19 115+ відгуків про автомобілі

Fiat 500e 2017

Fiat 500e 2017

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

80 тис.км Поїздки в місті

Ідеальне авто для міста або коротких поїздок. В своєму класі і в ціновому сегменті точно лідер. Технічно надійний, достатньо комфортний і дуже весело на ньому хуліганити в потоці. Три роки їздила дружина по Києву, заряджали в гаражі. За цей час мінялись тільки лампочки і датчики тиску в колесах. Після покупки заради цікавості їздив в різних режимах і на пробіг впливає кілька факторів:
- короткі поїздки — зимою гріється батарея, влітку охолоджується і на це витрачається достатньо енергії
- різкі розгони
- клімат контроль
Враховуючи весь пробіг за день без додаткових прогрівів/охолоджень батареї і салону:
Режим пенсія з кліматом — літо 160 / зима 100-110 при мінусових температурах
Без клімату +20% пробігу приблизно
За три роки і 30т.км батарея зовсім трошки гірше стала тримати. Пробіг зменшився на кілька км.
Машини випущені з 2016року вже не бояться повної розрядки і можна використовувати весь обʼєм батареї. Стоїть рестайлова прошивка. Інколи розряджали до 1-2% і ніяких проблем. Один раз приїхали на 0 і запас мінімальний є після розрядки.
Загалом від машини тільки позитивні емоції. Продали через те, що дружина хотіла бути більш незалежною від розетки і використовує машину як єдину

Citroen C3 2019

Citroen C3 2019

16 тис.км 4.7 л / 100 км Сім'я

Я завжди вибрав автомобіль за критеріями поширеності, рейтингами надійності та іншими речами. Але цей був обраний просто емоціями. Максимальна комплектація SHINE, чорний з червоним стайлінгом: дах, дзеркала, елементи в накладках та протитуманних фарах.Тут і камери, і парктроніки, стеження за полосами дороги, еплкарплей і андроід авто, пдігріви, клімат, можна робити фото через передню камеру автомобіля. З заводу сталевий захист картера, а також повноцінні шафки в крилах. Автомобіль тихий - на чистому асфальті та швидкості 100, ви можете говорити пошепкою. Дуже економічний - у місті з світлофорами, близько 6 літрів\100км. На шосе 3,9-4,2 літрів. З Києва в Житомирську область, відстань до 250км, привезли витрату 4,1л. Підвіска м’яка, але без зайвої обгрунтованості та гойдалки. Машина 2019 року, дійсно технологічно на рівні. Той самий мультимедіа з Android Auto - це чудова річ. Дзвінки, навігація з пробками та управлінням голосами - це вже 21 століття.

Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Доброго дня. Кольта брав з пробігом 62 тис. в 2017 році. До мене було в нього 2 господарки. За час володіння скажу наступне. Це прототип МБ А класу, якщо залізти під капот, то багато запчастин з позначкою смарт. З приводу запчастин, вони або в оригіналі або Китай, тому якісні запчастини дорогувато, але вони ходять нормально. для наших доріг звичайно ходова слабувата. боїться глибоких ям...по робото/часам на СТО все ок. майстри спокійно долазять до будь-якого вузла, тому по роботі це не довго та не дорого. Болячка це відсутність перемички кузова під лобовим склом, тому воно може тріснути та робот з ресурсом до 150 тис. максимум. сам мотор з цепом, ресурс якого 250 тис. Машина для міста ок. за вчесь час користування було одне велике ТО по ходовій віддав 500 у.е.інше дрібниці. рекомендую для міста та передмістя, ліс поле та озера не для нього, якщо охота то міцубісі паджеро спорт 3.0

Renault Megane 2010

Renault Megane 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Хто шукає компромісний варіант для поїздок як по місту, так і по трасі - то Меган 3 хетчбек саме те, що треба. Компактний, довжиною 4,3 м, проте із колісною базою 2,7 м, як в універсалів та седанів С-класу. Але за рахунок коротшого заду в хетчбека трохи краща прохідність. Крім того, в нього більш "спортивний" зовнішній вигляд та загалом нестаріючий дизайн. До плюсів також треба додати кліренс 16 см та немалий як для хетчбека багажник 360 л. Підвіска середньої жорсткості, завдяки чому, а також конструкції кузова, машина на швидкості добре вписується навіть у круті повороти.
Довго думав, чи варто обирати бензинову версію, але не пожалкував. Чотирьохциліндровий турбо-мотор 1.4 потужністю 131 к.с. є компромісом між динамікою та економністю. Максимальний крутний момент 190 Н.м доступний вже з 2250 обертів. Двигун повною мірою розкриває свій потенціал на трасі. Звичайно, що "ракетою" ви з ним не будете, але впевнені обгони робити зможете. Загалом мотор безпроблемний та надійний. Також він досить економний, якщо триматися біля 2000 обертів. При помірному водінні витрати палива складають 5 літрів/100 км на трасі та 8 літрів/100 км у місті. Під'їдання мастила немає. Передачі досить короткі - вже після 70 км/г можна переходити на 6, але при розгоні краще перемикатися на понижену. Мотор хоч і турбований, але все одно любить високі оберти для динамічної їзди.
Кузов стійкий до корозії, ЛФП досить якісне. Салон зручний та просторий за умови, якщо зріст водія/пасажирів не перевищує 1,8 м. Шумоізоляція середня, відповідає рівню С-класу. Якщо перш за все цінуєте комфорт - обирайте щось в сегменті бізнес/преміум.
Загалом машина досить проста, якісна, надійна та недорога в обслуговуванні.

