4 550+ відгуків про 2014 року

Hyundai Sonata 2014

Hyundai Sonata 2014

Перший власник 10 л / 100 км Подорожі

Дуже комфортний сучасний автомобіль за адекватні кошти. Великий, просторий салон, вільний круговий огляд. А всвоєму класі НАЙЕКОНОМНІШИЙ - по місту до 10 літрів газу - це просто кайф! Не знаю іншого в такому класі з такими затратами по пальному. Та якщо потрібно різке прискорення - легко видасть зі своїх 172 к/с. Копійки в обслуговуванні. Масло завжди чисте, двигун простий, заміна газових фільтрів - раз на 40/90 тисяч. Просто супер! Рекомендую.

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Після дворазового збільшення цін на паливо шукав економічної альтернативу рамному дизельному позашляховику! Спочатку хотів купити Toyota Prius V. Але після тест-драйва зрозумів що на легковик вже не пересяду. Серед паркетників було кілька варіантів гібридних та бензинових з можливістю встановлення газу. Але вибрав Ніссан Рог по кільком причинам: 1. Легко встановлюється газ 4 покоління! 2. Запчастини дешеві і завжди є у наявності великій кількості! 3. Невелика ціна 10500$ за максимальну комплектацію з повним привідом, круговим оглядом, та шкіраним салоном! Бензина у місті витрачала 12 л. Але витрати газу 14 -15л. на 100 км. ! Це гарна 40% економія на пальному і аьтернатива дизельним позашляховикам!
Що сподобалось: 1. М'яка підвіска, зручне керування. 2. Зручні комфортні крісла та продуманий до деталей інтер'ер. 3. Завдяки круговому обзору, стало зручнійше паркуватись! 4.Кнопка для швидкого прискорення на ручці АККП.
Із недоліків 1. Нелінзовані фари, проблему вирішив вставивши світлодіодні лампи ! 2. Погане освітлення багажніка. 3. Погані бокові дзеркала з наближенням, мають мертву зону! 4. Відсутній круїз контроль, навіть в максимальній комплектації.

Kia K5 2014

Kia K5 2014

Перший власник 10 л / 100 км Сім'я

Дуже комфортний сучасний автомобіль за адекватні кошти. Великий, просторий салон, вільний круговий огляд. А всвоєму класі НАЙЕКОНОМНІШИЙ - по місту до 10 літрів газу - це просто кайф! Не знаю іншого в такому класі з такими затратами по пальному. Та якщо потрібно різке прискорення - легко видасть зі своїх 156 к/с. Копійки в обслуговуванні. Масло завжди чисте, двигун простий, заміна газових фільтрів - раз на 40/90 тисяч.
Просто супер!
Рекомендую.

Chrysler 200 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

В діапазоні 10-12к $ це найкращий варіант бензинового автомобіля. Виглядає престижно, в салоні якість матеріалів на високому рівні, керованість прекрасна. Авто досить важке, тому тримає дорогу впевнено навіть при швидкостях 150+, в повороті тримає зацеп при 50 км легко. Вартість обслуговування адекватна, є оригінали і аналоги запчастин на ринку, тож знайти щось то не проблема. Авто досить надійне, всі типові болячки вже давно вивчені і при гідному догляду авто подарує лиш позитивні емоції та враження від кермування. Якщо вибираєте між ВАГом, Тойотою чи ще чимось, то в ціні що знаходиться Chrysler нічого схожого по характеристикам/якості матеріалів/виконанням немає. Тож я рекомендую його як дійсно кльову автівку на кожен день!

ЗАЗ Sens 2014

ЗАЗ Sens 2014

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

шумоізоляція

Перший власник 136 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Простий в експлуатації та недорогий в обслуговуванні автомобіль. При нормальному стилі їзди економічний, місто - 7.2 - 7,5л., траса - 6 - 6,3л. Має місткий багажник та складну спинку заднього дивану. Оцікований кузов. Хотілось би кращу якість ЛФП та деяких елементів. При певному догляді, та використанні якісних росходних матеріалів, машинка буде служити довгі роки. Вцілому від машини гарні відчуття.

Mazda 3 2014

Mazda 3 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

шумоізоляція

227 тис.км 8.5 л / 100 км Подорожі

Це моє перше авто і від нього лише позитивні враження. Мазда 3 2014 рік, максимальна комплектація Grand Touring. В авто є усе необхідне для комфотної поїздки.

Їздив на довгі відстані по Європі, так і зимові карпати. Авто всюди веде себе передбачувано, як літом так і зимою.

Усі хто сідав за кермо моєї мазди були шоковані від того наскільки добре вона керується. Руль гострий, особливо на 18 дисках, водити це авто одне задоволення.

