Geely 275 відгуків про Geely MK

якість збірки, ціна, простір салону, керованість, дизайн кузова

Дивитися всі вживані Geely MK

Geely MK 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, якість збірки

За свої гроші нормальна машина. Вартість, дуже не велика! Зручний просторий салон, економічна що до пального, маневрену і в взагалі як для сім'ї то гарний варіант. Багажник достатньо великий. Технічний стан по якості дуже хороший, в салоні якість теж не погана. Ціна на запчастини низька і вони завжди є в наявності.
Єдиний мінус — корозійна стійкість, трохи слабувата.

Geely MK 2013

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Перший власник 61 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Авто куплялось в салоні. Вартість на той час 2013 рікз усіма накрутками складала
81000 гривень. По тому курсу 8,1копійка в копійку 10000$. На той час так коштувала
нова ВАЗівська "10", або новий "Ланос". "10" в мене була перед тим, також нова, з салону.
З нею і буду порівнювати. Перше враження, як сів - є машини кращі за "Жигулі" за ті самі гроші.
І попередне, і це авто - "машина вихідного дня". З сім\'єю на природу, або до тещі у село.
За 9 років такої єксплуатації - жодної серйозої поломки. ЖОДНОЇ! Розходніки не враховуєм.
Яки, до речи, коштують як на ті самі"Жигулі". Машина - справжня робоча лошадка. Не вибаглива до
пального, дешева в обслуговуванні. Комфортабельна проти "10"- кондюк, ABS, підігрів дзеркал.

Geely MK 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість

Ездил на машине больше 4‑х лет, покупал с пробегом 40тыс, отъездил на ней 60тыс и вот что скажу. Если бы вернуть время назад, я бы взял старый опель или шкоду. И вот почему: машина хоть "свежая" 2012 года, но за менее 10 лет кузов уже ржавел со страшной силой, что китайцы ржавеют люди говорят не просто так. Очень хреновое качество запчастей, реально ломалось практически все рейка, прокладка гбц, ходовая в круг, катализатор развалился, диски даже лопались. На холодную не держала обороты и глохла, свечи, броне провода, чистка дроссельной заслонки не помогло. Машина прошла 100 тыс. км и уже дырка в двери и вся цветет, сломалось все кроме коробки! И еще, некоторые сервисы просто отказывались брать китайца на ремонт, уж слишком тяжело с ними работать. Делайте выводы господа. В остальном замечательная машина, уровень комфорта выше Логана, с Ланосами вазами и тд даже сравнивать нечего.

Geely MK 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

За 3 роки користування автомобілем наїздив 80 тис. км. Сподобалося те, що автомобіль має доволі непоганий кліренс як для наших доріг, салон доволі просторий, багажник середнього об\'єму, але, якщо стоїть ГБО то запасне колесо в багажнику займає доволі багато місця, плюс незручний є петлі уришки багажника при закриті яких займають місці в багажнику.Запчастини на цей автомобіль є відносно дешеві, але якість відповідна. Проблемою при виборі та заміні запчастин є те, що мало магазинів, мала кількість розборок та те, мало хто з майстрів береться за китайців. В даного автомобіля є проблеми з кузовом дуже швидко ржавіє .Мотор не капризний, ходова доволі слабка.

Geely MK 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

136 тис.км Сім'я

За свої гроші нормальна машина. Вартість, як Ланоса, але між МК і Ланосом обрав тільки МК! Якщо стежити за дном і кузовом, не дозволяти йти іржі по кузову, то результат буде просто класний за такі гроші.

Geely MK 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Перший власник 50 тис.км Сім'я

Машину купляли в салоні, за цілий час використання, а це 11 років, то поламалося в машині практично нічого! Наїздили 50 тис. і продав все шо міняв це розхідники й головний тормозний циліндр за 500 грн і по всьому
шумоізоляція не дуже в машині. По поганих дорогах, а на трасі просто ракета! мав багато німців старших то машина ця створена для траси! Єдине, шо на дальняк не дуже це сидіння дуже незручні, але кладуть від фольца чи від чого і кажуть шо пушка.
Салон дешевий і місця заду не дуже багато ну якшо порівнювати з БМВ е46, то в МК більше заду місця.
Дуже гарна машина за свої гроші, аналогів немає, єдине шукайте гарний кузов і буде вам щастя!

Geely MK 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

7 л / 100 км Сім'я

Зручний просторий салон, економічна що до пального, маневрену і в взагалі як для сім\'ї то гарний економваріант.

керованість

Перший власник 100 тис.км

Маємо вже 7 років Geely MK Cross. Придбали в салоні в Миколаєві. За кермом був тільки мій чоловік і більше ніхто. Автомобілем задоволені. Серйозних поломок ніколи не було. Geely за весь час ні разу нас не підвела. Машина висока і в той же час дуже маневрена. Звичайно не "повний фарш" , але все необхідне для комфорту в машині є. Поставили газову установку ,записана в техпаспорті. Один мінус, який можу назвати, це невеликі "рижики" ржавчини біля фар та на порогах. А взагалі, джильку свою любимо.

Geely MK 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість збірки, шумоізоляція

Перший власник 145 тис.км Сім'я

Купували 2012 р. нове авто в салоні. Спочатку обрали МК Крос, але вже на площадці салону звернули увагу на майже відсутність багажника, поряд стояв седан. Вирішили купувати.
За майже 9 років машина стояла у ремонті загалом 1 міс. Ні яких нарікань. Вигляд - норм., витрати - клас, запчастини дешеві - підходить багато аналогів тойоти.
Якщо оцінювати ціна-якість не знаю, навіть з чим порівняти.