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

Volkswagen e-Golf 2018

Volkswagen e-Golf 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

55 тис.км Поїздки в місті

Вот и рискнул Купить гольф,до этого был 2.0TDI 2014 года.Первое впечатление от езды просто супер,есть с чем сравнивать.Купил для езды по городу на малый пробег,на работу и назад в среднем 15 км в день,за неделю проехал на одном заряде 150 км по городу.Это при агрессивной езде 50-70 и при резком нажатии на педаль газа плюс печка когда надо.Одним словом попробовал как и обычная езда на бензиновом двигателе не экономил,хотел узнать реально сколько,так как никто не говорит правду.Заправка 60 грн по тарифу 2.65 за кВт,на Авто CRV 2.4 780грн на газе плюс прогрев бензин,вот и считайте.Все устраивает полностью,так как знаю гольф хорошая управляемость и подвеска супер.Диски конечно лучше 16,на 17 надо хороший асфальт.Расход зависит от манеры езды,но иногда хочется и по газовать,конечно хотелось бы хотяб на 400 км запас хода.Но Китай не рискнул и цена в два раза,не вижу смысла!Хочу сказать для города Авто просто супер!Рекомендую однозначно,VAG молодцы,не достатки есть,но сейчас новые Авто все так делают.Комплектацию надо брать среднюю,но в северных регионах лучше с теплонасосом и подогрев сидений обязательно.Хочу ещё добавить после трёх месяцев эксплуатации,что реально хватает при заряде на 90 процентов а это 210 км проезжаю 210 при температуре +10-20.Если ехать спокойно не стартовать и включать рекуперацию,надеюсь мой отзыв будет полезен.

ЗАЗ 1102 Таврія 2007

ЗАЗ 1102 Таврія 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, шумоізоляція

40-річний дизайн, але доволі вдалий екземпляр. Одне з останніх випущених, 2007 року. З технічної точки зору інжекторне таврічєскоє доволі вередлива. Хто має овер 15-річне авто, от з ними добре порівнювати витрати. Нещодавно міняв покри, то вітчизняні всесезонки вже овер 1К за штуку коштують. Моторедуктор передній склоочисника вийшов з ладу, ремкомплект 0.2К, а новий моторчик овер 1К коштує. До того міняв 1 раз. Свічки по 400грн взяв, однак за 17 років міняю втретє. З ладу вийшла лише одна свічка, іто причина не в ній а щось із циліндром, якесь лайно туди потрапляти стало, можливо олива. Інші свічки ще працювали б хз скільки. Вихлопну, зчеплення, як диски й колодки, разів 3 міняв. Подушки двигуна кілька разів, диски рихтував та ніпелі міняв. Якість запчастин здебільшого незадовільна. Гадаю, тавро зараз встане орієтновто у 10К на місяць на утримання при регулярному користуванні, це звісно без палива і без кузова, який вже на передостанній стадії.

