Jeep 133 відгука про Jeep Cherokee

дизайн кузова, дорожній просвіт, керованість, динаміка, якість збірки

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Jeep Cherokee

Jeep Cherokee 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування

Один из лучших кроссоверов, если не лучший, в своем классе. Высокий клиренс как для кроссовера, качество материалов, шумоизоляция, музыка, посадка, функционал бортового компьютера и мультимедиа, натуральная кожа наппа, электроручник во всех комплектациях и т.д.
Слегка маловат багажник из-за высоких арок колес, хотя это дает довольно большой ход подвески, что есть невероятным плюсом, когда ездишь по легкому бездорожью. Широкие стойки лобового стекла, которые сужают широту обзора. Странно работающая 9-ти ступенчатая коробка автомат, экономная - да, но ее особенности работы тот еще вопрос, при этом надо понимать, что скорее всего, возможно, она не на много надежней того же сюбаровского вариатора, это опять таки предположение. И непомерная цена обслуживания, если делать все по оригиналу, при этом почти весь не оригинал полный хлам, обращаю внимание - почти, как кузовные детали, так и детали подвески и т.д., что конечно с лихвой перекрывает и цену и все плюсы этого авто.

Jeep Cherokee 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, ціна

Перший власник 53 тис.км 12 л / 100 км Поїздки в місті

Придбав для себе на аукціоні в США. Мінімальні були пошкодження, які під моїм контролем усувалися на СТО. Рік часу як користуюся. Якість матеріалів салону відміна. Динаміка для двигуна 2,4 л. хороша та достатня для комфортної їзди. Повонопривідний. Розхід по місту по компютеру 9,7 - 11,8л, якщо притиснути то можна і до 14л. дійти. По трасі 6,2 - 8,6л.
Рекомендую звертати увагу на історію пошкодження по він коду. Під час перегляду на продажах цього авто в Україні, переконався, що зазвичай
при ремонті ставлять під заміну пошкодженим, аналогові кузовні деталі виробництва Китаю або Кореї, а це вже "не те пальто".
І перед придбанням авто цього класу, слід точно визначитися, що вам потрібно саме кросовер.
Авто рекомендую.

Jeep Cherokee 2015

Автомобіль Jeep Cherokee KL 2015 р.в. вважаю дуже хороший. Він має відмінний, незвичний дизайн. Тому Jeep Cherokee KL виділяється своїм зовнішнім виглядом в потоці автомобілів. Якість збірки і відмінна якість матеріалів не можуть не радувати. Добре продумана ергономіка салону, все на своїх звичних місцях, просторий салон. Салон авто мені дуже подобається, досить просторий, зручні сидіння, хороша комплектація. Екран головного пристрою 7 дюймів. Від володіння автомобілем тільки позитивні емоції. Спасибі за увагу, всім удачі на дорогах.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива, гальма

Привіт, машинка викликає тільки позетивні емоції, незважаючи на 2.4 двигун для спокійної їзди більше ніж достатньо. Єдине що турбує розхід палива. Незнаю чи це з машиною щось не так но під час експерименту при максимальній економії палива результат 18 літрів… незнаю чи це специфіка міста в якому я живу бо в нас багато горок і дуже багато пробок… але є що є… 18 це кращий результат… збірка якісна але не без гріхів як зовні так і в середині.. но коли сідаєш за руль пробачається все.. і попри дикий розхід думки про продаж навіть незакрадаються.. можливо з авто в мене щось не так… але по трасі 8.5 вродіби як норма…стосовно поломок неможу нічого сказати бо пробіг 78тисяч км все впорядку.

