На то момент не особо понимал что их хорошо укрутят. На момент покупки спидометр показывал 105 т.км. В целом выглядело все отлично от внешки до технички. по факту спустя пару лет нашел сайт где проверил авто и да его скрутили точно с 350т.км до 105т.км но не жалею что взял ее. На данный момент уже почти 4 года в владении. Авто купил в 2019 году. На данный момент Я проехал на ней 90 тыс. Сделал кап ремонт и езжу дальше. Берем во внимание что на авто общего пробега в момент капремонта было 410 тысс примерно. После капремонта 20 тыс пробега так что все отлично. Буду продавать покупателю покажу все что делал. не стыдно будет за авто. Основной минус слабое ЛКП. По сервису не чувствую проблем. Детали есть всегда как и обслужить не составляет труда. Для кого газ проблема или проблема в сервисе то это видимо личное того человека. Замена газовых фильтров дома занимает 30-40 минут и цена комплекта 800-900 грн. По двигателю там все просто как в бензине. Масла , фильтра! По ходовой все также как в бензине снова же. Пройдем по пунктам мнения про данное авто. 1. АКПП весьма хорошая. она стоит во всем модельном ряду а частую киа и хюндай. 6 передач и работает отлично. главное менять масло и радоватся. 2. Расход топлива в зависимости от стиля езды и расстояний поездок. Ясное дело если поездки короткие то и расход газа будет 15+, а если дальние по Киеву то в среднем 10-12 у меня получается. Трасса в основном у меня 10-11 если едешь 150-170км.ч., а если ехать в спокойном режиме 110 то куда меньше. 3. Динамика не козырь 2.0 литров так как вес не малый. Смысл тут обсуждать такое не вижу. 4. Управляемость обычная. не спортивное авто как ни как. 5. Тормоза посредственные. Передние желательно поставить не стоковые! я б сразу их менял на что-то по интереснее. 6. Шумоизоляция средняя но в целом для обычной эксплуатации авто достаточно. 7. Сборка и качество хорошее. Особых косяков не заметил. 8. Обслуживание в плане цены отличное. Запчасти есть всегда и найти не составляет труда. Много аналогов и цены всегда радуют. 9. Клиренс как для седана стандарт и его вполне хватает для города. 10. Дизайн на любителя. Каждому как говориться свое. 11. Обьем багажника лично для меня достаточный. Берем во внимание что это газовое авто и часть багажника занимает баллон. При всем этом места хватает для повседнева. В свою очередь полноценная запаска на 16 и рем комплект. 12. Места в салоне более чем достаточно. С учетом мое роста 188см. сзади меня сидеть удобно и не чувствуешь себя ущемленным. 13. Качество материалов могло бы быть лучше не поспоришь. Но за свой прайс все отлично. Кому не комфортно всегда можно перешить и перекомпоновать салон. 14. Цена ровна качеству.

SEAT Exeo ST 2011

SEAT Exeo ST 2011

простір салону

Автомобіль придбав випадково, але поексплутувавши його якийсь час, авто припало до душі. 2.0 ТДІ VAG без проблем чіпується до 170hp., що в сукупності з багаторичажною підвіско і зашумленим салоном приносить масу задоволення. В загальному міцний та надійний автомобіль.

Skoda Yeti 2011

Skoda Yeti 2011

динаміка

190 тис.км Поїздки в місті

Використання переважно у якості сімейного авто - чудовий варіант для міста, особливо коли ввечері треба припаркувати машину на бордюр: кліренс просто вражає. Поїхати з друзями на рибалку - знову ж таки прекрасний варіант: там, де більшість легкових авто сядуть на пузо, Yeti спокійно проходить. Перевезти габаритні вантажі - при складених задніх сидіннях взагалі не проблема. Інколи засмучеє розхід пального на трасі - 10,5л/100 км, але то на швидкості 160 км/год! В нормальному режимі 5,9л/100 км - траса, 8,9 - місто. Все, що було замінено на авто - виключно розхідні матеріали.

