Chrysler 1 відгук про Chrysler Neon 1985 року

• Погано
    1.0
Chrysler Neon 1985

Chrysler Neon 1985

Именно у моего крайслера плюсов не было.

Минус - дорогие запчасти. Американец же.

Автомобиль Chrusler Neon 1. Если собираетесь покупать такую машину с собой берите опытного автомеханика. Я покупал автомобиль один, не очень разбираюсь если честно. И вот мне не повезло. Спустя месяц как я купил ее начались проблемы. Пропала тяга. Машина будто задыхалась ехала очень плохо. Возил по всем сервисам, в одном говорят сделай это, в другом сделай другое. Все перепробовал, все поменял толку не было. Решил забить и ездить так как есть. Прокатался я еще месяц. И в один прекрасный момент у машины совсем тяги не осталось. Меня пешеходы обгоняли. Поставил в гараж. Думал, думал что с ней делать. Советовался со всеми. Так ни чего и не придумал. Продал в сломанном виде. О машине впечатления только плохие.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 40 відгуків про Chrysler Neon
  • Chrysler Neon 2000

Chrysler Neon 2000

Chrysler Neon 2000

Не дорогой в обслуживании. Терпит наше бездорожье. Хороший салон. Хорошая окраска.

Мелкий гараж. Слабоватый свет. Для замены ламп в фарах нужно снять всю облицовку.

Приятная внешность. Обзорность с водительского места затруднена стойками, но привыкаеш.

Саша

Дивитися всі 484 відгука про Chrysler
  • Chrysler Stratus 1996

Chrysler Stratus 1996

Chrysler Stratus 1996

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

233 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Ця машина принесла тільки позитивні емоції за час користування. Ходова дуже міцна, двигун витривалий, передачі довгі. Спокійно тримає дорогу і при 120, і при 180 км/год. Дуже простора та зручна. Кузов стійкий до корозії, починає ржавіти тільки там, де було глибоке пошкодження. І то, голий метал не ржавів більше чим півроку, почав тільки після зими. В машині раптово нічого не ламається, якщо щось має зламатись, воно подає сигнал ще за пару місяців. Як на мене ідеальне авто, аби з запчастинами було полегше.

Дмитро

Відгуки про моделі Крайслер