Jeep Cherokee 2017

Автомобиль очень хороший. В данной ценовой категории невозможно найти аналог по критериям : цена, год, пробег, состояние, комплектация. Автомобиль имеет отличный внешний вид и является многофункциональнным, на нем можно без проблем поехать с семьей на выходных на природу, в труднопроходимые места так же на таком авто не стыдно приехать на встречу либо какие-либо светские мероприятия.
О самом Авто: выделяется внешним видом в потоке автомобилей, очень качественно сделан, хорошие запчасти, отличное качество отделочных материалов. Даже самая «постная» комплектация имеет столько «плюшек» сколько не каждая марка имеет в максимальных комплектациях, чем часто пользуются недобросовестные продавцы. Продавая самую простую комплектацию позиционируют ее как максимальную, после чего новые владельцы не разобравшись пишут кучу негативных отзывов, что им той либо иной функции не хватает. Авто имеет отличный клиренс, очень хорошую проходимость, все Авто имеют хорошую мультимедиа, камеру заднего вида, подушки безопасности пассажиров и водителя. На нашем рынке все Авто с америки, то есть побывавшие в дтп, я не думаю что эти большой минус, так как у нас практически 90% авторынка битые. В случаи с Черокки есть возможность отследить историю и повредление, что я и советую делать покупателю. Так же есть американские сайты, где по вин коду можно узнать комплектацию Авто. Некоторые автомобили в самой скромной комплектации могут иметь больше наворотов чем самая лучшая комплектация без покупки дополнительного оборудование. На эти стоит уделить внимание. Расход в автомобиле, за счёт простого двигателя, которые без проблем стает под газ и 9 ст. Акпп, как у среднестатистического седана. Конкретно у меня больше 11 литров газа не получалось, учитывая то что это полноценный внедорожник. Город до 11, трасса 7-8. Запчасти не дорогие, качественные. От владения автомобилем только позитивные емоции. Планирую покупка второго такого Авто в семью, только в новой «морде» и соответственно свежее годами

59 тис.км Сім'я

Хочу поделится своими впечатлениями о Jeep Cherokee. У меня комплектация выше средней Латитюд Плюс. Машинка 2017 года выпуска, 59 тыс. км пробега, передний привод, 2,4 л атмосферный бензиновый мотор!
Очень понравилось качество материалов, качество сборки, управляемость, шумоизоляция, лако-красочное покрытие. Для сравнения: у меня был европейской сборки Ниссан Кашкай 2015 г.в., Ниссан Рог 2020 г.в. из США, также имел дело с Митсубиши из США. Скажу, что Jeep оставляет намного лучшее впечатления и в надежности тоже!!!! Но так же может не иметь тех дополнительных электронных опций, как у выше перечисленных.
Но не забываем, что «японцы» богаты электроникой, а Jeep-это американская легенда надежности, силы, дополненная качественными материалами, сборкой и удовольствием в вождении.

Jeep Cherokee 2002

Jeep Cherokee 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, ціна

247 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

Одним словом, машина - СУПЕР!
Проходимость - танк на колесах. Скорость отлично! Резину грамотно надо подобрать. Всесезонку не очень советую.
Вообще придраться не к чему. Разве что содержание б/у авто немного кусается. И то иногда. Смотря на что...
Расход - от манеры вождения. Газ 12-14 трасса, 14-16 город. Очень надежная, мощная и выносливая машина. Уважение на дороге есть. Обгон с такой мощью это как игрушка. С низов тоже берет как пуля. Кто хочет классно ездить и при этом получать моральное удовлетворение да еще и надежность - берите. Управление супер!

Jeep Cherokee 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, гальма, шумоізоляція

Перший власник 100 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Купляв в США для себе.Була до цього Honda Accord 7
Комплектація Багато пишуть що машина м\'яка, не Правда! Іменно ця комплектація жорстка, вмістимість багажника мала.
Розхід +- для мотора 3.2 дуже не поганий
Якість збірки подобається????. Тормоза погані, вирішується заміною перфорованих брембовських дисків.
Машина в сім\'ї рахується як вихідного дня, і от коли цілий тиждень ганяю на форду, то готовий її продати, але як тільки сідаю за руль цього красеня, то все йому пробачаю, тому що вона реально класна машинка, і її оцінить тільки той хто любить jeep ?

