- Управление3.0
- Надежность5.0
- Комфорт1.0
- Цена5.0
- Дизайн1.0
дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания
дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, расход топлива
дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания
дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, расход топлива
дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена
дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, расход топлива, управляемость, шумоизоляция
Дешево и сердито, машина из тех что и войну пройдет. Про буксирует, но главное что не умрет. Думаю, вы и без меня знаете чего ожидать. Главное не ожидайте комфорта физического, комфорт будет у вас в душе. Тазы валят - нет.
дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
динамика, расход топлива, шумоизоляция
Своевременно нужно устранять ржавчины, а то за 14 лет сильно поржавели пороги, прогнили передние крылья, под нижней части капота тоже много ржавчины. Как первый автомобиль подойдёт.
динамика, объем багажника, стоимость обслуживания, цена
расход топлива, шумоизоляция
Володів автомобілем 3 роки та 8 місяців. В основному використовував його для поїздок на роботу - приблизно 4 км в один бік. Декілька разів на місяць були поїздки до 70 км, а влітку іноді їздив на риболовлю. Двигун - 1.5 л, бензиновий, газ не встановлював. Комплектація максимальна. Витрата пального в міському режимі - приблизно 10 л/100 км, у змішаному - близько 8,5 л/100 км. Витрату по трасі не перевіряв. У цілому автомобіль простий і надійний - жодного разу не підводив у дорозі. Має хорошу динаміку. Запчастини недорогі та доступні: як у звичайних магазинах автозапчастин, так і в інтернеті. Витрати масла немає. У максимальній комплектації є все необхідне для більш-менш комфортної їзди: кондиціонер, гідропідсилювач керма, передні електросклопідіймачі та навіть підігрів передніх сидінь. Має доволі велике багажне відділення. Ще одним плюсом даного авто - це його ціна. З мінусів - шумоізоляція, але за такі кошти важко очікувати більшого. Також витрата пального досить висока, тому вважаю, що варто встановити газ. На мою думку, автомобіль ідеально підійде для початківців або для тих, кому потрібна проста й надійна робоча «конячка».