4 550+ відгуків про 2014 року

Volkswagen Passat B7 2014

Volkswagen Passat B7 2014

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

При виборі авто я керувався наступними параметрами критеріями: ціна, надійність, комфорт, якість матеріалів.брав автівку з пробігом 72к км, гарно відновлена. Зараз 93к, безпроблемно. Маю комплектацію SE, що з головою задовільняє всі мої потреби. Тішить величезний багажник.
При купівлі зробив повну заміну всіх рідин, зробив додатково шумоізоляцію.
По витратах, в середньому по місту +-10л/100км.
За місто при середній 110 розхід 6-7.

Dodge Dart 2014

Dodge Dart 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Чудовий автомобіль за свої кошти, хоча і довго вагався купувати чи ні, але в кінці вирішив і не пожалів про це авто, Він реально дарує емоції і порадувала якість матеріалів у ньому а також начинка. Звичайно не без мінусів: низький кліренс для наших доріг і шумоізоляція, у всьому іншому просто бомба!

Toyota Land Cruiser Prado 2014

Toyota Land Cruiser Prado 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість, ціна, шумоізоляція

Купил этот автомобиль, потому что на момент покупки это было лучшее предложение на рынке б/у автомобилей. Хотя планировал купить немца VW Touareg или Mercedes ML. До этого ездил на Pajero Wagon IV 3.2D и на других автомобилях классом ниже. После покупки я так и не понял, за что я заплатил такие большие деньги. Откровенно говоря, ожидал бОльшего за эти деньги. Mitsubishi Pajero Wagon хоть и стоил в 1,5 раза дешевле, но при этом был даже лучше.
Что понравилось - большой клиренс, отличная энергоемкая подвеска, отличная проходимость, хорошая настройка полного привода, плавная работа автомата, небольшой расход топлива, относительно недорогое ТО.
Что не понравилось - плохая шумоизоляция, низкое качество отделочных материалов, слабый и шумный мотор, большие крены в поворотах, средняя по качеству аудиоподготовка, посредственный дизайн торпеды, долгий прогрев салона, скрипы. Особенно разочаровал салон. Скрипы от накладок на дверях, когда опираешься на них локтём. То же самое подлокотник. Скрип двери багажника. Сверчки в заднем сиденье. На 60 тыс, облез руль, облезли накоадки на руле, ручка АКП. Надёжность тоже под вопросом. На 70 тыс вышла со строя подрулевая улитка, запотела рулевая рейка.
После продажи, купил поддержанный Mercedes ML 320 3.0D 2008 года, который стоил в 1,5 раза дешевле Prado.
И я прозрел! ML оказался на порядок лучше в обесшумке, качестве материалов салона, в динамике, в управлении и комфорте. Да и еще в Мерсе была премиум аудио система Harman Kardon, электробагажник и много других плюсов. И что сразу заметил, машина имеет электрический обогреватель и салон прогревался за минуты. В салоне было всегда тепло и комфортно по сравнению с холодным Прадо.
Естественно, после продажи этого ML, я пересел на следующий ML350D,который оказался ещё лучше!
Какие выводы я сделал - Prado это машина для пенсионеров или людей, вынужденных ездить по плохим дорогам. Для людей, которым нравятся большие сараи и которые никуда не спешат. Или для ярых поклонников Крузаков. Лично я после Mercedes, пересяду только на немца. А каждый делает свой выбор! Извините, что много написал о других автомобилях, но всё познаётся в сравнении!

Chrysler 200 2014

Chrysler 200 2014

дорожній просвіт, шумоізоляція

Купував авто у знайомого який привіз його з США в комплектації 3.6 AWD С. Авто вирізняється хромованими ручками, панорамою та шкіряним сидінням.