Fiat Freemont 2011

Fiat Freemont 2011

Фиат Фримонт - это тот же самый Додж Джорни , производимый на одном заводе . Джорни производился для Америки, а Фиат для Европы , с мощным дизельным двигателем JTD 2.0. 140 и 170 л/с.
Пользуюсь авто второй год. Пригнал с Польши с растаможкой и всеми затратами обошлась 13300 $
Все плюсы :
- большой , просторный длина 5 метров .
- семиместный, третий ряд слаживается и получается очень
большой багажник.
- резвая, мощная, в моем случае 140 л/с.
- машина тяжелая 2 т. + 600 кг. грузоподъемность, поэтому
ведет себя на трассе уверенно, то ли это дождь , то ли
гололед.
- экономичная , трасса 5,3 л., город 8 л.
Минусов пока не выявил. машиной доволен, в будущем рассматриваю вариант приобретения 2015 - 2016 год . на полном приводе и с коробкой автомат, но это уже будет дороже на 5 - 6 т. $
Я думаю мой отзыв кому то будет полезен.

Skoda Fabia 2011

Skoda Fabia 2011

дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, шумоізоляція

Перше авто вже 11 років. Надзвичайно надійне. Жодних проблем. Рідні комплектуючі працюють значно довше ніж рекомендовано. ГРМ поміняв на 120 тис., акум на 8-му році. Гальмівні диски і колодки теж на 120 тис. Свічки досі рідні на 170 тис! Дозаправив кондей на 8-му році.
Хочеться нове авто, але не менш надійне.

Volvo XC60 2011

Volvo XC60 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Офіційне авто.215 к.с Я був 3 власником на пробігу 177 тис км. Автомобіль достатньо надійний та комфортний ї швидкий, попереднє авто БМВ х3 3.0д. без Сажового . Є з чим порівняти.
З болячок:
1. Підкачуючий насос в баку.машина не заводиться і помилок 0.
2. Акпп до 2016 року практично всі пинаютьсЯ і майстри запевняють що то норм від пробігу не залежить. Від 100тис км часті випадки. Ремонт 1200$ Тому і вирішив продати докласти і взяти з 2016 року.
3. Дренаж панорами затоплює авто по кісточки ніг Реально. Сморід якби авто утоплєнік.

1. Безпека. Реально сама встала як вкопана за 2см від машини в корку коли я задивився на красоту Львова.
2. Економія/ потужність ідеальний компроміс.
3. Кліренс і підвіска
4. В далеку дорогу кайф
5. Стильна
6. Гідне багажне відділення набагато більше х3 та q5
7. Шумо/водо відштовхуючи вікна +бронебійні

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування

145 тис.км 6.5 л / 100 км

Мій другий відгук. Залишав за свій Сітроен С3 2018 року. Зараз на німця. Чудове авто.С двигуном 1.4 tsi CAXA. Купив на подарунок дружині, на початку 2020 року. Латять DSG 200, але на цій автівці його замінили по гарантії, в 2014 році та пробігом 40 тисяч км. на новий, надійний, бо нового зразка. Працює чудово. Було, до нас три власника. Два з них дівчата. Окрім DSG, нічого не мінялося. Зовсім. І це 130 тисяч пробігу, та 9 років експлуатації. Були вбиті рідні стійки стабілізаторів та комплект передніх гальм - замінили, пїд час першого нашого ТО в офіціалів. Сам міняв лівий ШРУС. Також дві шарових, задля безпеки, бо вони ще були живі, та помпу, протікала манжета. Фільтра та мастила, за регламентом. Масло машинка не їсть. С дорогих ремонтів: заміна комплекта ланцюга ГРМ, та нової турбінки-так як у них ресурс близько 150 тисяч. Ремонтував в офіційному центрі. Заміна влітку 2021 нової турбінки Borg Wargner, загалом за все близько 22 тисяч гривень, та в січні 2022-заміна ГРМ на 143 тис. пробігу, та відразу зробили ТО, ціна питання була теж близько 20 тисяч гривен. При купівлі звертайте на це увагу. Машинку на останні гроші купувати не можна. Бо б/в свіженькі VWAG просять періодично ГРОШІ. А так машинка просто бомба... НАРОДНИЙ АВТО!

