Ford 3 відгука про Ford Transit груз. 2011 року

3.3

витрати палива, дорожній просвіт, якість збірки

якість матеріалів, коробка передач

Дивитися всі вживані Ford Transit груз. 2011

дорожній просвіт, витрати палива

Езжу на нем три года. Минус в данном автомобиле значительных нет. Проходимость по сравнению с Спринтером и ЛТ- 35 лучше. Интерьер в салоне и по жёсткости немного уступает вышеуказанным. Расход топлива на два литровый двигатель нормальный. Пустой по трассе 7,5-8 л., по городу 9 л, а гружённый по трассе 10 л, по городу 12 л.

Ford Transit груз. 2.4D MT (100 л.с.) 2011

Ford Transit груз. 2.4D MT (100 л.с.) 2011

якість матеріалів, коробка передач

Експлоатую transit 100t280 2003р, двигун на низькич обертач тупий,та на трасі досить швидкий,шумо ізоляції нема взагалі,кузов гниє на очах.

якість збірки, витрати палива

Езжу на нем три года. Основной минус расход топлива выше заявленного на два литра. Трасса 9,5-10л., город 12л. И конечно отстойный Fordoвский сервис. Во всем остальном машина супер.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 36 відгуків про Ford Transit груз.
Ford Transit груз. 2013

Ford Transit груз. 2013

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

10 тис.км Комерційні перевезення

Работаю в транспортной компании и вот три года назад нам купили 7 новых Ford Transit фургоны, вместо предыдущих Фиатов Дукато. И вот это тот самый случай, когда понимаешь, что качество инженерной мысли может очень сильно отличаться от марки к марке, даже при идентичных моделях. Салон продуман очень хорошо. Все для удобства водителя. Даже при длинных поездках спина не затекает. Хорошая обзорность. Кузов на высоте, не ржавеет. Подвеска в меру жесткая, что увеличивает управляемость. Уже практически все Форды наездили более ста тысяч и серьезных поломок не было Типовые мелочи. В общем, на будущее будем просить руководство снова покупать Транзиты.

Андрей

Дивитися всі 6466 відгуків про Ford
  • Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

Ford Kuga 2011

коробка передач, вартість обслуговування

130 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже чудовий. Зручний салон. Доводилось спати в авто, де можна лягти в повний зріст. Дуже гарна динаміка. По трасі при швидкості 90 км/г менше 5 л, якщо швидкість 110 то 6-6.5 л. У місті рідко більше 7-8літрів. Проходимість дуже чудова. Багато хто пише про Павершифт. Хочу з цього приводу написати наступне: робот взагалі гарна річ, завдяки йому гарна динаміка та низькі витрати палива, але потрібно за ним слідкувати і вчасно міняти масло в ньому, що коштує немало тому в нас люди льють або погане масло, або тягнуть із заміною. Окремо хочу написати стосовно мого випадку. Придбав авто в zoom avto знаходяться в салоні інфініті, де приховали приховали дефект який вилився в 2.5т долларів.

Олександр

Відгуки про моделі Форд