Я б сказав, що авто класу Сонати. Великий седан, але все ж менш зручний при посадці ніж Соната. З моїм ростом в 185, трохи чіпляю волоссям дах.
Динаміка авто класна. Особливо приємні відчуття після ВАЗу xD
Болячки 200х - це теплообмінник та рокера. Це мабуть самі затратні позиції, які знову ж таки, проявляються не у всіх. Якщо авто 2016го року, скоріше за все, проблему з рокерами ви не зустрінете.
Авто має цікавий дизайн. Особливо зад. Авто з виду пухле. Широке та довге. Паркування складне тільки при відсутності камери заднього виду. В заднє вікно нічого не видно, майже.

Шкіряний салон радує око. Якісна шкіра. Зимою проблем з авто не було, крім свисту роликів.

Витрата пального по місту 13-14 в жахливих пробках. По трасі згідно панелі приладів 5-8л.
До авто, в плані витрати палива треба звикнути. Якщо набирати швидкість та трішки відпустити педаль, авто увімкне вищу передачу, витрата палива буде меншою. При моїй манері їзди, як дід, мене влаштовує.
Багато хто ставить газ. 15 л газу, здається на 100 в 3,6. Як на мене, то додатковий геморой та небезпека. Але кожному своє.

По шуму, скажу що був і в більш тихіших авто даного сегменту.
Підвіска не дуже м'яка, може то в мене трішки вона роздовбана, але хотілось би м'якше.

В телеграм є группа Крайслероводів 200. Завжди читайте про що часто запитують, що взнати критичність проблем.

Загалом, авто задоволений.

Renault Fluence 2014

Renault Fluence 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник 50 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Автомобіль був придбаний в салоні в 2014 році. Найпростіша комплектація, але в ній є все необхідне - кондиціонер, ПТФ, гідропідсилювач, магнітола з блютуз та usb.
Також подобається великий багажний відсік.
За весь час володіння мінялися тільки витратні матеріали - масло, фільтра, колодки і вже на 50 тис км - стійки стабілізаторів та сайленблоки.
Машина доволі економна - близько 6-6.5л в місті, та 5л на трасі.
Заміна масла кожні 9-10 тис км.

• Погано
    2.8
Renault Kangoo 2014

Renault Kangoo 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, гальма

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

178 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Не плохая машина, но есть с чем сравнить. В один период был куплен кенго в будке макси и партнёр в кузове макси. У Партнера на 70 тыс км. больше пробег от Кенго. Водители с большим стажем вождения на обеих авто. Вложений за время владения обеих авто в Кенго денежки вливались в Партнера ни копейки. Обе машины 2014 года, обе у меня прослужили по 4 года и проехали по 100 тыс. км. Стоимость авто явно завышена на вторичном рынке, та и не такая надежная, как ее собрат Партнер

Lincoln MKC 2014

Lincoln MKC 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Перший власник 86 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті

Сама вдала модель лінкольнів - Lincoln MKC.
Перший Lincoln був 2.0 передньопривідний. Сподобався, але б нікому не радив 1 привід на це авто. Сили багато навіть в 2.0. що робить його при ривку трохи небезпечним.
Також краще переплатити 1.5-2к$ за 2.3 двигун. Різниця в їзді відчувається, особливо при розгоні на більших швидкостях.

Це мій другий Lincoln MKC, вже повнопривідний та з двигуном 2.3. По відгуках спеціалістів EcoBoost 2.3 вважаєтьcя самим надійним двигуном. На MKC з цим двигуном з перших випусків якраз навішували всі переваги, які не були і можливо і немає до тепер в 2.0.
Такий і вирішив придбати, хоча взяв модель на 2 роки старшу.

Перeваги:
Перевагами вважаю практично все, за таку ціну.
По надійності можу сказати, що за більш ніж 2 роки їзди не потратив ні 1 гривні на ремонт.

Недоліки:
Не можу сказати що це прямо недоліки, та все ж з 2.3 двигуном можна менше пити бензину. Тому що розхід 13 місто п’ють деякі нові машини з 3.5 двигуном.
Також водіння. Воно не таке піддатливе, що як би логічно, бо це не спортивне авто, та воно важить 2.3 тони. Якщо б опустити центр тяжіння було б ідеально.
Також простір салону. Це скорше компактний кросовер а ніж позашляховик. Для перевезень кидаються сидіння і тоді простору в багажнику достатньо.

