Opel 123 відгука про Opel Astra H

витрати палива, якість збірки, об`єм багажника, ціна, дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Opel Astra H

Opel Astra H 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач

102 тис.км 7.4 л / 100 км

Другий автомобіль після Рено Меган 2, підвіска трохи жорсткіша, але комфортна, скрипів в салоні немає, двигуна в принципі хватає, тільки на обгонах маловато, але якщо тримати обороти т з головою. Багажник великий, в салоні не хватає карманчиків. Зробив то і катаюся з задоволенням.

Opel Astra H 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Доступний в обслуговуванні, справжній роботяга.
В мене частіше всього проблеми з електрикою чомусь.

Opel Astra H 2006

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, шумоізоляція

287 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машина з мотором 1.3 дуже слабенька навіть якщо стоїть 6-ти ступка
Мінуси машини це гниють пороги, рульова рейка та еклтроніка машини дуже делікатес коробка

Перший власник 270 тис.км 5 л / 100 км Поїздки в місті

Отличное авто
Экономное и надежное
Большой багажник
Бодро едет
Низкий расход

Opel Astra H 2007

Гарне авто, економічне, дешеве в обслуговуванні. Гарний салон. Гарний багажник.

Відгук буде довгим.
Хороша машина.Приганяв з Німеччини для себе, від\\\'їздив близько 20 тисяч кілометрів.
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД :
*Почну з кольору , у мене була синя, код 21B, Ultrablau , прекрасний колір, блистить на сонці як має бути.
*Кузов луджений, з іржі маленьке здуття фарби в куті кріплення дзеркала заднього виду \\\\їх слабке місце\\\\ , та незначні рижики з внутрішнього боку по кромці капоту, більше ніде ані натяку.
*Раджу ставити мухобойку, тому що легко виникають сколи на капоті.
*Кузов універсал - максимально практичний, шафу 190 см довжиною віз з складеними сидіннями і закритим багажником,всім раджу саме універсал.
* Лобове було затерте з двірників, раджу ставити хороші, я ставив Bosch.
*Дуже дурна болячка - в сильний дощ, через просохлу гумку динаміка в дверках потрапляє вода на поріг, тому потрібна знімати пластик дверей,і садити динамік на герметик,проблема піде.
ФАРИ : у мене була комплектація з галогенними, то світили достойно , їх не бракувало, і навіть в порівнянні з гольфом 6 ,то відчувалось що кращі.
ДВИГУН : 1.7 дизель на 110 коней, незначно кидалось масло з сапуна, і турбіна, при тому масла не брала зовсім. Двигун хороший,тяговитий, на трасі почуваєш себе впевнено,обгони без проблем. На 2.1 тисячах обертів найкомфортніше і найекономніше їхати, турбіна вмикається близько з 1.9 тисяч обертів. ЕГР чиститься елементарно, стоїть прямо під руками. Мав типову болячку - барахлив клапан тиску палива на тнвд \\\\ симптоми : плавали оберти, глохла на низьких обертах\\\\, замінив на оригінал за 3200 грн \\\\2019р\\\\, і проблема зникла. Найбільша проблема егр і сажевий фільтр. Знімав егр і впускний колектор , сажі було на 1 см, почистив,тяга стала набагато краще. Тому перед покупкою раджу провести діагностику, подивитись ступінь сажевого фільтру. Ну й як вмикається регенерація, не глушити двигун. Росхід палива на 15 дисках 5.8 л, на 17 дисках 6.3.
КОРОБКА : 6ступка, м32, стикнувся з їх болячкою гуділи підшипники 5 і 6 передачі, заміна близько 8 тисяч, коробка після в ідеалі. Симптоми : сильний гул на ходу,і при перемиканні передач, при відпусканні педалі щеплення , куліса відходила назад
ГАЛЬМА : при покупці зразу замінив диски і колодки, ціна за все приблизно 6 тисяч без роботи, диски Zimmermann, колодки TRW.
ХОДОВА : машина досить жорстка, але ціни на запчастини не страшні, ззаду балка,зад трохи підскакує. на15 дисках значно м\\\'ягше, на 17 дисках їй важкувато,але на трасі значно комфортніше. За весь час міняв задні амортизатори,бо рідні потекли, і пружину одну . Амортизатори ставив нові, пружину краще беріть б\\\\у тому що з нових не підійшли жодні,вони якісь нижчі, і товщина витка менша.
КЕРУВАННЯ : стоїть гідропідсилювач, машина добре слухається руля, але має незначний люфт від центрального положення руля, задоволений був цілком.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : мультируль, працює чудово, кондиціонер після заправки холодив ідеально, підігрів сидінь божественний, парктроніки задні тішили, автосвітло не рекомендую, бо з нашими законами в світлий час доби він ні габаритів ,ні ближнє не вмикає. Сидіння мав тканеві, трохи був незадоволений,бо водійське було затерте,але це дрібниця. Магнітолу мав cd70 navi, музика і звук хороші, був aux.
з МІНУСІВ, на мою думку :
- слабі місця по кузову
- болячка з протіканням через динаміки
-нема комфортних ніш, в салоні щоб навіть покласти телефон
- екологія двигуна,яка її і вбиває,
-можуть перебиватись кабеля в гофрі дверки, через що в мене був перестав працювати склопідйомник, але ремонтується 5 хв .
- не для всіх комфортні сидіння, вони не м\\\'які, бокової підтримки недостатньо, але багато регулювань, можна вмоститись.
- в мене не було підлокітника, не зручно, рідний йде встановленим в крісло, можна за 600 грн купити з Львова хендмейд , красивий, Radi Brothers якщо не помиляюсь. Інші брати не раджу, виглядає паршиво.
_________________________________________________
В Підсумку машиною задоволений, максимально практична і економна машина. Всім рекомендую,якщо знайдете живу.