Geely MK 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

коробка передач, гальма, шумоізоляція

За свої гроші — автомобіль однозначно ТОП — чик.
Моє авто 2010 р.в. - показало лише з кращої сторони. Єдиний мінус — корозійна стійкість. Але при нормальній обробці й догляду за авто — проблеми будуть мінімальні. Іржа є, але вона не гниє абсолютно, як поширюють міфи про китайські автомобілі.
Дещо не подобається періодичне туге перемикання КПП, але в іншому нічого поганого сказати не можу.

Geely MK 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Сім'я

Нормальна машина як на кожен день багато запчастин е аналоги ціна обслуговування адекватна не більше ніж лади слідкувати за кузовом обробка, задути кругом, слаба шумоізоляція, коробка больне місце — довго не витримує, а так в цілому після 2110 набагато краще.

Geely MK 2011

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, керованість, шумоізоляція

Отличная машина за свою цену вне конкуренции, мифы о том что она ржавеет это мифы. За 9 лет в машине не прогнило ни одной дырки в отличие от тех же ВАЗов, по кузову есть небольшие очаги коррозии в местах, где протёрлась краска, но это потому что машина не оцинкована . Таётовский аналог двигателя нареканий не вызывает, масло не жрёт, работает тихо и без проблем. Удивило то что при не малом пробеге даже кондиционер работает. Короче по такой цене с кондиционером, АБС, гидроусилителем руля, подушками безопасности. Вы не найдёте. В машине есть даже штатный парктроник и он работает.

52 тис.км Сім'я

Оптимальний автомобіль. Не дуже великий, але і не маленький, дорожній просвіт також пристойний, не "пузотер". Багажник достатньо великий. Жодних проблем не було. По трасі їздив 130-140 в Одеську область на море...Зручно на кришці багажника накривати стіл, вона майже горизонтальна. Мої сумніви щодо якості китайських авто розвіялися майже зразу. Вони не гірші , але значно дешевші.

Перший власник 40 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Авто понравилось своей простотой и надежностью отличной скоростью при оборотах 2тыс.500 скорость 120 км.час.экономичностью по топливу расход в городе около 8л.на трасе около 6л.по замене масла в двигателе это 3л.по замене акумулятора это 45 а/ч самый дешевый акумулятор с
провереным и качественным двигателем современным дизайном и приемлемой ценой.Не нравится как и на всех китайских авто качество кузова который со временем больше поддается корозии чем у других дорогих автомобилях.Расходов на ТО у меня никаких нет не раскручивался еще ни один винтик масло и фильтр в двигателе я меняю самостоятельно акумулятор работает отлично уже 6 лет -вот и все расходы.

Geely MK 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

76 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Машиной довольный на все 100%. На свои деньги машина просто бомба, все конкуренты стоят в сторонке.
Из плюсов, хорошая комплектация, хорошо ведет себя и на трасе и пересечённой местности, салон просторный, зимой тепло летом прохладно. Не дорогие запчасти
Из минусов слабая Лкп, нужно не прозевать сколи вовремя подкрасить, желательно дополнительно обработать. Маловат клиренс.
На вопрос купил би ещё раз, да!

Geely MK 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

Скажу так, эта машина точно не для наших авто.
Не было ни недели что бы, что-то не сломалось. Динамика разгона никакая, коробка слабая, расход кошмарный, после 3 ты оборотов двигатель орет как ошпаренный. Печка ужасная, что б ее поменять 100 баксов.детали дешёвые, но не надёжные. Ходовка слабая, кузов гниёт, единственные плюсы это дизайн, салон и двигатель с ним проблем мало

Geely MK 2008

дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

123 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Оптимальний варіант, якщо обирати між ВАЗами, Ланосами і іншими китайцями. Машина витривала, але оригінальні запчастини - поганої якості. Ніколи не підводила, дешева і проста в обслуговуванні.

Geely MK 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Перший власник 200 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті

Как автомобиль то хороший, но недостатков много по началу, а потом все нормально и запчасти не дорогие!Железо на ней слабое!

Geely MK 2013

Сначала настороженно относился к китайцам, но потом понял, что они не хуже других, но дешевле. За время эксплуатации никаких проблем не было. По трассе шел 130-140 км/час. Современные авто не джипы низкие, эта достаточно высокая для седана. Я бы ее не продавал, но нужен автомобиль побольше, таскать прицеп - Джили Эмгранд Х7. Уже приобрел и не жалею. Марка Джили вообще надежная. Убедился и на этом автомобиле.

Geely MK 2013

Автомобиль достался по наследству, родственник брал новым в салоне, успел поездить 2 года. Когда я стал на нем ездить, убедился, что китайские автомбили нисколько не хуже других, но значительно дешевле. Потом прочитал об этом и в литературе. После 2010 года китайские автомобили качеством не уступают другим маркам. Продаю, потому что нужен был автомобиль побольше, я приобрел Джили Эмгранд Х7 и этим очень доволен. Это аналог Тойоты-РАВ4, но вдвое дешевле. За время эксплуатации поломок не было, как один, так и второй автомобиль марки Джили оказался надежным. Пробег честный.

Відгуки про моделі Джилі

Відгуки про Джилі МК по рокам

Хочете придбати Джилі МК та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Geely MK від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 275 відгуків відгуків про Джилі МК будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.