Взагалі не розумію людей, які пишуть що висока ціна. Навіть 23 року авто, які будуть в 2 рази дорожчі не будуть відповідати тій якості збірки та матеріалів які тут. Одна дверка лінкольна важить більше ніж дві дверки Nissan Rogue чи Dodge Journey. Якість збірки, безпека, та надійність на найвищому рівні, не говорю вже про комфорт, швидкість і т.д. Порівнювали з Lend Rover 2018 року то в ренджі значно менше функціоналу, не говорячи вже за комфорт якого там немає взагалі. Та рендж коштує 35 000.

Renault Espace 2014

Renault Espace 2014

вартість обслуговування, ціна

Шикарний сімейний міні-вен преміум класу. Довга база, сім місць, салон повний трансформер, як хочеш так і збирай, передом, задом зі столиком по середині 2,3,4,5,6,7 місць. Влазить все! Авто суто для дально-бою. Шикарна шумо-ізоляція. Пересів на нього з берлінго спершу не міг звикнути до шуму, тихо! Постійно ловив штрафи - допоки звик до шуму мотору. Їдеш, в салоні тихо, глядь на спідометр а там 140! Летить а шуму немає, справжній інтер-сіті!!! Витрата палива при швидкості 110-120 6 літрів, до Одеси долітаєш без напрягу та втоми.
Двигун: дизель М9R 859 потужний, надійний, цепний, мотор з великим ресурсом. Якісне мастило та своєчасна заміна - гарантія довгої безпроблемної роботи. 235 тисяч пробігу витрата мастил нуль.
Коробка: JATCO AISIN AJ0100 відмінна, чітка робота!
Ходова: Передні ричаги потужні, рідні, не мінялись, проблем немає. 230 тисяч замінені стійки перед, та зад. Передня права померла, інші можна було кататись. Ціна 3600 за стійку оригинал. Задні дешевші, також йдуть на рено трафік. Ходова, чітка, в міру збита, тиха, Рулиться гарно. Обзорність шикарна.
Гальма- огонь! Стає шо вкопана!
Кузов: подвійний цинк. Іржі ніде не знайти, хіба на болтиках моторнго відсіку в районі радіатора. Двері, багажник пластикові
Кліматична система: під днищем! Доступ мега простий, з ями! Зняв захист і вуаля! Пол авто подвійний, повністю прогрівається багатозонний кліматом. Можна при - 25 спати в авто на теплому полу!
Фільтр салону! Дуууже простий доступ, в жодному з авто такого не бачив, заміна 2 секунди.
Акустика: Босе- шикарний звук.
Шумоізоляця - скрізь! навіть на капоті.

Недоліки:
- Фільтр мотору: заміна гіморрой зі зняттям аккума, просто не поміняти, розбрати можна а от кришку не витягнути
- масло в коробці - та сама складна історія зі зняттям аккума, щоб добратись до датчика, але вирішувана задача своїми силами без СТО. Показчик рівня-переливна трубка.
- обслуговування мотору складне, не просте, тільки СТО. Мотор глибоко під капотом, до турбіни не добратись, інтеркулер, радіатор так само, все дуже щільно зкомпоновано, тільки знімати передній бампер, решіку.
- Комп"ютер, тільки рено кліп. Складна електроніка і її дуже багато і напічкано в самих незвичних місцях. Запобіжник на навігацію шукав два тижні, в ничці він, окремо!
- Салон- посадка водія. Якщо Ви високий чоловік може бути не зручно, подвійний пол, високий, потрібно пробувати, посидіти за кермом, проїхатись. Так само й посадка ззаду. Не для високих людей 190+.
- Мануал- важко знайти. Детальний каталог авто по запчастинам відсутній, не японець, де все є до мілкого болтика. Також проблемно знайти щось мілке, тільки розборка, благо що їх повно.
- Запчастини. Багато оригніналу, мало робиться непотребу. Дорого але якісно. І не долік і перевага, кому як. Оригінал дорого. Шруси мега дорого! Тільки оригінальні!

