Відгук BMW 740 2005

321 тис.км 7.8 л / 100 км Подорожі
Задній Привід
4 (л) Об’єм двигуна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Багато можна описувати про авто, однак BMW - це задоволення за кермом. Тут своя психологія. Психологія без нарікань. Будь-яке авто хороше, яке твоє і їздить, а не стоїть. Не вдаючись в різного роду спори про те, чи BMW кращий, чи Mercedes надійніший, чи Audi дешевша, чи Tesla інноваційніша... скажу конкретно про BMW 740i 2005. Отож, авто використовую як основне, щодня. ПІДВІСКА. Щодня я їжджу по нашим розбитим і нікчемним дорогам (щоправда їжджу вкрай обережно і помаленьку, бо шкода) і питань до підвіски за останні 2 роки майже не має. Так, ця BMW має більш жорстку підвіску, що певною мірою на наших дорогах викликає певний дискомфорт. Став підтікати активний стабілізатор, на 10 тис. км. підливаю десь 50-100 гр. рідини в гідропідсилювач. Реставрувати сенсу немає, потрібно купувати новий, який коштує дорого і по нашим дорогам зіпсується через 10-20 тис. км. пробігу. Діло інше їздити по Європі! От там реальний кайф від водіння і управління даним авто. Коли перетинаєш кордон, жодних навіть натяків на стук, скрип чи гуркіт абсолютно не має. Скажу чесно, коли придбав авто, довелось багато замінити у підвісці - амортизатори, бумеранги, підшипники, гальмівні диски та колодки, муфту та ін. Все купував в оригіналі і дорого. Але воно їздить навіть по нашим дорогам. ДВИГУН. Купував авто коли було 217 тис. км. пробігу. Зараз 321 тис. км. Через кожні 10 тис. заміна масла Shell BMW 5W 30 та фільтрів (масляний, повітряний, салону). Замінив свічки просто по регламенту. Необхідності не було, але так книжка пише. Старі свічки якщо вимити і "намалювати губи" то будуть як нові. Бензин все-таки - то не дизель. Заправляюсь виключно ОККО 95 Pulls. Не буду сперечатись на рахунок яка заправка гірша чи краща, але понад 100 тис. км. на цьому пальному проїхав - нарікань на роботу двигуна - повний 0. Ніколи не стояла ГБО. І не буде! Про переваги їзди на газу не сперечаюсь зовсім, таким "експертам" одразу рекомендую влаштуватись інженером-розробником в штаб-квартиру BMW в Мюнхені, а ще ліпше в компанію Tesla чи SpaceX ))). Запасу потужності вистачає, щоби стабільно і без проблем тримати швидкість 200-250 км/год. їдучи швидкісними автобанами Європи. Кого зацікавить - покажу відео. Розхід палива при стабільній їзді зі швидкістю 110-130 км/год - 7 л.! І це факт, якщо вірити показникам бортового комп’ютера. Особисто перевіряв вже не раз, це при тому, що авто не нове і пробіг в нього за 300 тис. км. КОМФОРТ. Авто комфортне і в салоні тихо. Керованість просто супер. Із практики - разом з дружиною подолати 5 тис. км., катаючи у весільній подорожі по Європі. І в горах і по рівнині авто веде себе дуже впевнено і надійно. Ковтаючи сотнями кілометрів Польських, Німецьких, Австрійських доріг - ми навіть не відчували ніякої втоми. Що ж можна сказати про авто представницького класу!? Тут і так все зрозуміло. НЕДОЛІКИ. Якщо купувати оригінальні запчастини - то дорого. НЕДОЛІКИ НЕДОЛІКІВ. Авто майже не псується, якщо їздити по рівним і хорошим дорогам. Отже, найголовнішим недоліком українських авто - це відсутність доріг, по яким би можна було їздити.

Андрей
01 квітня 2019