SEAT 3 отзыва о SEAT Altea XL 2010 года

динамика, объем багажника, простор салона, управляемость, дорожный просвет

Смотреть все б/у SEAT Altea XL 2010

SEAT Altea XL 2010

динамика, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

270 тыс.км 5.3 л / 100 км Поездки в городе

Звичайний VAG , менша ціна за рахунок іншої назви , але в комплектації є все необхідне . Простий і надійний в експлуатації , продуманий і комфортний салон , не вбиваєма підвіска , економний розхід .
Що не подобається : передні стійки заважають огляду при поворті , надто низький підлокітник між передніми сидіннями , дуже швидко забруднюється заднє скло .
Всі свої колишні авто я згадую за емоціями : BMW 5 - кайф від водіння , MERSEDES Е - впевненість на трасі , Fabia - "запальничка" . В Сеаті я зловив себе на думці , що це надійна конячка .
Що до побажань покупцям Алтей - шукайте максимальну комплектацію з роздільним кліматом , круїзом , датчиком тиску в колесах , антизанос . Просто без цього всього авто перетворюється на безликий Фольксваген

SEAT Altea XL 2010

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

тормоза, шумоизоляция

Місткий , приємний в керуванні , гарний радіус розвороту , дуже багата комплектація . З неприємного - дорогий акумулятор /система старт-стоп /, огляду мішають спереду масивні стійки , ніяк не можу призвичаїтись закрити задню кришку за один рух .
По машині замінив задні пружини /по 800 грн + 200 грн робота / , задні амортизатори / по 700 грн + 400 грн робота / .

SEAT Altea XL 2010

динамика, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, управляемость

стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 200 тыс.км 9 л / 100 км Путешествия

Динамика, управляемость, резвость и комфорт от поездок, - вот основные преимущества данного авто. Использую данный авто и для ежедневных поездок по городу и марш-броски до 1 тыс. км. К чему можно немного придраться, так это к довольно высокой стоимости как самого авто, так и обслуживании. Хотя, Сеаты относятся к ВАГовской группе и запчасти и обслуживание там одинаковое. Места для водителя очень много, даже для высокого и крупного. Рекомендую данный авто.

Смотреть все 11 отзывов об SEAT Altea XL
  • SEAT Altea XL 2008

SEAT Altea XL 2008

SEAT Altea XL 2008

Первый владелец 181 тыс.км 6 л / 100 км Путешествия

Великий, комфортний автомобіль для сімейних подорожей.багата комплектація в базовій версії, легке управління, огляд, зручне розташування приладів.Заміна масла і фільтра -800-гр,не дорого,розвал-сходження-200гр більше нічого не робилось

Ігор

Смотреть все 598 отзывов об SEAT
  • SEAT Leon 2016

SEAT Leon 2016

SEAT Leon 2016

200 тыс.км 6 л / 100 км Путешествия

Ідеальний авто на кожен день без перебільшень. Універсальний , динамічний, супер надійний, дуже різка керованість/гостре кермо, авто тримає дорогу як приклеєне тобто прекрасно. Дуже крутий і цікавий дизайн. На платформі MQB побратим VW Golf 7 або Octavia A7. Дуже не дооцінений в Україні. На мій смак авто набагато цікавіше ніж Octavia або Golf. Дає купу емоцій. Обслуговування по цінах і по роботі ідентичне як в Vw/Skoda, той самий регламент і запчастини. Якщо для міста раджу брати Tsi, для траси TDI. Дуже надійні мотори як бензинові так і дизельні. Особисто в мене 1.6 TDI брав для подорожів, двигуна хватає з головою при обгонах і т.д. 190км/год набирає легко. Авто вартує уваги. Один з нюансів, що в двигунах TDI VAG EA288 1.6/2.0, якщо їздити по місту і не проганяти авто по трасі , або не крутити двигун до високих оборотів то регенерація буде вмикалась , що 300км. Її потрібно виконувати. Авто брати тільки з перевіреним пробігом тобто оригінальним. Раджу уникати носіїв стереотипів або Інтернет експертів які ніколи немали VAG, а чули лиш звук. Чудове авто. Для мене мінусів немає. Кому подобається потрібно брати тай не думати і насолоджуватись цим авто.

Andrew Willfind

Отзывы о моделях Сеат