Land Rover Range Rover 2014

Land Rover Range Rover 2014

вартість обслуговування, ціна

Перший власник 100 тис.км 12 л / 100 км Поїздки в місті

Много мифов окутало данную модель, сразу отмечу, что этот отзыв о новом автомобиле с дизельным двигателем 4.4 л., на автоматическом гидротрансформаторе ZF, проехал около 100 т.км., почти за 4 года. Были какие-то проблемы при эксплуатации - ДА, были. Только ключевое слово здесь - "какие-то". В итоге, после Рэнжа хочется купить только новый Рэнж. Все узлы и агрегаты работали исправно и без нареканий, УПРАВЛЯЕМОСТЬ ЭТАЛОННАЯ! Можно написать повесть о преимущества и качестве материалов этого автомобиля, НО давайте о плохом, о каких-то проблемах, способных испортить настроение... 1. Тросс капота, просто примите к сведению, что однажды по пути с семьёй на отдых при пересечении границы вас скорее всего попросят открыть капот, а он не откроется! Вариантов развития дальнейших событий много, НО мы не об этом, мы о дальнейшем настроении у всех дорогих для вас людей... Эта проблема хорошо была известна автопроизводителю и специалист на сервисе, откроет капот за несколько минут, но не я и не таможенник. Это не о комфорте передвижения, здесь ему равных нет включая S- 221,222 пусть и на мой субъективный взгляд, но такие оплошности и у такого автопроизводителя не приемлемы. 2. Стойки стабилизатора, могу ошибаться в названии детали, но суть проблемы заключается в том, что в летнюю жару они пересыхают и передвигаясь по пробкам в городе вы ощущаете, как-будто находитесь на бабушкиной кровати из пружин или в пионерском лагере. Что на это говорят в сервисе, знают конечно, 10 минут чем-то запшикали и всё ушло, НО на 3 дня, в лучшем случае на неделю. Затем дело доходит до разговоров: "не расстраивайтесь, скоро осень и дожди, скрипеть перестанет!". 3. Подножки, по большому счёту нареканий нет, но если вы привыкли к внедорожникам и суровым будням парковки в городах, они не будут выдвигаться, ставьте авто ровно. Кстати, слой лака или защитного напыления на них облазит в первый год, в зависимости от условий эксплуатации, вам сделают замену по гарантии, потом вы на это забьёте, к сожалению. Так быть не должно. 4. Дотяжки на дверях, выходят со строя у кого-то реже, у кого-то чаще, но на сколько я понял у всех. Заменили по гарантии на одной из задних дверей на второй или третий год эксплуатации, больше проблем не было. 5. Двери, примите к сведению, что однажды, вы в очередной раз будете спешить на важную встречу и автомобиль у вас не закроется. Почему, потому что концевик замка капота стёрся и автомобиль "видит" что капот не закрыт, а капот закрыт хорошо и правильно, НО автомобиль вы бросаете открытым или возитесь ещё не понятно сколько с ключом, заглушкой на замке, чтобы закрыть механическим способом. 6. Электрика, я слышал о том, что с возрастом эти автомобили превращаются в знатный геморрой как раз из-за электрики, так вот в моём случае на 3-м году эксплуатации, когда я въезжал в лужу, возможно глубокую, в автомобиле отключалась магнитола, иногда пропадал свет фар, на сервисе это очень тяжело диагностировать, это может проявится раз в полгода, но может... 7. Возможно я что-то упустил, кроме бесконечных сервисных акций таких как замена уплотнителя на панорамной крыше, у меня проблем с протечками не было, но меняли всем. Меняли автономный отопитель по сервисной акции на сколько я помню, но я им так и ни разу не пользовался. 8. Главное, что можно подчеркнуть - если у вас есть возможность и вы стремитесь к самому лучшему, тогда только RANGE ROVER!