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

315 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника

Перший власник 72 тис.км 7.7 л / 100 км Поїздки в місті

Авто привезене з США на замовлення. Звісно, у певному сенсі, це завжди чорний ящик. У моєму випадку чорний ящик то пофарбований з балончика шкіряний салон. Скоріш за все таким чином "вирішили" проблему плям чорної фарби на світлому салоні у прекрасному штаті Техас. Щодо приємного - це пробіг, двигун, комплектація TITANIUM та механічна коробка передач. Машина "прийшла" з початковим пробігом у 42 тис. км. Наразі ця цифра дорівнює 72 тис. км. За 3 роки експлуатації авто ніразу не підвело: ні у місті, ні на дистанціях у 700 км.
Із того, що подобається так це динаміка авто. Вона просто неймовірна: 2-літровий двигун з 163 к/с у додатку з МКПП це нереальна суміш. Загалом я прихильник спокійної виваженої їзди, проте, коли необхідно зробити випередження чи обгін, чи різко змінити темп - це авто виконувало свою функцію на 100%.
Витрати палива також дуже приємні:
місто - 7.4 - 7.7 л;
траса - 5.0 - 5.6 л;
Витрат на ремонт майже не було через те, що машина з достатньо невеликим пробігом, проте обслуговування я проходив раніше встановлених норм і завжди проводив заміну мастил або інших рідин виключно оригіналами, що вказані в мануалі.
Сама комплектація заслуговує окремої сторінки: це і двухзонний клімат контроль, підігрів сидінь, підсилювач електрокерма, електросклопідйомники з безліччю функцій, система управління SYNC 2 з голосовим керуванням, обігрів дзеркал, старт/стоп, безключовий доступ, кодовий замок, автоналаштування фар, підсвітка салону з можливістю вибору кольору, просто нереальна аудіо система с сабвуфером і підсилювачем, датчики світла і дощу та багато іншого. За такі кошти я не знаю ніодної марки авто яка б мала подібні функції.

Попри усі плюси, я не можу не сказати про деякі незручності:
кліренс - з урахуванням наших доріг це може стати проблемою;
об'єм багажнику трішки замалий;
якість матеріалів, навіть у цій комплектації не дуже зносостійка;

Daewoo Matiz 2007

Daewoo Matiz 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція

97 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Треба розглядати авто у розрізі його цінового сегменту. Якщо узагальнити - воно варто своїх грошей. Найгірший недолік вживанних авто - кузов!!! Це жах. Кузов свій ресурс вже пережив. Шукайте авто останніх років випуску і майте на увазі, що поодинокий рижик через 3 роки стане скрізним отвором... Все інше - не проблема. Запчастини доступні, ремонт не складний. Дуже задоволений автоматом - це напевне найкраща деталь у авто }}. Динаміка двигуна 0,8 вистачає на рух, достатній розгін до 50км/г, більшого від нього і не треба. Об'єм салону на диво достатній - мій зріст 190см - і я не вважаю його замалим. Це не жарт! З автоматом витрати пального неприємно здивував - але змішанний цикл при спокійному керуванні вкладається у 7,5-8 л/100км. Більше - то вже треба вміти! Гадаю, якщо знайти авто, за яким добре дивилися, то буде вам щастя. Треба розуміти лише, що це не те авто, у якому під капот треба заглядати 1 раз на рік!!!

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

190 тис.км 10 л / 100 км

Чесно кажучи Рено мені здавалось не надійним і вибагливим автомобілем, до моменту поки не купив собі Меган 2 з дуже цікавим двигуном 2.0 турбо на 163 кс. Машина реально дуже добре їде, і має розхід по місту 10л. По надійності за 15т км поміняв тільки тросік куліси і прокладку піддону двигуна. Машинка ніколи не підводила.
З мінусів Важко найти запчастини і шумоізоляція бажає кращого.
P.S. Запчастини важко найти через рідкісну комплектацію.

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Kia Ceed 2016

Kia Ceed 2016

Перший власник 126 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Чудовий і надійний автомобіль. За час володіння, більше шести років - жодного разу не підвів. Дуже динамічний, м'який, надійний, супер економний, добре обезшумлений та досить просторий всередині ,як для свого класу. Окремо хочеться сказати про приєймні дрібниці в звичайній комплектації - підігріви крісел та руля, блютуз, підсвітка сліпих зон, швидкий підігрів салону за рахунок тенів. Проїхав 126 тис, за цей час окрім масла ,фільтрів та інших регламентних замін -поміняв лампочку у фарі та якийсь ричаг на передньому лівому колесі. До Кіа володів Вольксвагеном Бора 2010 рв і Фордом Ескорт 2006 рв. З недоліків: низький кліренс переднього бампера, низька якість лакофарбового покриття -багато дрібних затертостей по кузову, низька якість шкіри на ручці ККП

Toyota Yaris 2012

Toyota Yaris 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

10 л / 100 км Сім'я

Расход 10,если плохой бензин 11,проблем с вариатором нет ,но масло замена каждые 30 тыс в АКПП , багажник очень маленький,очень для семьи это не годиться .у меня в жирной комплектации бескоючевой доступ ,раз в год зимой в мороз,она теряет связь и может не завестись ,лечиться снятием клеммы .огромная проблема на всех масложер после ста тысяч км В целом надежная ,но после 120 тыс начинает по мелочи сдаваться тяжки стабилизатора,ролик ремня генератора итд . Фильтра топливного нет , только сеточка в баке.Обьем бака 45л примерно ,это маловато .в жирной комплектации есть монитор навигация и камера ,вещь очень нужная и хорошо работает.клиренс более менее ,с натягом в городе хватает объема 1.3 более менее хватает при хорошем бензине 95, только 92 она тухнет .обслуживание среднее ,но по кузову дорогие запчасти,если брать по оригиналу.