SsangYong Korando 2011

SsangYong Korando 2011

об`єм багажника, шумоізоляція

270 тис.км 7.4 л / 100 км Поїздки в місті

Чудове авто для поїздок як по місту так і за містом , м'яка підвіска, гарно керується, з недоліків мабуть одне що трохи замалий багажник ,але скажу що для мене його вистачало . Витрати пального по місту десь 8 літрів змішаний виходить десь 7.2-7.4 літра на повному приводі , пробував їхати 200 км/ год. То показує 15 літрів, авто навіть на великій швидкості тримає себе добре на дорозі . Я був другим власником авто , брав авто в 10 ти річному віці , обслуговував автомобіль у власному гаражі окрім АКПП , так всю ходову перебрав сам . Авто раджу , за час користування ніяких проблем не було ні з АКПП,ні з двигуном, ні з ходовою , ні з електронними приладами.

SEAT Leon 2011

SEAT Leon 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

115 тис.км 9 л / 100 км

1.4 TSI МКПП Машина для міста ідеальна. Для невеликої родини, якщо дітей більше двух, місця штатного для перевозки багажу не вистачить, треба буде на дах чіплять бокс. Ми вчотирьох комфортно подорожували Україною, до війни. При покупці головне взяти живу. Я міняв ступичні, гальмівні диски,бо у попереднього власника вона стояла більше, ніж їздила, якихось величезних поломок не було, так локально по сезону наприклад кондик загудів, тисяча гривень і робить далі як новий. Ціни на ТО помірні, на запчастини також. Тачка грошей «не їсть» постійно, як деякі. При пересуванні дає неповторні ємоції, прискорення вжимає в крісло, їде просто шикарно, тримає дорогу як утюг на гладильний дошці. Бензину у місті від 7 до 10 , залежно від швидкості, за містом 5 / 6 легко. Кліренсу для міста з головою. Має підігрів сидінь, дзеркал, климат контроль двухзонний, круіз, мульткермо, суперову посадку, доволі великий багажник, як для хтчбка, великі колеса 16 радіусу. В цілому, кому авто для душі, беріть сміло, тільки не в чорному кольорі.

Chery QQ 2011

Chery QQ 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Привет всем! Машинка у меня уже пол года. Сразу сели и поехали.После покупки сразу на сто, сделали полное ТО ,и гранату заменили.
Я машиной довольна,езжу в основном в городе. Для учебы ,как первая ,или как для девушки -это авто подходит .
Ее минус - это низкий клиренс..
Багажника и места хватает. И лихачить на этой малыхе не получится.

• Погано
    2.4
Volvo S40 2011

Volvo S40 2011

дизайн кузова, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

170 тис.км Сім'я

Машина плохая. Ездил на немцах, японцах, корейцах, все перечислять долго. Но такого я не встречал за всю жизнь. Так получилось что остался без машины, купил гольф 4 -отремонтировал. Но захотелось что-то посолидней. Купил 10 летний с 40 от 1-го хозяина, померял при покупке лкп, пробил вин по базе обслуживания, поинтересовался у товарищей отзывы. Все в один голос-Вольво это класс. Тут я и расслабился, по работе занят был, попросил девушку закончить операцию по покупке. В первый день после покупки полетела катушка зажигания, думаю бывает. Заехал поменял, и тут я смог оценить прелести этого авто. По ходовой это банка создает стойкие воспоминания с 10 лансером, по тяговым характеристикам мотора 2 литровый бензин туксона, по работе акп- робот от пежо 107. Качество материалов, отлетающие заглушки от ручника, кнопки закрытия дверей,. Даже зашелка ремня безопасности заедает. Я не знаю как я этот корч продам, но люди зла не хватает. Сейчас ищу в интернете причину по которой акп выдает ошибку, а сама акп гудит и не едет и увидел ссылку на эти отзывы... А, еще жрет эта малолитражка 8-9

Ford Mondeo 2011

Ford Mondeo 2011

дорожній просвіт

6.5 л / 100 км Сім'я

Авто дуже зручне та містке. Вибирав як сімейний варіант - саме універсал. Що цікаво - Форд не розглядав, але після тест-драйву відмовився від Пассату і купив Мондео. По характеристикам авто однакові, але ця більше сподобалася. Зручніший багажник, чіткіше кермування. 2-літровий турбодизель дає впевненість на трасі, навіть з повністю загруженим авто. Витрати палива : місто 6,5-7, траса 5-6, в залежності від того,як швидко треба подолати шлях. Коробки-робот остерігався, але на гідротрансформаторі таких авто немає. І ось 220 тис - укоробка працює чудово, без якихось нюансяв. В цілому користуюся з задоволенням.