47 тис.км 12.5 л / 100 км Подорожі

Jeep Cherokee TRAILHAWK 3.2l
Супер машина с мощным мотором для бездорожья. Она отличается от других моделей Cherokee кардинально. Это не " скучный " мотор 2,4... Салон очень крутой с большим монитором, спорт сиденьями. Максимум опций. От езды комфортной получали огромное удовольствие вся семья. Джип смотрится брутально, особенно в сером, цвета металлик . Рекомендую для тех, кто себя любит и ценит надежность и безопасность на любой дороге и там где ее нет.

Jeep Cherokee 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

103 тис.км 14 л / 100 км

У меня Cherokee Trailhawk 3.2, купил на аукционе в США. Пришлось повозиться с ремонтом, но в целом я машиной очень доволен. По качеству езды и динамики в городе машина на высоком уровне. 280 лошодей чувствуются. Ямы, бордюры совсем не проблема. На днище защиты из 3мм. метала. Комфортный салон, мягенькая ходовая. В комплектации есть практичести все, что придумали на сегодняшний день. Нет, только, адаптивного круиза. Я эту машину давно хотел, переживал за наличие запчастей. Но с запчастями проблем нет, машина уже достаточно популярна. Расход по городу 14 литров. Можно заливать спитровый бензин, но я еще не заливал. Понимаю, что наш спиртовый бенз отличается от
штатовского и предьявить АЗС после заправки не качественным топливом, я не докажу. На топливе лучше не экономить, ремонт по факту будет дороже.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Разгоняется быстро и управляема легко, ощущение динамичности как будто едешь на седане. Собран плотно, комфорт и эргономика очень на уровне

коробка передач

152 тис.км Сім'я

Автомобіль - бомба. Дуже надійний. Повний привід дуже знадобився цієї зими. Як недолік: доволі жорсткий. Але дуже стійкий в русі. Затрати на ТО /заміна масла, фільтрів/ 1700-1900 грн. Авто ремонтувалось після прибуття із США. Протягом двох років експлуатації не ламалось. Ходова не потребувала втручання.

Jeep Cherokee 2015

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма

Перший власник 150 тис.км Сім'я

Всі пишуть відгуки на емоціях, а це перші 3-6 міс володіння. В мене 3.2 білий латитюд +. Після того як купив, зробив - враження дуже хороші, вже проїхав на ньому за 1,5 роки 70 тис. брав 62 тис. миль-100 наших. Динаміка шалена, траса, місто все ок, розхід для такого мотору ок. Підвіска жорстка, багажник малий, передні стойки широкі, це всі пишуть згоден. Газ стоїть. Прохідність дуже не погана, пісок, сніг - навіть не очікував, маю УАЗ і ниву для риболовлі, другий рік стоять практично, бо цього вистачає. Комфорт норма. Але після 6 го місяця почали вилазити вроджені болячки двигуна саме, почав читати з своїм майстром і так: має 5 болячок, тече радіатор двигуна, теплообмінник після 130-тис починає потіти, низька якість рокерів у клапанній кришці, вакуумний насос, і низька якість вкладишів із за чого після 150 тис. вони просто зносяться і стукають це багатогодинні копання сайтів наших, європейських і американських і всі пишуть те саме. За останні пів року поміняв радіатор, поміняв теплообмінник, поміняв передню голову рокера, зносились, довго шукали причину стуку, вони розбили розпредвал і все, приїхали. Коли чекати останні 2 проблеми не знаю, це дратує і трохи вже наганяє на думку продажу авто, ці ремонти вже вилились понад 1,4 тис. доларів, плюс поки шукають причину, потім деталі з Польщі проходить 2-3 тижні і в цей період ти без машини, добре є стара добра шкода напохваті. Тому змушений написати цей відгук не як людей лякати - не беріть, а просто констатую факт як можна попасти, хоча це, думаю, виняток з правила, а не аксіома - як кажуть в нас, з моїм щастям! Всім бажаю добра і миру, не судіть за відгук, насправді машина хороша і подобається навіть не дивлячись на нюанси. І про заміну на іншу думаю, думаю, думаю, а в голову лізе черок свіжіший, тільки десь 19-20 року і все....як казав наш спільний знайомий, думайте.