Chevrolet Bolt EV 2018

Chevrolet Bolt EV 2018

динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

Перший власник 77 тис.км Поїздки в місті

Що скажу про Болта - динамічне із великим запасом ходу, підвіска в принципі не дуже жорстка норм . Із основних мінусів ,яскісь матеріалу салона - просто жах за свої гроші.Запчастини дуже дорогі ,особливо передня оптика і ходова частина ,взнавав коштує дорого ,як для такого класу авто.

Toyota Yaris 2001

Toyota Yaris 2001

дизайн кузова, простір салону

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Для поездок по городу где есть пробки,в Одессе они есть,машина брала 10 литров по городу.обьем 1,3,автомат,газа берет 12-13 литров.Экономии не вижу.Причем у меня было 2 Тойоты Ярис,обе брали по 10 литров шо робот шо автомат.Обесшумки никакой,скрипят,днище гниет.Запчасти не дешевле чем на обычное авто.Для учебы самое то,но для экономии эксплуатации нет.Купила Ниссан Микра 1,2 автомат расход сейчас зимой с печкой 8,0 литров.

Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Приємно здивована цією моделлю ФІата.
Приємний кольор чорний з фіолетовим мерехтінням, прекрасний дизайн авто. Шумоізоляція нормальна, приємний велюровий, просторий салон. Відкідні передні і задні сидіння, просторий багажник, САВ буфер і нормальна автомагнітола з заводу, лобове скло з гарним обзором, електричні склопідйомники, кондиціонер, крутий пластик в салоні, електричне+ механічне табло панелі+борткомпьютер, регульоване кермо.Сидіння- підгоняються по всім параметрам полумеханічно.Гарно світять фари, класно видно з ними в темряві. Витрати пального:місто з пробками 8, траса 5.5.
Шини + лити диски 16 радіус. Олію не бере. Дуже приємно керувати таким авто, дуже легко їде. Мій максимум швидкості по автобану- 160 км/г.
Вартість ТО середньостатистична.
Як доглядати за авто і робити плановий ТО, то не потребно великих вкладень в ремонт.
За три роки було змінено тільки паливний насос.
Люди, яки сідали за кермо цього ФІАТа, які ніколи не їздили на такому авто, всі розділяють мої враження, гарний бюджетний автомобіль.
Тільки ++++++, тільки найкращі рекомендації.

Ford Fiesta 2006

Ford Fiesta 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

Перший власник 238 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Відмінний автомобіль для пересування по місту. Керування відмінне. Є АБС, гідропідсилювач, регулювання керма, кондіціонер. В Україні перший власник. Іржі зовсім нема. Трьом пасажирам позаду комфортним. Салон більше ніж у Авео. Якщо скласти задні сидіння, дуже вмістовний авто. Із мінусів: низький кліренс, слабкуватий двигун, крім того в мене сама бідна комплектація із механікою. За півітора роки наїздили 20тис. Окрім заміни масла майже нічого не робив. Авто заводиться у будь яку погоду.

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

157 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Володію авто трохи більше року. Машиною дуже задоволений, радує її якість матеріалів та надійсність. Можу відмітити чудову керованість та гарну динаміку як на 1.6 tdi, для своїх габаритів можна сказати, що це класний хот-хеч, який підходить і для міста, так і поїздок на великі відстані, часто їзжу Київ-Харків, все дуже комфортно. Чудовий розхід палива, по Києву не перевищує 6.5-7 в зиму з кондіціонером, по трассі 5.5.
З мінусів можна відмітити низький кліренс, проте для мене у Києві та по трасам це не критично. Також багажник не дуже великий, багато ним не перевезеш

Nissan Leaf 2018

Nissan Leaf 2018

30 тис.км Сім'я

Користуюсь автомобілем майже 2 роки. Відгук тільки схвальний, динаміка даного авто надзвичайна, керованість як для ніссана непогана, тормоза відгукуються досить адекватно, супер легка в управлінні, суттєво відрізняється при їзді в порівнянні з автомобілями з ДВЗ, про різні заміни масла в двигуні.коробці передач, якості пального нічого неможу сказати так як на пробігу 30 тис. км з цим не зустрічався ще. Функції які встановлені в 2 поколінні ніссану ліф надзвичайно корисні і допоміжні.
Першим електромобілем була попередня модель ніссан ліф, один раз проїхав на тест драйві і ось уже 5 років насолоджуюсь електричками. Відчуття від їзди не передаваємі. Усім мирного неба над нашою прекрасною країною Україною, нехай нас усіх береже Господь.