Opel 449 відгуків про Opel Zafira

простір салону, керованість, якість збірки, динаміка, витрати палива

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Opel Zafira

Opel Zafira 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

7 л / 100 км

Надійне, сімейне авто. З невеликими витратами на обслуговування та на пальне. Ще з плюсів те що авто має додаткові сидіння.

Opel Zafira 2011

Opel Zafira 2011

Идеальная машина для себя, семьи, и работы в перевозках.
Так как она экономная и не дорогая в обслуживании. А качество езды очень комфортное.
В ней есть всё необходимое, и даже больше, на эти деньги.
В ней не едешь а плывёш!
И эстетично она тоже хороша, особенно в редком цвете!!

Opel Zafira 2009

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

За время эксплуатации положительные эмоции. Хорошая машина. Комфортная, мягкая подвеска. Экономная. На газу расход: Киев 9,1/трасса 7,0.
ТО с заменой масла, фильтров и то газа обходилось в районе 2000 грн.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Хорошее авто для семьи и для дальних поездок, много полезных опций, комфортный, сбитый, хороший багажник. Машина била у жены в эксплуатации каждый день, довольны и жена и дети.

Opel Zafira 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Автомобиль хороший,вместительный,одним словом семейный. В городе реальный расход около 10 л,на трассе при езде с климатом можно уложиться в 5-5,5 литров. Никого не слушайте по поводу того что в городе с двигателем 1.9 150 ЛС машина ест 6-7 литров. Это не так. Для полного счастья, нужно удалять экологию, а именно: катализатор,сажевый фильтр и клапан ЭГР. Если этого не делать или не получается сделать быть к готовым к частым "чекам" и чистки клапана егр. В остальных моментах все в рамках разумного и по цене и по длительности хождения запчастей.

1,8 газ/бензин 2000р.
Авто на 5+
Дуже удачна модель.
Настільки гарне авто, що коли щось ломалося, то не шкода було грошей на ремонт.
Запчастини по ціні як на ВАЗ-2110

Opel Zafira 2003

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

7 л / 100 км Подорожі

Комфортний, надійний та недорогий в обслуговуванні автомобіль. Для подорожей просто супер, за кермом зручно і легко. Для міста теж норм, але на автоматі було б набагато краще. Кліренс хотілося більший, а так десь 13-15см. Слабке місце піддон, він дуже низько розташований, тому відразу рекомендую ставити якісний захист. Глобальних "болячок" не було.

Opel Zafira 2009

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Поїздки в місті

Как для своих денег-отличная гражданская машина, не для гонок канешно, по трасе крейсерская 140-160км, расход топлива как для размера машины-отличный, бензин по городу 8-9л с прогревами, недостатков критических не выявил, пробег 200т км. Кто смотрит для покупки-не прогадаете. Замена масла двигателя LM и фильтров 2500грн,

Opel Zafira 2005

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Зафира А 2.2 tdi
Машина хорошая ,если на ней ездить, из точки А в точку В. Раз в сутки. Очень сложно найти запчасти. Цена на запчасти тоже не очень дешевая. Мотор хороший. Миллионник. Но есть одно, но. Он тяжелый и стоек хватает на год. Если много ездить. Очень сложно к чему то добраться, чтобы починить. Соответственно цена за ремонт высока.
Есть ещё одна болячка с датчиками на турбину. Отключает. После 100-110 км. Надо менять. Он тоже не дешёвый. И сложно найти.

Opel Zafira 2000

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

При таком пробеге заменил насос ТНВД, сцепление, чем можно заменить "" каблуки"". Кому нужно совмещать легковое авто и малый коммерческий. Расход по трассе очень радует 5.5-6 литров При сложенных задних сидениях получаем огромный багажный отсек, транспорт - то что надо.

Opel Zafira 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

В принципе не плохой семейной автомобиль, но я такой человек что меня напрягает любой косяк в авто и мне хочется это устранить. Поэтому больше брать Зафиру А с двигателем 1.8 бензин не буду. Она с завода подбирает масло, а спустя пару сотен тысяч км так вообще. На счёт дизельных не знаю, именно бензиновые моторы. Поэтому когда пишут что масло от замены до замены не подливают, скорей всего это лож, ну или очень хорошо смотрели за двигателем что очень мало вероятно. Так же 4-х ступенчатый автомат, в городе он прекрасен, но вот на трассе мне не зашёл, и меня это очень напрягало.

Opel Zafira 2012

Opel Zafira 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Авто супер. Працює в основному на газу. Дуже зручне.розхід газу в середньому до 9 літрів газу, хоча і 15-о кінських сил.Тільки обов\'язково беріть німецьку збірку і проблем не буде!

Opel Zafira 2006

Opel Zafira 2006

дорожній просвіт, шумоізоляція

102 тис.км Сім'я

Это авто, лучший пример, цена - качество. Мощности 1.9 дизеля хватает с головой. Коробка простой автомат, без проблем. На трассе расход топлива в районе 5.8 л. солярки. Отличная управляемость. Проблемы были с сажевым фильтром, пришлось удалить, и пере прошить ЭБУ. Ходовая, достаточно, живучая. Цены на запчасти умеренные.

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Гарний автомобіль для сім\'ї. Просторий салон, багажник. Гарно керується в дорозі. Наші дороги якраз для нього. Шумоізоляції вдосталь.

Сім'я

Третя по рахунку зафіра і шоста машина загалом. Перша була зафіра б, від якої позитивні емоції тільки коли вона їхала, сервіс викликав протилежне. Друга зафіра була 2000 м роком, з двигуном 1.6, і третя на даний час 1.8 бензин. Пробіг, рідний в 140-тис. Купляв у першого власника з сервісною книжкою. Зауваження наступні.в машині є дефект з заводу, в ній живе свірок який мігрує падло по салону. По ходовій зауважень нуль перед макферсон зад балка, запчастини копійчані. Масло фільтр, і якісний бензин. Салон то мрія багатодітного тата, але не моя, всупереч додатковому ряду сидінь, народу влазить багато, але з дружиною заду місця мало. Могли б задню спинку зробити відкидною назад для трансформації у велике м\'яке місце для вантажів. Зрештою досить хороша, відносно економна і надійна машина за свої гроші.

Opel Zafira 2005

Хороший семейный автомобиль. 7 мест. Очень мощный и при этом экономичный, даже с автоматической коробкой передач.
Советую.

Opel Zafira 2004

Opel Zafira 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка

Дуже велика та зручна машина. Дешева та проста в обслуговуванні. Надійна.

Opel Zafira 2007

Opel Zafira 2007

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна

якість збірки, шумоізоляція

Хороший сімейний автомобіль, з надійним простим двигуном . Сподобалась динаміка і витрата пального поза містом. Не сподобалась якість салону і неприємності з дрібничками та шумоізоляція. Авто не для коротких поїздок по місту.

Opel Zafira 2009

Хороше сімейне авто.Економний розхід палива.Великий багажник.Легке в керуванні.

Opel Zafira 2009

об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Хороша, м\'яка машина, вмістив великий багажник, легко складається сидіння. В цілому сімейне авто вмістище легкове авто

Відгуки про моделі Опель

Відгуки про Опель Зафіра по рокам

Хочете придбати Опель Зафіра та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Opel Zafira від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 449 відгуків відгуків про Опель Зафіра будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.