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Машину вибирав кілька місяців, шукав не сильно биту в максимальній комплектації! Фактично зразу встановив газове обладнання! А потім в фари встановив яскраво білі світлодіодні лампи на 12000 lm! Заводиться на бензині, а через кілометр переключає на газ. Витрата на 100 км в місті 14 л газу і 1 літр бензину! На трасі 10 - 11 літрів газу! В керуванні легка та зручна , швидко розганяється, впевнено тримає дорогу, гарні швидко реагуючі тормоза! До коробки місяць звикав, так як останнє положення L, а на попередній машині було D. Для Дальніх поїздок не вистачає круіз - контролю, немає навіть в максимальних комплектаціях!

Nissan Leaf 2014

Nissan Leaf 2014

динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

56 тис.км Поїздки в місті

Купував машину зі Штатів, не биту. До того навіть не мав можливості покататись на такій, шоб зрозуміти чи варта вона уваги. Приїхала і розчарувала. Дешевизною віє від кожного елементу. Передні підкрилки дуже малі, майже не захищають, задні ж взагалі відсутні. Шумоізоляці немає абсолютно, пластик салону найдешевший, який тільки можна уявити, якість збірки також не на високому рівні, метал дуже тонкий, достатньо було одни раз закрити багажник НЕ за спеціальну ручку, як на кришці з'явилась вмятина від моєї руки. Жорстка підвіска. Присутні програмні глюки в мультимедійній системі. Салон і багажник непросторі і непрактичні: навіщо в електричній, передньопривідній машині на задньому ряді в підлозі тунель?! Підлокітник є, але в невдалому місці, рука на нього не потрапляє, можна вважати, що його і нема. Підлокітник для правої і виштамповка в дверній карті для лівої руки знаходяться на різній висоті. В мене машина в майже максимальній комплектації як для них, і всерівно відчутно уступає опціями європейцям, навіть на десять років старішим, це я про свою іншу машину. Поганий огляд, передні стійки ДУЖЕ товсті, а зовнішні дзеркала розміщені в поганому місці і також мішають огляду. Гальма дуже нелінійні, ну добре, це закономірно, адже спочатку рекуперація, а вже пізніше спрацювує гальміна система, але чому шоб отримати однакове гальмівне зусилля кожного разу приходиться давити на педаль з різною силою?! Педаль газу також не лінійна: в звичайному режимі достатньо натиснути її на 20 процентів, шоб отримати всю потужність, а в еко режимі навпаки -- тиснеш, тиснеш -- не їде, і тільки під кінець вижиму неочікувано починає рвати. Так тяжко було зробити чутливість педалі десь по середині між тим і іншим режимом?! Задля справедливості скажу, шо машина безпроблемна взагалі. За період експлуатації не було абсолютно жодної поломки, після покупки загнав на діагностику ходової -- все відмінно, це перший мій автомобіль, в який не доводилось вкладати гроші відразу після покупки.

Peugeot Partner пасс. 2014

Peugeot Partner пасс. 2014

якість матеріалів, шумоізоляція

149 тис.км 6 л / 100 км

Купляли як сімейне універсальне авто після маленького хетчбека. Хороший, надійний, сімейний, практичний і справді універсальний автомобіль. Двигун 1.6 HDI від PSA надійний і тяговитий. Якщо заливати хорошу солярку, то розхід справді 6л/100км по місту: без кондиціонера і при спокійній нормальній їзді. Шумоізоляцію хотілося б кращу, але то вже такий клас машини. Що не подобалося в машині з самого початку, то це масивні бокові розсувні двері. Їх важко закрити зсередини навіть дорослому. Краще б були звичайні двері.