Jeep Cherokee 2017

Дерзкий дизайн! Комфортный интерьер! Мощный движок! Экономичный для такого движка!
Если подробнее - машина очень понравилась. Движок очень приемистый т мощный, в то же время экономный. Не путать с 2.4 - брать надо только 3.2
Полный или моно привод - зависит от того, где использовать. Если как мне: город, меж город, легкое бездорожье - моно привода с головой!

Jeep Cherokee 2014

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

131 тис.км 17 л / 100 км Подорожі

Авто притягивает взгляды, на дальние поездки супер.
Мало сервисов, которые что-то понимают в этих машинах. Ремонтировать тяжело.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Лучший автомобиль в своём классе. Комфорт, динамика, проходимость, узнаваемость - Все есть в американском кроссовере.
Успел столкнуться с небольшим ремонтом так как покупал повреждённый, был приятно удивлён недорогим ценами и доступность запчастей в Украине.
Авто супер! На нем и езжу.

Jeep Cherokee 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, керованість

126 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Автомобиль зарекомендовал себя посредственно. Подвеска жесткая , проходимость стандартная, клиренс высокий. Экономная зачёт 9ступенчатой АКПП, по трасе 7 литров расход на переднем приводе. Не дорогой в обслуживании.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника

83 тис.км 13 л / 100 км

Рік володію Черокі в версії Trailhawk. Машиною повністю задоволений. Але читаючи тут відгуки бачу, що багато що пишуть перекупи, які уявлення не мають про машину. Відгук на базі мого досвіду і досвіду спілкування з іншими власниками.
Машина добротна і приємна. Всередині повно місця, яке розумно та ергономічно використане. Всередині відчуття, як в танку, надає впевненості та дозволяє отримувати задоволення за кермом.
Мотор.
- 2.4 : 184 коня, доволі економний по місту, в притик достатньо на трасі.
- 3.2 : 272 коня, в режимі розгін-тормоз доволі прожерливий
- 2.0Т : 270 коней, економний і потужний, сильно нахвалений власниками, але встановлюється з 2019 року.
- 2.0Д в Європі, рідкість в нас.
2.4 і 3.2 підходять під газ, але деколи бувають проблеми з настройкою, тому потрібен хороший газовик.

Коробка. АКПП гідротрансформатор ZF9. Багато передач, і в 90% працює ідеально, особливо на новіших машинах. При різкому обгоні скидує відразу 3 передачі. На старших роках часто після обгону підіймати передачу з сильним стуком, теоретично це можна виправити обновленням ПО,

Підвіска. Доволі гучна при ударах. На перший погляд, підвіска жорстка - на пішохідних швидкостях сильно хитає на ямах, і відчутно навіть стики на бетонці. Але це дає декілька плюсів - машина добре управляється по трасі, не зважаючи на габарити. Крім того, підвіска чудово працює на швидкості, і навіть по дуже поганих дорогах можна впевнено себе почувати на швидкості в 110-км/г, не боячись пробою.
На поганих дорогах допомагає зменшення тиску в шинах, але це відразу відчутно по розходу і в управлінні.
Кліренс від 19-см в машин з простими приводами, до 22-см у версії для бездоріжжя - Trailhawk. НІЯКИХ 27-см, про які пишуть в відгуках, нема. Без особливих затрат, можна ліфтанути на 4-см. Ще стає більша резина і сумарно можна мати 25-27-см. При великому бажанні, машину можна підняти до 10-см від стандартного трейлхоука, але чим далі, тим більш затратно.

