Відгук Audi A6 2004

Унiверсал Кузов
Дизель Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Всім привіт,хто читає цей коментар.Можливо комусь він та пригодиться.Ось уже другий рік в мене в користуванні після Пасата Б5+ цей чудовий ПОВНОПРИВІДНИЙ, автомобіль Ауді А6С5.2004 р.випуску з мотором 2.5 BAU.
Так вийшло що цей автомобіль я купив у товариша,тому що я знав всю історію його.Не раз ми їздили на ній на риболовлю та полювання.Він продав авто мені тіки тому,що купував собі квартиру і просто не вистачало всієї суми.Багато є відео та відгуків на рахунок цього авто, які вони погані.Але тіки покористувавшись можна сказати що це не зовсім так.Правда тіки якщо взяти заїжжену в хлам то тоді дійсно її місце на металоломі.Бо щоб її відновити то не хватить ні нервів ні фінансів.Якось так.
Зразу скажу що АУДІ ТО НЕ ПАСАТ.І взагалі вже скільки користуюсь нею, то знаю одно.І всі так говорять.Якщо АУДІ ТО ТІЛЬКИ ПОВНИЙ ПРИВІД!!!Всі бояться купувати такі авто із-за легенд які ходять.Що дуже дорогі авто в обслуговуванні. Та ломучі.Особливо.повний привід.То це зовсім не так.Як що все вчасно робити як то рекомендується і купувати хороші запчастини.То повірте.Авто буде служити вірою і правдою довгий час.Тим більше це не ті часи що запчастини важко знайти.Зара все доступно.
Самий основний плюс цієї машини то Кузов який не піддається корозії.Правда тільки як що без ДТП.
Тому коли шукаєте саме такий автомобіль і бачте високу ціну за такий апарат,не спішіть з висновками і не дивуйтесь .Що є ж дешевші!!!! Хороша Ауді не може бути дешевою або її ще просто не продають.Доречі на рахунок витрати палива,то в місті спокійний режии від 9.5 л і як що добре жати педаль газа то до 12л.
За містом бувало виходив на рівень 6.8л з кліматом.Но то було тільки раз.А так в середньому 7.5л.НА НІЙ ПРОСТО НЕ МОЖЛИВО СПОКІЙНО ЇЗДИТИ.
ВЗАГАЛІ ПИСАТИ ПРО НЕЇ МОЖНА БЕЗ КІНЕЧНО.....це дійсно авто за не великий бюджет яке вмістило в собі все.І повишену прохідність,і комфорт,і вмістимість.
ДУМАЮ ПРОЧИТАВШИ ДАНИЙ КОМЕНТАР ВИ ЗРОБИТЕ ПРАВЕЛЬНИЙ ВИБІР.
АЛЕ ГОЛОВНЕ УВАЖНО ДИВИТИСЬ ПРИ ПОКУПЦІ,І НЕ КУПУВАТИ АВТО НА ОСТАННІ ГРИВНІ...
ВСІМ МИРУ!!

Денис