Opel 251 відгук про Opel 2013 року

Opel Astra 2013

Володів даним авто 2 роки. Задоволений динамікою. ЯК таких проблем по техніці не виникало.Замінив тільки всі аморти. і трос ручника.Обслуговував кожні 8тисяч.
Конкретно моє авто мало погану стійкість до корозії. Також на аналогічних машинах є багато вікових пробленимх місць де лізе іржа. Слід вибирати краще і уважно дивитися на проблемні місця.
Керується легко завдяки ел. рейці.Зібрана чудово у салоні нічого не тріщить не рипить.Дизайн салону і ззовні актуальний навіть на 23-24 рік.
Мені зі зростом 190 трохи була тіснувата.
До мінусів можна віднести оглядовість..реально через стійку можна провезти на капоті пішохода.
В загальному авто варте уваги, якщо брати АКПП то не слід боятися 2 літрових моторів .давно вже все лікується і мотор НЕ ЗЛОВИТЬ КЛИН.

Opel Astra 2013

Придбав Opel Astra J 1.7 дизель 96 kw за час володіння тільки одні плюси про авто . Хороший надійний потужний не дорогий в обслуговування дивигун . На ремні грм не ланцюг не мало важно . Якісь матеріалів в салоні просто супер дизайн салона бомба . Дизайн кузова класний . Ходовка супер не дорога . Керується авто класно . Всім рекомендую дане авто за не великі кошти .

Opel Insignia 2013

Автомобіль вартий уваги, це більше стосується колишній власників Opel хто в цій марці колись розчарувався , я теж був один із них . Бо на початку 2000 років був власником Opel , та мав купу претензій до бренду такі як поганий захист кузову, майже усі моделі були в базі . А ще значить що немає склопідйомників та інших опцій що мали інші бренди авто. З тих пір марку Opel не розглядав як авто взагалі . Але мені запропонували Opel Insignia . Я був здивований якістю авто від двигуна до комплектації. Двигун 2.0 Cdti в парі з 6 ступінчастою механічною коробкою дуже динамічне . Розхід взагалі смішний
від 5,5 до 8 літрів на 100км. В двигуні є один прорахунок це гумове кільце масло прийомнику . Через це кільце часто заклинює двигун або провертає вкладиші. Треба уважно підбирати авто. Ходова частина також якісно працює. В обслуговуванні чесно не знаю чи дорога чи ні . Бо проїздив 10 т .км. Але враження залишилися тільки позитивні . Рекомендую

240 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Інсігнія дизель 2.0 з АКПП. Шикарна, широка, довга, динамічна, незначні витрати палива, довговічна ходова та розхідники. Легка в керуванні, доступність запчастин, багато опцій, підігрів дзеркал, та багато всього іншого ставить її чи не в один список з кращих варіантів автомобілів на ринку. І до речі відсутність широкого діапазону цін робить її не такою привабливою для перекупщиків, відповідно вони краще збережені утримуючись в одних руках, та не піддаються так би мовити тимчасовим ремонтам для продажу , задля приховування та швидкої продажі. Так, є проблемні місця, однак не так страшно як виглядає на перший погляд. Заводська проблема дорестайла, це кільце - ущільнювач між насосом та маслоприємником, замінив і не має жодних проблем. А в цілому, машина просто супер, до речі в мене були дві такі. Перша придбав в 2016 році, 2010 р.в. на повному заряді, і скажу одразу автоматичні багажник та ручник, не сама краща опція. Тепер в мене 2013 р.в. випуску дорейстал, кільце поміняв і без проблем. Ручник та задні двері звичайні без автоматики.

Opel Astra J 2013

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

195 тис.км 5.3 л / 100 км Сім'я

В целом интересный автомобиль. Хорошо себя ведет на дороге, неплохая управляемость, хорошая работа подвески если она исправна конечно, приятный и довольно универсальный дизайн. 1.7л. дизель тяговит и позволяет неплохо себя чувствовать при обгонах фур на трассе, хорошо тянет на горку. Дорогое обслуживание. Есть много мелких, но очень неприятных детских болячек, некоторые из которых могут привести к непредвиденным затратам и дорогостоящим ремонтам. В целом двигатель ресурсный, заочно знаю людей у которых он прошел за 300 000 км и до этих пор неплохо себя чувствует.

Opel Insignia Sports Tourer 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Отличный автомобиль. В этом классе оптимальный в категории цена-качество. Покупал в отличном б/у состоянии. Обслуживание и расходные материалы сравнительно недорогие. Отличный для дальних поездок.

Opel Insignia Sports Tourer 2013

витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

167 тис.км 13 л / 100 км

Есть все, не годится для наших дорог. Обслуживание дорого, продавцы многое скрывают, одна стойка стоит 25 т. гривен передняя задняя 15 т. Как дорого или нет. Это 1 пример в ремонт двигателя при хорошем раскладе вложишь 60т гр.

витрати палива, вартість обслуговування

ціна

Відмінний автомобіль. Дуже мягкий та простий у керуванні, економний, недорогий в обслуговувані, практичний. Дуже задоволений. Обслуговуюсь тільки на перевірених сто.

Opel Vivaro груз. 2013

Opel Vivaro груз. 2013

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

300 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Чудовий автомобіль. Ні разу не підводив. З плюсів: надійність, простота. З мінусів: шумоізоляція, кліренс, передній бампер. Дійсно дуже надійний автомобіль. Фанатам Т4 скажу, що фольксваген і близько у порівнянні з Віваро.