Салон. Машина простора, місце використане розумно. Нема відчуття, як в Рав-4, ніби їдеш у великому відрі. Зручно руки класти на підлокітники, хоча і підлокітник не регулюється. Але в ньому великий бардачок, і завдяки ширині ніколи пасажир з водієм не заважають один одному. В задніх пасажирів місця теж повно, але тільки на 2 людини, середнє місце незручне і розраховане хіба на невеликі пробіги.
Малий багажник, і якщо ставити газ і запаску в багажник, то місця залишається зовсім мало. Рівна підлога з складеними сидіннями.
В салоні багато USB виходів і навіть повноцінна розетка, 110V/150W.
Бездоріжжя. Трансмісія буває 4-х видів - передній привід, Active Drive 1, Active Drive 2, Active Drive Lock. Якщо з переднім приводом все ясно, а Active Drive 1 це привід аналогічний з іншими кросоверами, то далі найцікавіше. Active Drive 2, який ставиться тільки на дорожчі комплектації, має понижений ряд передач. Це допомагає в технічному оффроуді, або не перегріти коробку, коли треба довго їздити в дуже поганих умовах. Active Drive Lock крім понижених передач має повноцінний задній блок, встановлюється тільки на Trailhawk. Це, разом з вкороченими звисами бамперів і повним захистом дна, дозволяє трейлхоуку їхати на рівні з Пажеро. Нажаль, ліфту вати машину не так легко. Крім того, складно включається задній блок.
Сумарно, машина ніжніша ніж повноцінні позашляховики, тому, навіть маючи можливість їхати на рівні, рідко виникає бажання нищити машину.
Надійність. Машина надійна в загальному, мотори 2.4 і 3.2 не викликають питань, по 2.0Т поки нема відгуків з великим пробігом. Підвіска час від часу вимагає уваги, важко назвати проблемною, хоча і поступається Японії. Для більшості деталей є хороші замінники.
Зрідка зустрічаються проблеми з повним приводом.
Не ржавіє. Товстий метал.
Розхід. Дуже залежить від мотора, приводу і манери їзди, так він від 7-л в передньопривідних 2.4/2.0Т по трасі до 20-л в трейлхоука по місту, зимою, на здутих колесах.
На всіх Cherokee KL можна підключати дзвінки й медіа з телефону, з 2019 є Android auto/Carplay.

об`єм багажника

Перший власник 70 тис.км 12 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобілем залишився повністю задоволений. Міцний, надійний, потужний американець. Великий салон, місця достатньо як с переді, так і ззаду. Багажник хотілося, побільше, малий для такого авто.

Jeep Cherokee 2013

Jeep Cherokee 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Перший власник 134 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Jeep Cherokee KL- середньорозмірний кросовер, довжиною 4,62м, з мотором та ходовою на базі Fiat. Авто виключно для міста або для вкатаної грунтовки, не більше. Для сімї з 4 осіб дещо замалий.
Плюси: кліренс, хороша динаміка ізди, багата комплектація базової моделі. За три роки експлуатації жодної проблеми чи поломки по ходовій. Досить непогана керованість. Зручні крісла. Не дорогі запчастини і їх наявність.
Мінуси: незважаючи що АКПП 9-ступка на розхід пального це не особливо впливає: розхід по місту 9 влітку і 10 взимку, при обємі мотора 2.4. Крім того АКПП нерідко потребує адаптації. Не рекомендую подолання водяних перешкод. Багато пластика в салоні. Мотор підбирає масло.
Загалом авто заслуговує на увагу. Рекомендую для купівлі, особливо в комплектації Latitude та Trailhawk. Для міста просто супер авто.

Відгуки про моделі Джип

Відгуки про Джип Черокі по рокам

Хочете придбати Джип Черокі та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Jeep Cherokee від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 133 відгука відгуків про Джип Черокі будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.