Двигун 2.5 Skyactive показав себе доволі надійним. Пробіг майже 230тис км, рівень масла від заміни до заміни на місці. Динаміка і розхід також приємно дивують. Середній розхід на 7000+ км - 8.5. Траса 6.8, місто до 10, взимку 12-13.

Мінус - доволі жорстке на 45 профілі. Деякі ями стають фатальними для дисків та шини, ну і відповідно для підвіски. В Європі такий профіль ідеальний. В Україні раджу 17 диски з 50-55 профілем і буде щастя.

Також доволі слабке ЛКП та лобове скло. Капот, дзеркала, бампер, скло в сколах. Це мінус більшості японських авто і на жаль цього.

Друзі, які часто зі мною хздили у подорожі пізніше купили також мазду. Це багато про що говорить.

Загалом я раджу авто. Розчаровані точно не будете. Розхід невеликий, хороша потужність, надійність, хороші враження від керування.

Nissan X-Terra 2014

Nissan X-Terra 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість

простір салону, ціна, шумоізоляція

Доброоо дня всім. Хочу розповісти про цей авто-ль, до цього іздив на автобусах, але проіхався на Prado 4,0 л, зрозумів що мені потрібен такий танк. Шукав Patrol, але був розчарований. 1- останній рік його офіційного випуску давно минус, 2- живого єкземпляру вже немає. Купувати і крутити його з ранку до ночі - бажання немає. І випадково напрапив на Pro-4X, першим ділом звернув увагу на двигун! VQ40DE, не погано себе зарекомендував і досі його ставлять на Infinity XQ50 але можу плутатись в мрлелі. Авто на рамі, з мостами, блоками, роздатками. Автомат коробка також живуча Jatco, як по місту, так і поза ним, іздити в задоволення. 4л, є росход, але тяга з низу до верху шикарна. Нарікань чи притензій до авто просто немає. Коротка база, 2.70м по ступицям, Prado важчий, вольяжніший. Конкурент Nissan Xterra Pro-4X може бути Patrol, Suzuki Jimmy, авто для мужиків яким потрібно іздити скрісь і всюди. Це не гламурний паркетнік. Комфорт? Це авто скаут, я би так сказав, з надійними елементами конструкціі. Який не боіться болота осені, ні повені весно. Вискокий, надійний, брутальний Nissan.

Chrysler 200 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, вартість обслуговування

168 тис.км 9.1 л / 100 км Поїздки в місті

Купив дане авто не так давно.. Але що хочу сказати. Авто подобається багато місця в середині так і в багажнику кліренса для села хватає з головою, керується добре
При скорості 120 с кондиціонером витрати палива получились 6.3 по городі 10.2 змішаному циклі 9.1. масло заляв 0в20 5л ціна 2тисячи,в коробку мотюль 6л ціна 3 тисячв, масло на фото
Тормозні колодки передні комплект 1400. Фільтра для салону і масляний фільтр не дорогі,а ось для воздушного фільтр шукав довго найшов аналог можу скинути комусь фото або написати маркеровку. По ходовій оригінал потрібна заміна шаровой правом сторони... ціна 8.500 грн... Передня фара ціна за хароший стан купляв за 11 тисяч,а єслі добре пошукати можна купити за 8-13 тисяч бу. Не працюють жалюзі для охолодження радіатора ошибка вибиває можна поміняти їх ціна 9+- тисяч,або купити емулятор за 3.500 підключити і не буде ошибки. Ще один прікол не розібрався на таблі горить подушка безпеки,але через комп\'ютер ошибки немає,подушки не стріляли... Поки більше критичного немає . А так автом задоволений рекомендую.
Шумоізоляція відміна двигун працює тихо,масла не бере, по коробці на скорості 30 км буває 4 передача розганяється не бистро,а ось коли нажимаєш на педаль скидує на дві передачі в низ і превращається в ракету,але затримкою 1-2 секунди поки переключить передачу.