Opel Insignia 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Суперове авто, динамiчне. Усунув проблемнi мiсця i нiяких проблем. Слiдкуй, заливай якiсне пальне, мiняй вчасно мастило{хороше} все беде нормально. В знайомого була 4 роки продав i каже що класне авто було i проблем майже не виникало. Просто коли купуэте потрiбно добре провiряти щоб не купити вже вшатане авто. Дякую.

Opel Astra H 2013

Opel Astra H 2013

Перший власник 111 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Астра Н, абсолютно надежный, проверенный временем, полностью сбитый и крепкий автомобиль, который всегда Вас привезёт домой с хорошим настроением в целостности и сохранности. Экономичный и динамичный, устойчивый и юркий. Авто, которое не просит капиталовложений, делай вовремя ТО и заливай хорошее топливо!

Opel Astra J 2013

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Автомобіль гарно тримається дороги, динамічний у їзді. Але є постійне відчуття не надійності.
Витрати То 2500.
Неприємний момент при 182 000 довелося міняти демпфер із щепленням, ремонт дорогий - новий 15000 грн. А ще є неприємний момент при морозі МІНУС 15 НА ХОЛОСТОМУ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ регенерація.

Opel Zafira Tourer 2013

Opel Zafira Tourer 2013

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

250 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Шасі, як в танка. Ловив такі ями, що відеореєстратор відпадав. За три роки подорожувань підступними України дорогами, жодних проблем з ходовою. Комфорт. Економічна. Невбиваєма...

Opel Insignia 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

130 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Приобрел недавно этот корабль, на механике, 2л. турбо дизель,7 лет отроду, пригнан дальнобойщиком с пробегом в 130 т.
До инсигнии был шевроле авео, шкода а5 и хендай акцент 12 года, по своим параметрам опель всех делает без проблем, напичкан очень удобными опциями, колеса на 18 отлично глотают ямы, очень резвый, хороший расход если ездить с умом, объем багажника средний, как у шкоды а5,большой рулон рабицы при сложных сиденьях влазит со свистом, лакокрасочное покрытие отличное, капот алюминиевый, очень эффектная машина.
Из минусов:низкий клиренс, на дачу еду то не цепляю, но парковаться нужно аккуратно, парктроник в помощь. При разгоне, мгновенном расходе доходит до 35 л.и если передачу переключил раньше тоже, короче нужно привыкнуть и он будет по городу в пределах 7-8л
За городом 3-6л.
Стала выскакивать надпись "корректировать настройку фар" и надпись высвечивается каждые 3 секунды, не видно других параметров, нужно ехать к электрику.
Вообще фары светят очень сильно, даже на ближнем свете, со встречки, все время моргают что слеплю, при повороте фары поворачиваются в сторону поворота, что даёт возможность не вскочить в открытый люк или яму.
Замена масла и фильтров в два с половиной раза дороже чем на хендай,
Вывод:отличная, безотказная машина для города, для рыбалки непригодна, однозначно советую.

Opel Zafira 2013

Opel Zafira 2013

вартість обслуговування

Ідеальне авто для сім\'ї, комфортне, вмітиме. Приємне в керуванні, гарно себе проявляє як на шосе , так і в межах міста. Досить непоганий розхід від 5.5 л/100 км

Opel Combo груз. 2013

Opel Combo груз. 2013

Перший власник 156 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Авто очень комфортное в управлении. Экономичное. Динамика разгона очень хорошая. За два года эксплуатации проблем нет.

Opel Insignia 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

простір салону, вартість обслуговування

Необычайный комфорт во время езды, надёжность, оснащенность, шумоизоляция, ну и, конечно же, внешний вид!

Opel Astra J 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування, шумоізоляція

217 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Автомобилем очень доволен. в 2016 г. Пригнан с Германии и сразу мной приобретен. За все время пользования, претензий к автомобилю нет. Поменял Аккумуляторную батарею, Замен расходников по регламенту. Был ремонт Генератора по личной Глупости. Продал по причине приобретения Нового Шкода Октавия А7. Рассматриваю возможность возвращения обратно К Астре. Изучаю Свежие модели.

вартість обслуговування

Машиной пользуюсь год, очень доволен, радует расход. За такие деньги как она стоит хорошая машина.

Opel Astra J 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

простір салону, вартість обслуговування

Досить непоганий автомобіль, я б сказав - "ціна - якість". Надійний дизельний двигун 1.7 з чугунним блоком. Ходова за стільки часу експлуатації вся рідна. Слід зазначити, що зараз пробіг становить 247 тис. км. В Україні експлуатувалася 3 роки з моменту коли пробіг становив 182 тис. км. За цей період замінено лише розхідні матеріали - масла, фільтра, ремні, ролики, акумулятор, гальмівні диски та колодки.
Що стосується вартості запчастин, то ціни помірні. Проте у певних комплектаціях є особливості, через які ціни на деякі запчастини є завищеними. Наприклад, із системою "Старт-стоп" вартість акумуляторної батареї досить висока, у зв\'язку з тим, що вона AGM - тобто гелева.

Загалом автомобіль вартий уваги. Він досить вмістимий, відносно не низький кліренс, стійкий на дорозі та досить економний.

Відгуки про моделі Опель