Subaru Outback 2014

Subaru Outback 2014

шумоізоляція

180 тис.км 11.9 л / 100 км Сім'я

Искал именно полный привод,до этого был Мицубиси Паджеро,сначала выбор пал на ЦРВ 3,поездил посмотрел,полистал литературу-понял,что цена на эту модель очень и очень завышена:плюс вечная проблемма клапанов,распредвалы,непредсказуемое подключение зад.привода,короче разочаровался.Субару даже не рассматривал,поехал смотреть Равчика-очень уставший и маленький,больше женский и тут выскакивает аутбэк 2014 год 2.5 да еще с газом.Машина с Америки но подбирали родственники,повреждения чепуховые,безопасность целая,цена вообще сказочная для такого года.Сел во внутрь и все...Едет просто замечательно,рулится еще лучше,расход как у легковушки,дв-ль цепной уже с гидрокомпенсаторами,вариатор цепной/по отзывам-вечный/,настоящий полный привод,комфортный салон,багажник вообще огромный.В такой ценовой категории конкурентов у него нет,от слова-совсем.Если и прийдется менять,то только Аутбэк....

Kia Optima 2014

Kia Optima 2014

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Являюсь владельцем уже полгода, могу составить уже впечатление о данном авто. Из достоинств:
1 - огромный салон. У меня рост 198 см и я могу сесть за собой сзади и доехать в комфорте.
2 - такой же большой багажник, переезжал через всю Украину с вещами, все что нам нужно было с девушкой поместилось в багажник + задний ряд. Начиная от одеял, заканчивая техникой.
3 - внешний вид. Никогда бы не сказал, что это машина за 10-12к $, выглядит намного дороже, что снаружи, так и внутри.
4 - надежность. Машина не подводит, обслуживание стоит адекватных денег, но тут конечно уже зависит от того, в каком состоянии вы ее купите
5 - комплектация. Даже в самой базовой комплектации есть все, что надо. А в люкс комплектации даже больше.

По минусам, самое главное
1 - расход топлива. Тк я живу в центре Киева и работаю тут же, то я не езжу, а "тянусь" по небольшим, но пробкам + от светофора к светофору + по горкам. Разогнаться тут негде и некуда, поэтому реальный расход в таком режиме езды может достигать 14-15л на 100 км. Даже при нормальной езде без пробок и светофоров, будет литров 11-11.5, но точно не 10, как заявляют другие участники. Ибо напоминаю, что мотор тут стоит 2.4л, и машина может "дать гари"
2 - шумоизоляция не очень, но терпима, делать с ней ничего не планирую

Итог: машиной доволен на 9/10, снял балл за расход, тем более с нынешней стоимостью топлива. Все остальное - доставляет только радость от вождения и времяпровождения в авто. К покупке при бюджете до 16к $ рекомендую однозначно!

Audi Q7 2014

Audi Q7 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, гальма

200 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

Що можу сказати. Дане авто в мене вже рік, проїхав на ньому майже 30т кілометрів. Супер двигун 3.0 TFSI на 280 к.с. - європейська модифікація. Дарує прекрасні емоції в їзді. Розхід палива по трасі 9.5-10.5л на швидкості 110-120 км/год, по місту 14, в пробках 16.

Всі пугали мене тим що двигуни ці їдять масло як не в себе. Так, вони їдять, але в мене моє авто їсть всього 150-200г на 1000 км, що взагалі норма враховуючи пробіг та допуск по заводу 400-500г на 1000 км. Робив замір компрессії та ендоскопію на 180т, порядок повний, двигун з заводу вже гільзований чугуном.

За весь час що авто в мене я міняв тільки передній редуктор, почав був не з того не з сього вити коли скидуєш оберти. По всьому іньшому питань взагалі немає. ТО кожні 7500 км, оригінальне масло та дорогі фільтри.

Кліренс просто вау, по бокам 36 см, по середині 32 см, їздив там де я б ніколи не подумав що на авто можна проїхати, повний привід Quattro це щось. Вилазить в гору майже на холостих.