Dodge Journey 2014

Dodge Journey 2014

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, ціна

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Не понимаю восторга от Доджа, машина на любителя. По качеству материалов, очень и очень средненько. 3-й ряд сидений - ни о чём, только для детей. Обзор из авто не очень. Подлокотник для водителя - не комфортно, разве что для длинноруких. Фары передние - свет тусклый. Сам авто пролсто громадный, а внутри по ширине - как у Шкоды Октавии. Для задних пассажиров норм, хотя в Форде S-max для задних будет больше места. По пространству для водителя и переднего пассажира - такое себе. Красный спидометр - не понравился. По запчастям - если китай, то сносно, если оригинал - космос. Клиренс, плавность хода и передок, это единственное, что выглядит привлекательно. Задок очень унылый. В принципе машинка на 4, если бы ОДНО БОЛЬШОЕ "НО", как и у ВСЕХ американцев - ЛОШАДИННЫЙ АППЕТИТ Бензы - 12-14 литров - это как Волга из 90-х жрёт, хотя Жорик тяжелее, это понятно. С ликвидностью при продаже - нужно нормально так помучиться, если "не за даром". Ну и на 99% все битки, при чём конкретно, многие Total. В общем, авто для Фанатов или расточителей семейного бюджета, особенно, если "дача" далеко. Дача выйдет "золотой". Хотя не самый худший вариант "Авто из Америки".

BMW 520 2014

BMW 520 2014

дорожній просвіт

Вимушений визнати що «бмв яке постійно ламається» то стереотип. За час користування автомобілем отримав лише задоволення та позитивні емоції. Своєчасно обслужене авто не вимагає коштів, і це вкотре підтвердилось на моєму досвіді. До 24/02/2022 витрати палива у місті були 8.4-8.6 на 100, з початком війни змінилась якість палива і цей показник виріс до 11.2 на 100 по місту, траса 5.8-6.4 більше залежить від манери їзди. Дуже якісний салон та шумоізолія - одна з кращих взагалі. Гальмівна система заслуговує особливої відмітки. Як на мене, з мінусів лише кліренс при наших реаліях. В цілому, рекомендую дане авто, вважаю що така керованість, мягкість та в одночас малі витрати дуже рідко зустрічаються в одному авто

BMW 3 Series 2014

BMW 3 Series 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, гальма, ціна

Классная машина, внешне очень красивая, особенно в белом цвете. Разные режимы вождения, действительно работают, как на разных авто передвигаешься. Всё качественно сделано, салон и кузов всё на отлично. Едет машина просто супер. Минусы, конечно есть! Это дорогое обслуживание и запчасти, эту машину просто нельзя ремонтировать подешевле, она обязательно тебе это припомнит. Как не сяду за руль всегда ошибки, чеки и Т.Д. Ездит жена всё ок……
Эта BMW особенно 328 на заднем приводе, подарит вам незабываемые эмоции за рулём, но ещё больше эмоций, будет когда она поломается!

Peugeot 508 RXH 2014

Peugeot 508 RXH 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Більш як рік тому я дуже прискіпливо вибирав автомобіль на зміну попередньому, і зупинився на Peugeot 508 RXH. Шукав саме універсал, паркетник вже пройдено. Мало сказати, що я задоволений - автомобіль перевершив усі мої сподівання. Потужний і при цьому економний щодо витрат палива, кліренс на 12+ як для універсала, коробка-робот дозволяє під час руху вибрати будь-який з чотирьох режимів. Жодних зауважень за час експлуатації і лише задоволення від їзди. Дефіцит палива швидко навчив витрачати біля 5,5 л/100км навіть у місті, незважаючи на велику масу авто, на трасі ще менше.

Mitsubishi Pajero Wagon 2014

Mitsubishi Pajero Wagon 2014

якість матеріалів

Добрий всім день! Це вже другий Паджеро в моїй сім'ї,перший був 14 років назад,3.0 бензин, спалював по місту 14 л,по трасі 10.5, коробка тіптронік сама налаштовується під власника, якщо будеш наступати на гашетку буде жерти,а так при нормальній їзді,економить кишеню власника.Друге авто на сьогодні 2014 рік,3.2 дізель,також вагон,якщо обробити,обесшумити,то авто викликає повагу.Зразу промазав розвальні болти,проблем ніяких,днище оброблене,все залито,по трасі їде відмінно,по бездору і так всі знають, 7.5 літра при швидкості до 120 км.,що,ще потрібно,місто витягую 9.3 л.Міняйте вчасно масла,фільтри,авто не підведе.

