Audi 349 відгуків про Audi 100

простір салону, якість збірки, керованість, динаміка, якість матеріалів

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Audi 100

Audi 100 1991

Розкішний салон, не прихотливість, надійність світло бомба проходимось не гірше ниви

Audi 100 1991

динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

10 л / 100 км Сім'я

Класна не вибаглива проста в обслугов1увані !!з вічним кузовом якщо без дтп зпросторим салоном авто бізнес класу 90 я задоволений за 2 роки 2 наконечника замінив по ходові а так корабел,£ь!!!

Audi 100 1994

Audi 100 1994

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт

Надійне авто, користувався 7 років, наїздив більше 100 тис км, по всій країні. Витривала ходова, відсутність корозії. В обслуговуванні недорога. З недоліків відзначу невеликий але регулярний розхід мастила двигуна

вартість обслуговування

Дуже гарне авто для сім\'ї.
По запчистинам як всі старі машини потрибує вкладень. Машина як жінка любить щоб за нею дивилися.

Audi 100 1993

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

260 тис.км 11 л / 100 км Подорожі

Надійне авто на свої

роки. Витрати на то мінімальні. Авто ремонтопридатне

Audi 100 1985

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Машина быстрая тихая комфортная. Кузов супер, не гниёт. Больше плюсов нет. Всё впечатление испортило то что запчасти дорогие да и не найдешь даже через интернет. Дорого все!!!! СТО НЕ ХОТЯТ РЕМОНТИРОВАТЬ ЭТО СТАРЬЕ. Продал купил жигуль 76 года который гнилой шумный но машина едет и запчасти можно купить.

витрати палива, вартість обслуговування

Автомобиль на свои года сделан качественно. Надёжность и проходимость на высоте. Запчасти конечно на немецкий авто стоят денег.

Audi 100 1991

Кожа кватро механіка повний електро пакет кузов ідеал двигун і кпп також

400 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

лучшего авто просто не существует!!! этот автомобиль самый надёжный и неприхотлив при любой эксплуатации. Не требует затрат на ремонт и прост в обслуживании!!! Можно долго перечислять. просто скажу так: ЭТО НАСТОЯЩИЙ ДРУГ

Audi 100 1991

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

270 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Супер авто один из самых популярных моделей матор просто самолет класс.

Audi 100 1992

Audi 100 1992

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Авто супер,для семейных покатушек в самый раз.У меня 2.0 116л.с. самый надёжный и самый простой двигатель в ремонте.

Audi 100 1986

Audi 100 1986

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

Эргономика кнопки рычажки неудобна, устарелая. досих пор бывает путаюсь в переключалках

Ремонт деллаю сам все кривыми руками и плохими дешовыми ключами.

Тяжело с поиском новых запчастей. В основном Они есть в екзичте , но именно сложно подобрать нужную, так как модификаций авто огромное количество, нет четких фотографий, приходится зависать на форумах по нескольуко дней читать и совещаться

Поначалу владения было сложно с этим. Много аналогов.
Чтото от других отечественных подходит а кой чего нового нет. Только разборки в помощь

Audi 100 1985

якість матеріалів, простір салону, ціна

вартість обслуговування

Сім'я

Отличная комфортабельная дешевая машинка, не смотря на её возраст. На газу вообще отлично.

Audi 100 1988

Автомобиль використовую всих цилях!!! Прицеп тягае ,туристични поездки,автомобиль Ауди 100 2.3ин.газ бензин, повний привид универсал ,Супер !!! я користуюсь Ауди 100 повним приводом бильше 15 рокив,недорогий в обслуговуванни !!! все роблю самостийно биля автомобиля,ремонти и обслуговування,на сто заиздхаю на розвал сходження и шиномонтаж!!! Автомобиль Супер, Незбираюсь Ауди миняти !!!

Audi 100 1991

Машинка класна зручна не дорога в обслуговувані запчастини є не дефіцит

400 тис.км 12.5 л / 100 км Сім'я

Машина очень практичная, прочная надёжная, ремонтнопригодная, не ломучая, сделана качественно. При должном своевременном обслуживании, будет ездить не один десяток лет. А по простоте конструкции, вообще
Бомба!! Ходовая простая и надёжная, двигатель 2.8 ААН 12 клапаный, самый лучший двигатель из V6,!!! И один из лучших в линейке ауди фольксваген!! Жаль что в Украине нет живых экземпляров. При покупке все равно приходится что-то вкладывать. Но это не больно по карману, запчастей как бу так и новых очень и очень много в Украине. Ауди 100 с4 2.8, это буджетный вариант, лучший вариант из немецкого авьопрома. Рекомендую. Кто когда нибудь сталкивался с ауди,,, знает что это за бред, и вряд-ли пересядет на другой. Писать можно много, лучше один раз купить и у убедиться в этом самому.

витрати палива

Катаюсь на ней четыри года. Просто супер. Кузов мощный не убиваемый. Мотор зверь. Розход конечно не 5 лтр. соляры. Но она едит а не стоит.)))

ціна

396 тис.км 10.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машина очень хорошая и комфортная, но живых соток очень мало. Запчасти в меру дорогие ,тесть можно позволить. Рекомендую ауди 100 2.8 бензин, желательно полный привод. И если будете покупать, то ищите подешевле, ввиду того что вкладывать все равно придется. Обслужив должным образом, машина вам послужит очень долго. Сам езжу на газе, проблем не знаю, даль что такие машины и такого качества больше не делают.Сотка из ауди самая удачная модель, но с мотором 2.8

ціна

Отличний немецкий автомобиль.новие машини не идут ни вкакое сравнение.едит шикарно.стоит гбо 2.расход 11-12 л .

Audi 100 1989

Audi 100 1989

витрати палива, вартість обслуговування

Повірте мені наслово. Машина шикарна, на дорозі себе почуває супер. Я нею керував 3 роки, запчастини важко дістати але можливо. Після того як я попав в дтп я дякував тому шо вона зроблена із металу наголошую металу ане як зараз роблять з однієї пластмаси. Завдяки цій машині я залишився жити.

Відгуки про моделі Ауді

Відгуки про Ауді 100 по рокам

Хочете придбати Ауді 100 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Audi 100 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 349 відгуків відгуків про Ауді 100 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.