Opel Astra H 2008

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

213 тис.км 6.1 л / 100 км

Хороший німецький автомобіль. Кузов без проблем. Мотор z17dtj 16 клапанів достатньо економний і потужний, проте любить хороший дизель, бажано вентус. Коробка механічна 6 ступінчата. Без проблем та шумів. А от щеплення специфічне. Маховик двомасовий з самопідвідною корзиною. Дорого ремонтувати... я замінив на 208 тисячах. Завод дає гарантію на 200 тисяч. Відповідно це є показником реалістичності пробігу. Міняв помпу, задні амортизатори і сайленти задньої балки. Ціна середня, не дорого. Їде швидко і розганяється бодро.
Висновок: авто не ніжить власника комфортом, але і не лишає рівнодушним до своєї надійності. Всім успіхів.

Opel Astra H 2010

Opel Astra H 2010

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

За свій бюджет авто супер, радує кліренс і витрати палива, підвіска на перший погляд трохи жорстковата але звикаєш і вроді норм. Сімейне авто на 5+
Моторчик економний але і може їхати досить брдро.

витрати палива

Не погане авто свої грошей вартує, на деякі запчастини, трохи за висока ціна, але якщо знайти аналоги, то нібито і не погано.
Трохи за високий розхід палива, а місті 11-12-л мотор 1.6tvinport z 16xep, якщо поставити ГБО буде досить не погано.

220 тис.км 5.4 л / 100 км Подорожі

Дуже комфортний економний надійний дешевий в обслуговуванні
За 2 роки користування нічого крім ходової не робив

об`єм багажника, шумоізоляція

Перше враження машина дуже легка і наче не торкається поверхні дороги, підвіска плавна, але не валка. Двигун 1.4 бензин дає машині гарну динаміку на усяких обертах, при цьому малий розхід бензину. Гарні тормози, дуже легка в керуванні і як весь гольф клас створена для міського трафіка
В обслуговувані проста, міняв блок котушок запалювання - купував BOSH за 2100 грн, термостат - 340 грн, корзину і диск зчеплення SACHS 5000 грн все без проблем замінив сам у своєму гаражі.Послугами СТО не користувався, так, як в авто до всього легкий доступ для ремонту, і немає потреб в спецінструментах чи обладнанні.

Opel Astra H 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

З плюсів, високий кліренс, малий розхід палива, дешевий в обслуговуванні. З мінусів, не стійкий до корозії, дуже дешеві матеріали салону.

шумоізоляція

Хороше авто, доволі надійне за свою ціну. Двигуна 1.6 вистачає повністю. Радує розхід палива. Рекомендую дане авто!

203 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Дуже хороший і надійний автомобіль, фактично по ремонту замінив передні та задні стійки, гальмівні колодки, головне заливати у двигун, правильно підібрати оливу та якісний бензин.

якість матеріалів, шумоізоляція

динаміка, простір салону

К сожалению авто купил в ужасном состоянии, но так как это моё первое авто, и бюджет был ограничен, влюбился с первого взгляда!
В целом, если авто обслужена, то очень даже надежна и практичная!
Низкий расход топлива, но прихотлив к бензину, давольно дешевый в обслуживании, мало места в салоне, хорошая обезшумка и материалы в салоне!
Для первого авто очень даже не плох, но берите в хорошем состоянии со старту!

Opel Astra H 2013

Opel Astra H 2013

Перший власник 111 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Астра Н, абсолютно надежный, проверенный временем, полностью сбитый и крепкий автомобиль, который всегда Вас привезёт домой с хорошим настроением в целостности и сохранности. Экономичный и динамичный, устойчивый и юркий. Авто, которое не просит капиталовложений, делай вовремя ТО и заливай хорошее топливо!

якість матеріалів, шумоізоляція

Что я хочу сказать, машина реально стоит своих денег. Она экономная, вместительная, солидная. Жалоб никаких не имеется.
Я второй владелец. Денег на ремонт уходит не много. Вовремя её обслуживать, будет долго ходить и радовать.

Opel Astra H 2009

динаміка, якість збірки, витрати палива

простір салону

За свої гроші дуже хороше авто, кому потрібен універсал
По ходовій в мене жодних нюансів не виникало, мотор 1.7 надійний та економний в даній лінійці. Якість матеріалів на хорошому рівні, нічого не рипить, розхід досить приємний - місто 7-л, траса 5.5л.
Єдине хто любить простір в авто - цього тут вам буде замало!

Opel Astra H 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна

Хорошее авто, крепкий кузов, высокий клиренс, стойкость к коррозии, хорошее лакокрасочное покрытие.

об`єм багажника, шумоізоляція

Дуже добрий автомобіль у своєму ціновому діапазоні, має добрий запас під педаллю, високий кліренс та недорогий у обслуговуванні, за півтора роки був лише нюанс із заміною втулок під форсунками,а решта лише обслуговування. Мінус автомобіля маленький багажник. В цілому автомобіль на 4+

Відгуки про моделі Опель

Відгуки про Опель Астра Х по рокам

Хочете придбати Опель Астра Х та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Opel Astra H від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 123 відгука відгуків про Опель Астра Х будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.