Infiniti Q70 2014

Infiniti Q70 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Перший власник 64 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

Отличное авто, очень комфортное, мощное - 6 сек до сотни - а главное супер надежное. Подвеска практически не страдает от наших дорог, атмосферный двигатель 3.7 и коробка Айсин - практически неубиваемые. Все что нужно делать - менять масло/фильтра и колодки и все. Премиальное авто за очень внятную цену

Skoda Fabia 2014

Skoda Fabia 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

120 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Фабія 2014року. 1.2бензин.Чудовий автомобіль за весь час наїздилиблизько 100тис. Брали з салону в базі. Пластик в салоні дешевий, дверні карти світлі, видно весь бруд, тяжко чистити. Сидіння досить зручні, посадка висока. Технічно супер мотор шустрий, проблема в подушках мотора міняли 2 рази. Кузов оцинкований без іржі. В загальному авто на 4+

Subaru Outback 2014

Subaru Outback 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

212 тис.км Сім'я

Цілеспрямовано шукав саме аутбек дизель. Пригнав з Німеччини.
Стан в таких роках не поганий, не ідеально, але оцінка залежить від наших очікувань. Одразу поміняв всі рідини, також в коробці та в мостах. Далі поступова заміна таких розходників як колодки, ремені... при виникненні необхідності. Обслуговую на Інтерциклоні, Здолбунівська. Із неприємних сюрпризів, в першу зиму треба було міняти трос на КП, тріснув кожух і через попадання води при морозах передачі не переключались.
Поїздив по всім дорогам які знайшов, поля, посадки, розмиті спуски до Дніпра після дощу, взимку по трасі коли повністю замітало, буксирував авто, таскав прицеп. Машина радує, рух без обмежень. Економний і тяговитий двигун, від 2 л. дизиля при масі авто 1.8 т чесно очікував гіршого по динаміці, але хватає. Підсумовуючи, класне всепогодне сімейне авто!

Chevrolet Malibu 2014

Chevrolet Malibu 2014

140 тис.км 10.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто дуже цікаве два акумулятори, один для заводки а другий для підримки мультімедіа і освітленя, дуже гарно їде, витривала і мягка ходова, салон мягкий шикарний, голосове управліня мультімедії одним словом дуже гарне і єкономічне авто з функцією start - stop яка дуже экономе паливо!!!

Volkswagen Passat B7 2014

Volkswagen Passat B7 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Автомобиль очень хорош, мягкий, приятный, динамика даже с гидротрансформатором на уровне. Есть у него несколько недостатков. Первый: шумоизоляция, извините но на скорости 130 в машине за 13000 находиться довольно таки не комфортно. Дальше употребление, 11 литров на 1.8 объем, как-то они ест активно. И на последок, это уже моя личная придирчивость, передняя подвеска которая скрипит. Но как бы люди уже решили эту проблему, но ехать в Киев только ради этого такое себе удовольствие. В остальном машину супер, работает как часики, радует каждый день как в первый раз

Yamaha MT-09 2014

Yamaha MT-09 2014

динаміка, якість збірки, керованість, ціна

18 тис.км 5.5 л / 100 км

Сразу хочу сказать, что мотоцикл "не мой", поэтому критика условна. Собственно с неё и начнём. У меня первое, самое злое, поколение без трекшена но с абс. Отьездил на нём 2 сезона и жутко не нравятся следующие моменты
1 - Обороты ниже 3тыс.об не переваривает, при монотонном движении сплошная дерготня во всех режимах. Минимально стабильные обороты ок 3500. Проблема в том, что в диапазоне 3-4тыс.об мотор выходит на 90% тяги, судя по графикам. Что это означает? Мотоцикл не может ехать спокойно, в ритме городского потока. Прирост тяги совершенно взбалмошный - разгрузка переднего колеса, проворачивание заднего - это как здрасте. Электронный дроссель тоже как-будто мешает точно дозировать газ. Двигатель, как говорится, творит только крупными мазками.
2 - Серьёзная склонность к воблингу после 160. Лечится демпфером.
3 - Работа мотора на холостых - свистящая и гремящая какофония. Не солидно при общей крутости байка. Шумно работает 5я и 6я передачи
4 - Пробки это зло - на низких оборотах мотор не стабилен, быстро нагревается, да ещё и руль широкий.
О плюсах все уже слышали - сумашедший мотор, подрывающий на любых оборотах выше 3тыс, малый вес и отличная управляемость. 3-цилиндровый кроссплэйн классно звучит под газом. Я бы ещё отметил дизайн и проработку отдельных деталей - особенно мне нравится внешний вид рамы, форма бака и эти 10-спицевые диски.
Резюмируя хочется сказать, что мотоцикл не однозначен. В большинстве повседневных ситуаций даже опасен, т.к. провоцирует на быструю езду, чему способствует пламенный мотор, но не даёт именно чувства полного контроля ни подвеской, ни тормозами, ни нервной реакцией на открытие газа. Эффективен в узком диапазоне 60-160 км/ч и на пустых дорогах. В общем, идеальный снаряд для адреналиновых маньяков и самоубийц.

BMW 435 2014

BMW 435 2014

дорожній просвіт

Машина супер все влаштовувало один мінус кліренс!
Динаміка, надійність, керованість, дизайн привертає увагу оточуючих!