Mercedes-Benz GLA-Class 2014

Mercedes-Benz GLA-Class 2014

вартість обслуговування

Поїздки в місті

Лучшая модель по всем параметрам, где качество превосходит цену. Полный привод, высокий клиренс, двигатель Turbo с прямым впрыскиванием. Коробка передач: 7-ступеней с двойным сцеплением и доп программами Eco и Sport. Функция автоматической остановки-запуска двигателя.

Активная камера заднего вида, открывающаяся только при использовании - поэтому всегда чистая. Музыкальная система Harman/Kardon - лучшая автомобильная акустика в мире. Круиз контроль. Легендарные мерседесовские AMG диски.

Красивый кожаный салон светлого тона, поэтому летом не нагревается и выглядит дорого/богато.

Dodge Journey 2014

Dodge Journey 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

174 тис.км Поїздки в місті

Класний автомобіль. Недоліки це рокера клинять на 150тис, старої ревізії та теплообмінник не надійний. Дуже дратує провисша стеля яка скрипить - це багато в кого.

Opel Vivaro 2014

Opel Vivaro 2014

Достойна машина, не вибаглива, при належному обслуговуванні проблем не доставляє від слова - " ВЗАГАЛІ ", це вже друге авто з цим двигуном К9К, попереднє Примастер, задоволений витратою пального у місті 8л. на 100км., високий кліренс, витривала ходова,...

ЗАЗ Vida 2014

ЗАЗ Vida 2014

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, керованість

Перший власник 50 тис.км

Авто з салону. 1.5, 84 кс, механіка.
Пробіг 50 тис.
Загалом відносно просте і невибагливе авто. Проїхала багато поганих доріг. З поломок було лише ступічний підшипник та бендікс, решта - розхідники.
Ще проблема - збірка. Порівнюю з корейським Авео давніших років, то там значно краще підігнані деталі, менше скрипів.

Ford C-Max 2014

Ford C-Max 2014

Кто купит будет счастлив. Пользуюсь уже больше 2 лет и ненарадуюсь. Машина 2014 года и она просто супер во всем. Cветлый кожаный салон, качество материалов и отделки на высшем уровне, внутри отличный дизайн, мультимедиа, навигация и музыка Sony с саббуфером- отдельно порадует всех, задний парктроник с проекцией движения, большой экран, электро регулировка водительского сиденья вовсех направления, поперечный валик и много другого, эл.рег. зеркал, подогрев сидений и зеркал, датчик света, дождя, круиз и т.д. Очень порадовали: - без ключевой доступ, очень удобно, - кнопка старт/стоп, тоже очень удобно, - в салоне складываются очень быстро и удобно задние кресла - получается ровный пол, можно перевозить достаточно габаритные вещи или спать. - электропривод задней двери багажника, можно открыть взмахом ноги под бампером, можно с брелка, можно из салона или кнопкой на самой двери открыть дверь. - оригинальная подсветка в салоне, можно выбрать цвет, яркость, светит в ногах, ручках, карманы в дверях, - при открытии дверей подсветка под зеркалами в землю, - высокая и очень удобная посадка в авто, одним словом, все сделано что бы радовать владельца, все красиво, надёжно и для людей. А как она едет ребята ? бодрая, маневренная - одно удовольствие от езды. Расход по городу это вообще песня - 5 л/100 км. Забудьте о газе или обслуживании двигателя типа ремня грм и т.д.Тут Вас будет беспокоить только замена масла и фильтров. Коробка в паре с движком и вместе с гибридной установкой делают машину очень надежной и с плавным ходом. Гибридная Фордовская коробка одна из лучших - ходит очень долго. Двигатель 2 литровый очень надежный и неприхотлив к качеству топлива. Все надежно и качественно это Ford. Езжу и буду ездить, понимаю просто, что за эти деньги альтернативы просто нет, с таким качеством материалов и всего остального, мощностью в 200 лошадей, економностью и кучей фишек и это 2014 год. Однозначно рекомендую !!!