Lancia 2 відгука про Lancia Prisma 1987 року

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, ціна

гальма, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Lancia Prisma 1987

Lancia Prisma 1987

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, гальма, керованість

Автомобіль комфортний, багато вільного місця, має хорошу силу двигуна, для його років супер. З двигуном і коробкою не було ніяких проблем. Замінював лише раз шарові опори, втулки, і салінблоки. Авто рідкісне, але проблем з запчастинами не було замовляв через інтернет.

Lancia Prisma 1987

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна

простір салону, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

999 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

имел неосторожность купить это:) была в плохом состоянии, варил, делал двиг, проводку и т.д. кузов очень гниющий, труднодоступные запчасти со временем привык к ней и даже полюбил хорошая проходимость, 1,9 диз расход оч радовал, я не раз говорил друзьям, что хотел бы такую машину в отличном сост!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3 відгука про Lancia Prisma
  • Lancia Prisma 1986

Lancia Prisma 1986

Lancia Prisma 1986

динаміка, вартість обслуговування

Маленький клиренс! Не для наших дорог. На хорошей скорости можно налететь на яму или колдобину и помять днище. Хотя, подвески нашим ВАЗам на зависть мощные и крепкие.

Простая и красивая ласика 80-х годов. Просто Italo-Disco. Лёгкая и мощная хотя движок без всяких наворотов выдаёт 78 лошадей. Тяга сумашедшая, машина тянет на пятой передаче 40 км/ч и в тоже время на 4-й 140 км/ч не перегружают движок. В общем итальянская механика выше всяких похвал. И главное, так как наши ВАЗы-ЗАЗы сдирали с неё, то с запчастями нет проблем !

Хрен Моржов

Дивитися всі 111 відгук про Lancia
  • Lancia Thema 1993

Lancia Thema 1993

Lancia Thema 1993

Машиной очень доволен, как для двух литров очень хорошо стреляющий мотор и не прихотливый. Салон просторный и все для водителя. За рулём приятно себя чувствуешь Как для своих годов то очень даже надёжная тачка. А то что все считают итальянский автопром ненадежным - это всего лишь стереотип. Из минусов только дизайн 80тых,в 93\' уже немного устарел

Денис

Відгуки про моделі Лянча